Oldal: 221 / 246 ElsőElső ... 121171211219220221222223231 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.201 - 2.210 (2451) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Holdem Manager 2 (Az új HM2 topikja)

  1. #2201
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 11. 12.
    Hely
    bicske
    Hozzászólások
    645

    Alapbeállítás

    Idézet andada eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Az a problémám, hogy a replayerben, csak nagyon max 1-2k-s minta jelenik meg az ellenfelekről és rólam is. Játék közben ez a probléma nem áll fenn. Az alap replayer beállításokkal tisztában vagyok, nem ott lesz a probléma. Már odáig jutottam, h töröltem egész hm-et és sql-t is, back up után mégis megmaradt a probléma. Erre van valami megoldásotok? válaszokat előre is köszönöm
    Na leírom a megoldást, hátha valaki más is így jár mint én. Szóval replayer optionson belül van olyan opció, h csak az adott nap handjeit mutassa, ne ez volt nálam valamiért alapból bekapcsolna...
    Én már nyertem royalflush ellen. Kétszer is

  2. #2202
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet nightfury eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bocsi a láma kérdésért, de ha 2, vagy több terembe játszom akkor mindegyikhez hozzak létre külön adatbázist? Vagy hogy a legpraktikusabb több terem leosztásait kezelni?
    Szerintem érdemes ugyanabban az adatbázisban tárolni a handeket a külön termekből is, így ha szűrni szeretnél dolgokra, elemezni, akkor egyszerűen meg tudod tenni. Készítesz egy player aliast, amibe bepakolod az accountokat, és egyben lesz minden leosztásod.

    Kivétel, ha mondjuk mindegyik teremhez használsz jelentős mennyiségű hand historyt, akkor lehet, hogy praktikusabb külön adatbázisban tárolni őket, hogy bírja a gép.

  3. #2203
    Fanatikus tag nightfury avatara
    Csatlakozott
    2014. 10. 06.
    Hozzászólások
    283

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem érdemes ugyanabban az adatbázisban tárolni a handeket a külön termekből is, így ha szűrni szeretnél dolgokra, elemezni, akkor egyszerűen meg tudod tenni. Készítesz egy player aliast, amibe bepakolod az accountokat, és egyben lesz minden leosztásod.

    Kivétel, ha mondjuk mindegyik teremhez használsz jelentős mennyiségű hand historyt, akkor lehet, hogy praktikusabb külön adatbázisban tárolni őket, hogy bírja a gép.
    Értem, köszönöm a segítséget!
    Igen, mindkét teremhez elég sok hand historym van. Saját handek mellett mindegyikhez van pluszban 1-2 millió vásárolt hand is.

  4. #2204
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 05.
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    Idézet Fiatal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Erre tudna valaki megoldást?
    Mintha betöltene a program, már tölti a handeket aztán ezt kiírja és kilép.
    Csatolás 10463
    Sziasztok,

    Nekem is hasonló hibám van, csak más szöveget ir ki. Egyik újra raktam a gépet, nem müködött a HUD, elkezdtem állitgatni ezt-azt, és egyik inditásnál a HM hasonló hibát irt ki. ( csatoltam enyémről képet )

    A handeket elkezdte tölteni a háttérben, leokéztam a hibaüzit, és bezárt. Azóta nem is indul el.

    Hogy tudom javitani?
    Köszi előre is a válaszokat

  5. #2205
    Idegen DarylVanHorne avatara
    Csatlakozott
    2014. 10. 16.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás Hm2

    Sziaszok!
    Nem indul a pokerstars mióta feltettem a HM2 trialt, se asztalról se a progin belüli indítással se megy. Töröltem a HM2-t revo uninstallerel, azután se lett jó, csak miután rendszer visszaállítást csináltam.
    Mi lehet a gebasz?

  6. #2206
    Fanatikus tag uav_online avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Hozzászólások
    398

    Alapbeállítás

    ipoker új kliensen a table hud nem jeleníti meg az utolsó 3handet , normál asztalon rendesen megjelenik(minden más is rendesen működik). hm2 frissitve. Ezzel mit lehet kezdeni?

  7. #2207
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 02. 21.
    Hozzászólások
    84

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Problema a kovetkezo: bizonyos jatekosok eseten nem a valoban meglevo handszamuk alapjan irja ki a statokat a HUD, hanem ujra kezdi a szamolast, mintha elfelejtette volna, hogy mar benne van pl 1000 hand az adott jatekosrol az adatbazisban. Tapasztalt mas ilyet, tud valaki megoldast?

  8. #2208
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 16.
    Hozzászólások
    98

    Alapbeállítás

    Telorol vagyok, igy csak emlékezetböl mondom: a hud settingsben kell lenni olyan beállitásnak, hogy hány hónapra visszamenőleg jelenítse meg a statokat, talán ott próbálkozz.

  9. #2209
    Fanatikus tag Altos avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    433

    Alapbeállítás

    Már működik a HUD az új ipoker kliensen? Kell hozzá valamit állítani, mert nekem nem indult el...

  10. #2210
    Tag Prof.B. avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    142

    Alapbeállítás

    Sziasztok! A HM1-hez volt SNG wizard licenszem. Most a Pokerstars küldött egy levelet, hogy nem használhatom tovább a HM1-et, így váltok HM2-re. Az SNG wizard licenszemet tudom érvényesíteni, vagy abból is újat kellene vennem?
    Köszi!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •