Oldal: 7 / 9 ElsőElső ... 56789 UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (86) összesen
Like Tree101Likes

Téma: Bélabácsiék továbbra is várják a jelentkezéseteket

  1. #61
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet chivasr911 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez wtf ilyen van?

    amúgy amiket itt felhoztok az legkevésbé az mtt-ben játszik fontos szerepet, max ghosting ami hátrányos azzal szemben aki önerőből tolja, de ez nem hiszem h elterjedt lenne, egyrész komoly nevek sározódnának be, másrészt ezt sem egyszerű levezényelni h mindig hajnalban az FT-n szólni valakinek aki sokkal jobb és pont formában is van
    Úgy saccolom a csoportok felében mtt-ben fordul elő ghosting, és mondjuk harmaduknál napi gyakorlat. Nem tudom ezt tekinthetjük-e elterjedtnek. Spinen (nagyobb szorzó esetén) meg sem merem tippelni.

  2. #62
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet chivasr911 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ..nem hiszem h elterjedt lenne..
    Teljesen mindegy hogy elterjedt e vagy epp mennyire elterjedt. Ha az esetek 1%ban fordul elo, mar az is pont 1%kal tobb, mint kellene.. S hidd el, hogy pl egy 160 fos SPIN backing csoportban nem 4havonta porog ki egy JP..

  3. #63
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy saccolom a csoportok felében mtt-ben fordul elő ghosting, és mondjuk harmaduknál napi gyakorlat. Nem tudom ezt tekinthetjük-e elterjedtnek. Spinen (nagyobb szorzó esetén) meg sem merem tippelni.
    De ezt az egészet saccolod, vagy a fejedet teszed rá?

  4. #64
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet Lefty Gekko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De ezt az egészet saccolod, vagy a fejedet teszed rá?
    Nem véletlenül használtam a saccolás szót. Nyilván ezekről a dolgokról nem beszél senki, míg a handmegosztás szinte elfogadottnak számít. Lehet, hogy a szám amit írtam, tök hülyeség, mert mondjuk a magyar backing teamek kevésbé "fertőzöttek", mint mondjuk a svédek, és a románok, azt meg el sem tudjuk képzelni, hogy az orosz teamek, hogyan dolgoznak. Röviden: semmire nem teszem fel a fejem, de valószínű, még alul is becsülöm a jelenséget.
    Lefty Gekko likes this.

  5. #65
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Azért olyan f@szságokkal ne dobálózzatok már, hogy elveszik a bankkártyát... a 4 "legnagyobb" magyar staker csoportnál van/volt ismerősöm, egyik helyről sem hallottam ilyet (egyetlen esetben tudom elképzelni, ha annyira durván megbízhatatlan valaki, és lehúzta a stakereket, de ez is elég valószínűtlen).

    Uzsora,maffia.... esetleg terrorizmus? Hazaárulás?

  6. #66
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

    Alapbeállítás

    Idézet Gagalo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    LOL? kérlek fejtsd ki ezt a lol-t, addig én csatlakoznék az előttem szólókhoz, és kifejtem a véleményem. Nincs ezen a szép kerek világon egyetlen olyan szakma sem, egyetlen olyan oktatási rendszer sem, amiért megérné valakinek leadni a profitod felét! Csak akkor, ha a profitod több mint a kétszeresére nőne!!! Egy kis szűk körnek éri ez meg igazán, azok pedig a backelők, de hosszútávon semmi szükség sincs rájuk. Tapasztalatból beszélek a legtöbb edzés arról szól hogy kockuljunk pl. a HRC-vel, amit köszönök de az megy egyedül is. Akkor? Aki keres egy adott évben 20k$-t. Miért is adjon le több mint két mihályt??? Ja tudom, mert mi tudjuk a titkot megfejtettük a GTO-t Mtt-re. Ez megmosolyogtató. Nem azért mert lehetetlennek tartom, hanem azért mert ehhez 100k+-os minta kell az asztal zöméről. De honnan van annyi hand? a Hand megosztásból. Jaj de szép, de ez bizony tiltott tevékenység a starson! Apropó tiltott tevékenység: Mégis a szerződések milyen tevékenységi kört jelölnek meg? Játssz a starson x mennyiséget, akkora téten ahol mondjuk, úgy ahogy mondjuk. Szóval a szerződés tevékenységi köre az online szerencsejáték... Magyarországon... Még vmi: Csak egyszer boruljon a bili, mindenki búcsút inthet a stars accjának, és ekkor mit fog mondani a backer: Sry bro bye. Mindenki nagyon jól gondolja át, mielőtt jelentkezik egy ilyen csoportba, hogy valóban megéri-e!

    És ehhez miért kellett új regisztrációt létrehoznod? Saját nickeden nem tudod ezt felválallni?

    Talán valami megkeseredett ember vagy, akit egyik csoport se vett fel?!
    fejes1988, Krono, sabe83 and 3 others like this.

  7. #67
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Uzsora,maffia.... esetleg terrorizmus? Hazaárulás?
    Cirkuszolás, gazemberség, hupákolás.....?!
    Bonyi96 likes this.

  8. #68
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet OldRknight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Cirkuszolás, gazemberség, hupákolás.....?!
    még az asszonyainkat is elveszik!!
    banoster and aceman08 like this.

  9. #69
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    És a brazil poccar csoportosulás milyen már? Mindegyiknek poccaros képe van.

  10. #70
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És a brazil poccar csoportosulás milyen már? Mindegyiknek poccaros képe van.
    BBZ is..

Oldal: 7 / 9 ElsőElső ... 56789 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •