Oldal: 10 / 12 ElsőElső ... 89101112 UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (112) összesen
Like Tree71Likes

Téma: Ourgame Poker

  1. #91
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet OldRknight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez most komoly? Ezt átgondolhatnátok ahelyett hogy kimoderáltok..........

    Vagy van valami jó deal partyra esetleg?
    Miért kell hisztizni gyerekek, itt MKO utólag.
    Utoljára módosítva: WINAMAXDONK által: 2016. 04. 25. 21:41

  2. #92
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2+2 forumon 2-3 napot írtak általánosnak. Ha nem kapod meg 5 napon belül, kérlek jelezd!
    megerkezett...

  3. #93
    Fáradhatatlan grinder Greyboy avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    737

    Alapbeállítás

    Azért az elég aggasztó, hogy a 2+2-n is ugyanazokat tapasztalták a játékosok, mint itt. Nem beszélve a direkt megtévesztő névről, és a tulajdonosi háttérről, ami a kifizetések alapján a "gambling technology LLP", amit 2 ukrán tulajdonol, mint ugyanazt a Doha pokert, ahol ugyanilyen csalással csaptak be rengeteg orosz játékost, csak ott nem kínai, hanem arab halakkal csábították a játékosokat.

    Ezt az oldalt szerintem semmilyen szín alatt sehogy nem szabadna hirdetni, sőt fel kellene hívni a játékosok figyelmét, hogy kerüljék a termet!

  4. #94
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 05. 20.
    Hozzászólások
    86

    Alapbeállítás

    hát már nem egy terem bukott le csalás miatt. csak egyetlen egy kérdést tennék fel: komolyan gondolja bárki is, hogy dollármilliárdos üzletet rábíz bárki is a véletlenre????? nézzük a pokerstarst nekem itt van tapasztalatom, hivatalosan le van írva, hogy a pokerstars játékosainak az 5%-a nyereséges. ugye azt nem hiszi senki hogy a maradék 95% nem tud játszani vagy soha nincs szerencséje!!!! ne legyünk naívak. a lényeg a rake. nem a tornákon keresik a nagy pénzt hanem a cash-en. és aki cash-en tolja nagy pénzekkel, ő sokkal többször fog oda érni versenyen, mint aki a kifizet gombot nyomja! csak meg kell nézni a replay játékokat. magukért beszélnek. supernova, supernova elite, majdnem mindig van a döntő asztalon. gondoljátok, hogy a versenynevezésekből szedte össze azt a rengeteg VPP-t????? én a pokerstarson ki tudtam esni straight flush-el is, úgyhogy ott már semmin nem csodálkozom! és ha megnézitek a sokcsillagos játékosokat, némelyik annyira fish hogy már nevetséges. egyszerűen tele a buksza és ezt jobban értékeli a pokerstars mint bármi mást!!!!! ne legyetek naívak, szórakozásnak tökéletes az oldal, ha van erre fordítható pénz, de ennyi. ott nem lesz az ember milliomos. élő pokerben, kb fél év alatt összeszedtem közel 4 millió forintot. a pokerstarson volt hogy 200 dollár befizetés után nem tudtam 1 dollár nyereséget csinálni. bármi volt zuhantam. hát ennyit a nagy pokerstarsról! amúgy tele a net az oldalak csalásairól szoló videokkal, leírásokkal. érdemes befizetés előtt ezeket kicsit jobban át tanulmányozni!

  5. #95
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 02. 23.
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Idézet junkisa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát már nem egy terem bukott le csalás miatt. csak egyetlen egy kérdést tennék fel: komolyan gondolja bárki is, hogy dollármilliárdos üzletet rábíz bárki is a véletlenre????? nézzük a pokerstarst nekem itt van tapasztalatom, hivatalosan le van írva, hogy a pokerstars játékosainak az 5%-a nyereséges. ugye azt nem hiszi senki hogy a maradék 95% nem tud játszani vagy soha nincs szerencséje!!!! ne legyünk naívak. a lényeg a rake. nem a tornákon keresik a nagy pénzt hanem a cash-en. és aki cash-en tolja nagy pénzekkel, ő sokkal többször fog oda érni versenyen, mint aki a kifizet gombot nyomja! csak meg kell nézni a replay játékokat. magukért beszélnek. supernova, supernova elite, majdnem mindig van a döntő asztalon. gondoljátok, hogy a versenynevezésekből szedte össze azt a rengeteg VPP-t????? én a pokerstarson ki tudtam esni straight flush-el is, úgyhogy ott már semmin nem csodálkozom! és ha megnézitek a sokcsillagos játékosokat, némelyik annyira fish hogy már nevetséges. egyszerűen tele a buksza és ezt jobban értékeli a pokerstars mint bármi mást!!!!! ne legyetek naívak, szórakozásnak tökéletes az oldal, ha van erre fordítható pénz, de ennyi. ott nem lesz az ember milliomos. élő pokerben, kb fél év alatt összeszedtem közel 4 millió forintot. a pokerstarson volt hogy 200 dollár befizetés után nem tudtam 1 dollár nyereséget csinálni. bármi volt zuhantam. hát ennyit a nagy pokerstarsról! amúgy tele a net az oldalak csalásairól szoló videokkal, leírásokkal. érdemes befizetés előtt ezeket kicsit jobban át tanulmányozni!
    ez a topik sokkal komolyabb téma, mint hogy ilyen viccesnek szánt trollkodással szétböfögjed.
    fszt2 likes this.

  6. #96
    Fáradhatatlan grinder Greyboy avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    737

    Alapbeállítás

    Idézet T.A.F.K.A.R. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez a topik sokkal komolyabb téma, mint hogy ilyen viccesnek szánt trollkodással szétböfögjed.
    Az a baj, hogy nem viccnek szánta. A másik baj meg, hogy az ourgame terem még mindig megtalálható az akademia kínálatában...
    Wildcatfish and Jymaster111 like this.

  7. #97
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Idézet Greyboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a tulajdonosi háttérről, ami a kifizetések alapján a "gambling technology LLP", amit 2 ukrán tulajdonol, mint ugyanazt a Doha pokert, ahol ugyanilyen csalással csaptak be rengeteg orosz játékost, csak ott nem kínai, hanem arab halakkal csábították a játékosokat.
    Ezt mondjuk az akadémiának kötelessége lett volna tudnia.
    Wildcatfish and Jymaster111 like this.

  8. #98
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Az a baj hogy zsugorodik a piac, az affiliatek is probalnak talpon maradni akar ilyen nevenincs termek beillesztesevel a kinalatba.
    Sajnos volt mar ra pelda hogy termek bedoltek, jatekospenzek bennragadtak, ezek sajnos benn vannak a pakliban...
    Itt ebben az esetben azert mas a helyzet, talan picit lehettek volna korultekintobbek.
    Ha viszont mar bebizonyosodott hogy ez nem az a terem amire gondoltak, valamint kulonbozo aggalyok merultek fel illetve sokan rengeteg penzt buktak furcsa korulmenyek kozott, talan tenyleg meggondolando lenne levenni a kinalatbol hogy mas gyanutlan ember ne setaljon be egy esetleges csapdaba.
    Gondolom penzugyi felelosseget nem valaltok akkor sem ha bebizonyosodik csal a terem botokkal illetve mas egyeb tiltott modon.
    Greyboy likes this.

  9. #99
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Greyboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a baj, hogy nem viccnek szánta. A másik baj meg, hogy az ourgame terem még mindig megtalálható az akademia kínálatában...
    Ez elég felháboritó nem veszik ki a kinálatból.

    Kezd elkurvulni az akadémia is.
    WINAMAXDONK likes this.

  10. #100
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 02. 23.
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez elég felháboritó nem veszik ki a kinálatból.

    Kezd elkurvulni az akadémia is.
    engem azonnal kimoderáltak, amikor beírtam hogy ez a terem valószínűleg scam, de még ennyien nem írták le a rossz tapasztalataikat.
    OldRknight and chivasr911 like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •