Oldal: 8 / 12 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (112) összesen
Like Tree71Likes

Téma: Ourgame Poker

  1. #71
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Mogottem is van mar jopar millio hand, sztem abszolut semmi fura nincs az rng-ben, igaz, en csak tegnap depoztam!

    Ellenben: tenyleg rengetegen jatszanak nagyon hasonlo tendenciakkal, mondhatnam, h a pop tendencytol alig van, aki elter. Valamint senki sem tiltel. Ezalatt nem a folyamatosan shove-olgatast ertem, de egy pillanatra sem zokkennek ki a robotikus nit jatekbol. Fura...
    Mindenesetre, ha ezek a botok, akkor meg hud nelkul is lehet verni oket siman. Egyelore iy tunik legalabbis. Mindjuk ez az eredmenyemben nem mutatkozik egyelore

  2. #72
    Team Hero Katzorka avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 26.
    Hozzászólások
    194

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy tapasztalt, 7 éve online pókerező játékostól kaptunk visszajelzést miszerint eléggé fura az RNG. Szerinte csalni nem csalnak, de jó eséllyel sok a bot és elég fura az RNG. A játékosállomány nagyon gyenge.

    Továbbra is felhívjuk a figyelmeteket, hogy óvatosan bánjatok a teremmel. Ne fizessetek be csak annyit ami feltétlen szükséges a játékhoz!
    Megerősítem, toltam pár sessiont, és messze a legfurcsább site, ahol valaha játszottam.
    Főleg kínaiakkal ment a game, mert 5/10 és felette nem nagyon voltak más nemzetiségűek. Annyira furcsán játszottak, hogy szinte biztos, hogy vagy botok vagy fizetett játékosokról van szó, és valószínűleg látják a lapokat. Mikor nem volt erős handem, végig lettem potolva, illetve snap raiselgettek rám, mikor erős handem volt azonnal chfold. Ráadásul egyáltalán nem lehet visszanézni a handeket, hogy egymás ellen mit játszanak, vagy hogy ellened mit muckol be, mikor épp kiviszel egy potot, ez sem véletlen.

    A legnagyobb potomat 90-10ben sikerült bebuknom, ahol nagyon magabiztosan pakolt közel full BI-t J97 boardon J4-el, és river 4, de többször is lehetetlen spotokban mákoltak ki, úgyhogy az RNG is rigged. Ezek után azonnal withdrawoltam, és így is sokkal többet buktam, mint kellett volna.

    Alacsonyabb szinteken talán nem ennyire vészes a helyzet, mert több emberi játékos (nem bot, nem fizetett) játszik különböző nemzetiségekből, de a kínaiakkal nagyon óvatosan.
    A kifizetéssel nem volt gond, szinte azonnal kiért, de soha többet nem fizetnék be, és másoknak is inkább azt javaslom withdrawoljon onnan minél hamarabb.

    Ja és nem szeretem azt mondani, hogy csalik a szájt, de jelen esetben nagyon valószínű
    Utoljára módosítva: Katzorka által: 2016. 04. 23. 19:53

  3. #73
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Szerintem Katzorka véleménye teljesen helytálló, jobban teszi mindenki ha más termet választ.

  4. #74
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Kedves Akademia, ez verciki.

  5. #75
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Kíváncsi lennék, hány magyar depózott eddig akadémiáról és kinek hogy áll az egyenlege, illetve kinek mi a tapasztalata?

    Én az Europe-bet nevű grúz teremben fürödtem be, ahol hasonlóan rossz tapasztalatom volt, pl. hogy folyamatosan grúz madárnyelven megbeszélték a lapjaikat.

    Én azon a véleményen vagyok hogy csak a legismertebb, és legmegbízhatóbb termekben szabad játszani. Ilyen nevenincs termekben nagy rizikó játszani, és pénzt tartani.
    vargepard and Jymaster111 like this.

  6. #76
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 08. 09.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Csatlakozom, 2 napot játszottam szinte egyfolytában, 100-400 téteken. Nagy részük bot, jellemzőjük: pot-donk(főleg ha kevésbé erős handem volt) , valamint ha elfogy a stackjük (5-10vakjuk marad, sosem rebuyolnak) akkor rendszeresen 3vakot beemelnek és dobnak allinért, még 1.5vakból is tudnak dobni (marad fél vak , azért ilyen fisheket sose láttam). Ebből tartottam fennt magam miután rájöttem, sztem 100ból 95ször dobtak, csak prémiumcallokat láttam ebből a stackből. Nagy potot szinte képtelenség nyerni, bármilyen jól áll az ember, preallinban kb 10szer 2outoltak le. A gondolkodási idejük rendszeresen 10mp körüli...
    A kifizetésük példaértékű

    Erre a managerre lennék kíváncsi aki őket képviseli, úgyhogy én javaslom változtassanak a reklámfeliraton: JÁTSSZ KÍNAI BOTOKKAL!!!

    u.i. mint láthatjátok nem szoktam minden nap írogatni, ez a debütáló hozzászólásom, de ezt elég fontosnak tartottam leírni...
    Utoljára módosítva: Mikado által: 2016. 04. 24. 06:37
    Admin, Masters800 and Jymaster111 like this.

  7. #77
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    248

    Alapbeállítás

    Pedig jónak tűnt elsőre. Reggel 9kor van rebuy 3+0,3-as 1k garantált, tegnap 57-en indultunk és rebuyokkal/add-onokkal is 610 dollár volt az overlay mondjuk tény, hogy river 2 outtal estem ki...

  8. #78
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Ezek után azon is elgondolkodnék minden játékos helyében aki befizetett, hogy milyen adatokat adott meg befizetésnél akár bankkártyáról, akár netes pénztárcáról.......

  9. #79
    Fáradhatatlan grinder Csoszogi33 avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 03.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    849

    Alapbeállítás

    hát, gondolom nem véletlen, hogy már az akadémia is levette a főoldalról a terem bannereit
    svajcifiu and jacsapoker like this.

  10. #80
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 19.
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    Ha megfogadjátok a tanácsomat, nem fizettek be ide. Eléggé valószínű, hogy ott csalnak, ahol csak akarnak.
    Habár az akademia nem kényszerített rá, hogy befizessek, de azért kicsit körültekintőbb lennék a helyükben mielőtt nekiállok egy termet bereklámozni, mert nekem ez a kis túra több mint 5K-ba fájt

Oldal: 8 / 12 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •