Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 19 (19) összesen
Like Tree12Likes

Téma: Busquet fölényes győzelmet aratott JC Alvarado ellen

  1. #11
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    hülye ez az Alvarado, és 10K-ért is kiütöttem volna!

    Jymaster111 likes this.

  2. #12
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet chapuisat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ököllel ütik egymás arcát tiszta erőből, miközben tiszta vér mindkettő és az egyik vérbe fagyva fekszik a földön. Hát gratulálok micsoda nagy sportemberek. Szégyen, hogy ilyen sportnak nem nevezhető valami egyáltalán létezik.
    Valóban, egy pankráció vagy capoeira pro betnek sokkal több értelme lett volna...

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Idézet chapuisat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ököllel ütik egymás arcát tiszta erőből, miközben tiszta vér mindkettő és az egyik vérbe fagyva fekszik a földön. Hát gratulálok micsoda nagy sportemberek. Szégyen, hogy ilyen sportnak nem nevezhető valami egyáltalán létezik.
    Nem azért de szerintem a kisebbik kezdte. Ő volt olyan bátor hogy 10 kilóval könnyebben több pénzt rakott magára. Kicsit behorpadt most az arca

  4. #14
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet chapuisat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ököllel ütik egymás arcát tiszta erőből, miközben tiszta vér mindkettő és az egyik vérbe fagyva fekszik a földön. Hát gratulálok micsoda nagy sportemberek. Szégyen, hogy ilyen sportnak nem nevezhető valami egyáltalán létezik.
    Egyetértek. Viccen kívül szerintem több értelme lett volna, ha fogadnak 100K-ban, hogy ki tud többet inni, aki hamarabb kidől, bukja, minthogy szarrá verik egymást, ráadásul nem is voltak egy súlycsoportban.
    tonyi likes this.

  5. #15
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet sakkos000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most olvasom hogy a 10 kilóval könnyebb srác 150 ezret kockáztatott Busquet 120 ezre ellen. Volt önbizalma, és még jól szét is verette a fejét
    A kihívás közel fél éve történt, lehet, hogy akkor még nem volt 10 kilóval könnyebb. Csak Busquet gondolom közben nem lazsált, olyan fizikuma van most, mint egy profi MMA-snak...

  6. #16
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    És olyan hormonkészlete is;-)
    CharlieHarperHu likes this.

  7. #17
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet Fiatal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És olyan hormonkészlete is;-)
    Láttam, hogy külföldi fórumokon is felmerült a szteroid, de ha megnézed, 2-3 éve sem volt éppen egy vékony gyerek. Ahhoz mérve én nem látom lehetetlennek ezt a fizikumot egyáltalán.

  8. #18
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    főleg annak ismeretében, hogy tudjuk róla, hogy fanatikus megszállott állat módjára csinál mindent, amibe belekezd.
    "Even a bad reason is better than no reason."

  9. #19
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Idézet MerACE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Láttam, hogy külföldi fórumokon is felmerült a szteroid, de ha megnézed, 2-3 éve sem volt éppen egy vékony gyerek. Ahhoz mérve én nem látom lehetetlennek ezt a fizikumot egyáltalán.

    Igen.Viccből írtam, amúgy nek alapból jó sportos alkata volt az edzéshez és szerintem fél év alatt jó edzéssel megfelelő kajával és kiegészítőkkel(amire mind megvan a lehetősége és pénze) ez a fizikum elérhető.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •