Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (33) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2016. 05. 02

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Jó lesz a check, ha BU nagy blöffölő, mert a 33 ezen a flopon igen jó blöff ölő.

  2. #12
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem is értem. A value handeket checkelnünk kéne, minden mást meg cbetelni?
    Igen nekem is ez volt a bajom. Nagyon rosszul néz ki a check call. Ezen a floppon mindent lőnénk tovább tehát a check call-al kb. floppolt pókert és fullt reppelünk...

  3. #13
    Fanatikus tag termin avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    Idézet T.A.F.K.A.R. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    óriási hiba a check
    közepes, egyezzünk ki. middle pocketekkel, overcardokkal játszhatunk (szerintük) ch/c-t

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 04. 22.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    306

    Alapbeállítás

    En pont erre gondolva C-betelnek. Mert az aggro button megadja es el akarja majd vinni turnon. Ott csekkelnek...

  5. #15
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 02. 23.
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Idézet termin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    közepes, egyezzünk ki. middle pocketekkel, overcardokkal játszhatunk (szerintük) ch/c-t
    nem akartam túl szakmai térre elterelni a topikot, mert az itt nem pálya, de mind a feladvány készítője, mint a hozzászólók figyelmen kívül hagyják BB jelenlétét a potban és HU potként kezelik az egész szituációt.

    BB ha értelmes/agresszív játékos, akkor mind EP, mind D range-ére óriási nyomást tud gyakorolni a többiekhez képest sok erős {8x, flush draw és backdoor draw(?)} handjével, így ATOM NAGY hiba kihagyni utg cbetet ezen a textúrán, mert sokkal több check/raise-t kapunk, mint ha kései pozícióban lennénk. check esetén D játékos betsize-a itt nem nagyon lesz több 25%-33% potsize-nál és szerintem nagyon kevés handdel is fog betelni utg check után, itt is szerintem alulbecsülik egy átlagos agró játékos tudását a hozzászólók/készítők, nem fogja random felkötni magát postflop csak mert checkelnek hozzá, egy rakat value marad benn a handben.

  6. #16
    Fanatikus tag termin avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    Idézet T.A.F.K.A.R. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem akartam túl szakmai térre elterelni a topikot, mert az itt nem pálya, de mind a feladvány készítője, mint a hozzászólók figyelmen kívül hagyják BB jelenlétét a potban és HU potként kezelik az egész szituációt.

    BB ha értelmes/agresszív játékos, akkor mind EP, mind D range-ére óriási nyomást tud gyakorolni a többiekhez képest sok erős {8x, flush draw és backdoor draw(?)} handjével, így ATOM NAGY hiba kihagyni utg cbetet ezen a textúrán, mert sokkal több check/raise-t kapunk, mint ha kései pozícióban lennénk. check esetén D játékos betsize-a itt nem nagyon lesz több 25%-33% potsize-nál és szerintem nagyon kevés handdel is fog betelni utg check után, itt is szerintem alulbecsülik egy átlagos agró játékos tudását a hozzászólók/készítők, nem fogja random felkötni magát postflop csak mert checkelnek hozzá, egy rakat value marad benn a handben.
    Nem tudom, h annak van-e nagyobb esélye/értelme, h UTG nyitásra/cbetre értelmes aggro BB A8 szerű lapokkal ch/r-zel, vagy annak, hogy hagyjuk, h equityt szedjenek fel turnön, de hangsúlyoznám, h én is cbetelnék, a ch hiba-mértékében nem értünk egyet. (Zárójelben: mint tudjuk, basic leak sok játékosnál, hogy minden spotot úgy fognak fel, h egyetlen kizárólagosan jó megoldás van - soxor nem ez a helyzet.)

  7. #17
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 02. 23.
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    attól függ mi számít kis-, vagy nagy hibának, szerintem a check körülbelül 500bb/100-al kevesebbet fog hozni, az meg egy MTT-n jó sokat számít, hogy átlagban 10bb-t nyersz egy handben, vagy 15-öt.

  8. #18
    Újonc naki122 avatara
    Csatlakozott
    2016. 01. 27.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen nekem is ez volt a bajom. Nagyon rosszul néz ki a check call. Ezen a floppon mindent lőnénk tovább tehát a check call-al kb. floppolt pókert és fullt reppelünk...
    szóval c/cvel jobban elijesztjük őket mint cbet-tel?

  9. #19
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Ez csak az egyik oldal. Mit várnak tőlünk? Monsterral, hogy játszunk, airrel mit csinálnánk? Ha van mérvadó mennyiségű handünk róluk, akkor azt is tudnunk kéne, hogy ők mit gondolnak rólunk.
    Simán floatol D és BB, sőt x/r sem kizárt BB-től, de akár D is reraiselhet védve a kis/közepes pp-ket.

    Nálam sima cbet, mivel 90%ban cbetelek kb. így semmit nem fog jelenteni nekik.

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Pontosan milyen lapok ellen bukunk valuet a passzal? Ha a BTN-nel kozepes kezbepar vagy flosshuzo van akkor jo esellyel betelni fog, ugyanugy mint a jo backdoor equitys lapokkal, pl. AhQx.

    JJ/QQ szeru lapok ellen bukhatunk neha valuet ha esik egy asz vagy kiraly, de ezektol a lapoktol akkor se nyerunk harom utcat, ha cbetelunk es tovabb utjuk a turn A/K-t.

    Akarmilyen agressziv a nagyvak, valoszinuleg szelesebben fog check/raiselni egy kihagyott cbet utani BTN betre, mint egy 3-way UTG cbetre, szoval a nagyvak agresszivitasa valojaban a check mellett szol.
    luckylucano likes this.
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •