Oldal: 5 / 9 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (86) összesen
Like Tree101Likes

Téma: Bélabácsiék továbbra is várják a jelentkezéseteket

  1. #41
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    GTO-t sztem max robotok fognak jatszani . Ellenben meg sztem a nyerő játékosok mar 5 eve megfejtettek nlh-ra csak szimplán játék elméletnek hívtak, nem optimális játék elméletnek .

  2. #42
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet radír eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    melyik része a jogosulatlan előny elárulod?
    Már csak az, hogy egy edzőnek képernyőmegosztóval megmutatod pár handedet, már az csalásnak számít pl. a pokerstars szabályzata szerint. De írhatnám a handmegosztáson kívül az edzők által kiadott közös jegyzeteket, színezéseket, nem egy csoportban előfordul az itm-en belül a ghosting, stb. Tényleg soroljam? Nem mindegyik igaz mindegyik backing csoportra, de vmi "dopping" mindnél van.
    OldRknight likes this.

  3. #43
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    ITM ghostingról nem tudok, émn HUSNG-zek, ott ilyen nincs, máshol lehet van. Sőt valószínűleg van.
    De az, hogy most a coachingról kitaláljuk, hogy csalás... hát ennyi erővle akkor mindenki csal aki a fórumokra handeket linkel, vagy bárkivel átbeszéli a leosztástörténeteit... azért ez elég vicc, még akkor is ha ez a PS szabályzata (nem tudom, hogy így van e... ha tényleg ez a szabály, akkor miért nincs mindenki bannolva, aki valaha oktató videót készített? )

    Közös jegyzetek alatt mit értesz? Stratégiai anyagokat? Vagy játékosjegyzeteket? Előbbit nem látom problémának, utóbbiról nincs tudomásom.
    Utoljára módosítva: radír által: 2016. 04. 10. 20:06
    Lefty Gekko likes this.
    "Even a bad reason is better than no reason."

  4. #44
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Én feláldozom magam a tudomány oltárán!!! Jelentkezzenek a backer csoportok nálam és tudományos vizsgálat keretrein belül játszom a csapatjukban és minden eredményről szakmai blogot vezetek, így eldölhet a kérdés....na?

  5. #45
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet radír eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    melyik része a jogosulatlan előny elárulod?



    OK, csak ne csináljunk úgy mintha ez a jelenség kimondottan a Backing csoportokkal lenne összefüggésbe hozható, mert nincs így. ÉS ha történik is ilyen (amivel kapcsolatban azt tudom mondani, hogy annál a csoportnál, amelyikkel nekem volt kapcsolatom, szervezett formában, a csoport tulajdonosai, működtetői által irányítottan ilyen nem történt, de tudom, hogy voltak játékosok akik csinálták), egyáltalán nem ez adja egy backing csoport lényegét. Nem erre a dologra épülnek, nem erről szólnak, nem e miatt éri meg csatlakozni, nem ez adja az "erejét" egy ilyen deal-nek.



    nyilván, mert a sportolók sem a teljesítmény alapján kapják a fizetésüket, prémiumukat stb.
    Messi is annyit keres mint Szabó kettő a járási harmadosztályban, meg az Olimpiai aranyérem mellé is ugyan az a pénz jár mint az ezüstért ugye?
    1. Nem állítottam, hogy nem éri meg csatlakozni, vagy hogy akármi a backing csoportok lényege. Minderről egy szót sem írtam, csak annyit, hogy csalnak, azt sem mondtam, h mások nem csalnak.
    2. Messi és Szabó kettő megkapják a fizetésüket akkor is, ha csapatuk kiesik a spanyol első vagy a járási harmadosztályból, stb.

  6. #46
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet radír eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ITM ghostingról nem tudok, émn HUSNG-zek, ott ilyen nincs, máshol lehet van. Sőt valószínűleg van.
    De az, hogy most a coachingról kitaláljuk, hogy csalás... hát ennyi erővle akkor mindenki csal aki a fórumokra handeket linkel, vagy bárkivel átbeszéli a leosztástörténeteit... azért ez elég vicc, még akkor is ha ez a PS szabályzata (nem tudom, hogy így van e... ha tényleg ez a szabály, akkor miért nincs mindenki bannolva, aki valaha oktató videót készített? )

    Közös jegyzetek alatt mit értesz? Stratégiai anyagokat? Vagy játékosjegyzeteket? Előbbit nem látom problémának, utóbbiról nincs tudomásom.
    1. Vicc vagy nem, így van.
    2. Én tudok ghostingról.
    3. Igen, játékosjegyzeteket.

  7. #47
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    Oké, értem. Én ezeket nem látom olyan léptékű dolognak, hogy ahogy írtad ez olyan szintű jogosulatlan előnyhöz juttattja a backelt játékosokat másokkal szemben, hogy mindenki rákényszerüljön a csatlakozásra, és ettől védelmi pénz jelleget öltsön a dolog.
    Azért kényszerülsz rá a csatlakozásra, mert egyedül nem tudsz elég hatékonyan fejlődni. De ez az élet minden területén így van. Ha közgazdásznak, mérnöknek, cipésznek, sportolónak állsz, akkor sem fogod magadtól újra kitalálni a szakmát az alapjaitól. Ki kell járni az iskolát, el kell járni eddzésre. Profi sportoló sem nagyon leszel ma egyesület vagy legalább egy komoly eddző nélkül. A póker is eljutott arra a szintre, hogy 1-2 klinikai elmebeteget leszámítva, egyedül már gyakorlatilag senki nem tud magas szintre eljutni. Kell egy közösség, vagy egy másik személy, aki segít. Hogy ez egy backing csoport, egy órabér alapján fizetett eddző, vagy egy fórumon szerveződött elemző csoport, az részletkérdés.
    Shokyu and Lefty Gekko like this.
    "Even a bad reason is better than no reason."

  8. #48
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    Hajniii jelentkezhetne. Igaz nem nagy nyerő, de tehetséges.
    alexandra411 and Lefty Gekko like this.

  9. #49
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Szerintem egyebkent a PSnel sem veletlenul hoznak olyan dontoseket (azon kivul h majmok), amik a regeknek rossz.
    Pontosan tudjak ok is, hogy ilyen backingcsoportok jatekosai uraljak a limiteket, cserelgetik a handeket egymas kozt, hogy a HU lobbyban is ilyen maffiacsoportosulas van (volt is errol itt mar szo azt hiszem)..

    Mert ertem en, hogy igy lehet fejlodni leggyorsabban/leghatekonyabban/legstb, viszont az egesz pokeres populacio szempontjabol ez rossz.
    En nem akarok ilyen csoport tagja lenni, nem akarok evi 20k+$-t profitalni belole, viszont orulnek neki, ha neha hozzam hasonlo verebek ellen jatszhatnek, nem pedig x+y darab random csoportbol odasorsolt proval.

  10. #50
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 21.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már csak az, hogy egy edzőnek képernyőmegosztóval megmutatod pár handedet, már az csalásnak számít pl. a pokerstars szabályzata szerint. De írhatnám a handmegosztáson kívül az edzők által kiadott közös jegyzeteket, színezéseket, nem egy csoportban előfordul az itm-en belül a ghosting, stb. Tényleg soroljam? Nem mindegyik igaz mindegyik backing csoportra, de vmi "dopping" mindnél van.
    Egy jó reg - nevezzük A-nak , máshogy játszik B és C reg ellen , szóval pl. ha A-ról készít B egy noteot, hogy sokat barrellezik turn nagy sizinggal, az nem biztos hogy C-nek hasznos lesz A elleni játékában. Lehet azért barrellezte sokat a turnt nagy sizinggal, mert B csak river barrelre képes megfelelően sokat dobni. Reg vs reg játékokban ez a note sharing, nem biztos hogy akkora edge mint itt kikiáltod. Fish elleni hand sharing pedig.... Bárki számára elérhető lehetőség, nem kell hozzá backing hogy HH-kat vegyél. Ezzel nem a backingeket védem, csak nem értek egyet azzal hogy önállóan ma már nem lehet boldogulni, vagy hogy kiküszöbölhetetlen negatív edget jelentene az önálló pókeres karrier. Ami mondjuk csalás lehet, hogy ha beesik a JP spinen, akkor mindjárt jönnek skypon a head kócsok, és gyakorlatilag lejátsszák helyetted a meccset. (Viszont az vesse a backeltekre az első követ, aki ha kap egy JP asztalt, és van egy nálánál sokkal kompetensebb ismerőse, aki hajlandó segíteni, nem hívná rögvest skype adott szituációban.) Ha már husng, akkor ott van 307th, aki olvasta a vele készült interjút, az tudja miről beszélek.
    alexandra411 likes this.

Oldal: 5 / 9 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •