Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (33) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2016. 05. 02

  1. #21
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet T.A.F.K.A.R. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    attól függ mi számít kis-, vagy nagy hibának, szerintem a check körülbelül 500bb/100-al kevesebbet fog hozni, az meg egy MTT-n jó sokat számít, hogy átlagban 10bb-t nyersz egy handben, vagy 15-öt.
    Azt hiszem az ilyen megallapitasok nyoman szuletett meg a ''hasracsapás alapján'' kifejezes.
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  2. #22
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 02. 23.
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Idézet kriispirolls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pontosan milyen lapok ellen bukunk valuet a passzal? Ha a BTN-nel kozepes kezbepar vagy flosshuzo van akkor jo esellyel betelni fog, ugyanugy mint a jo backdoor equitys lapokkal, pl. AhQx.

    JJ/QQ szeru lapok ellen bukhatunk neha valuet ha esik egy asz vagy kiraly, de ezektol a lapoktol akkor se nyerunk harom utcat, ha cbetelunk es tovabb utjuk a turn A/K-t.

    Akarmilyen agressziv a nagyvak, valoszinuleg szelesebben fog check/raiselni egy kihagyott cbet utani BTN betre, mint egy 3-way UTG cbetre, szoval a nagyvak agresszivitasa valojaban a check mellett szol.
    Azt hiszem az ilyen megallapitasok nyoman szuletett meg a ''hasracsapás alapján'' kifejezes.

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Egyszerubb egy gyenget kontrazni mint valaszolni a kerdesre, vagy csak nem tudod hogy melyik gombbal kell idezni?
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  4. #24
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 02. 23.
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Idézet kriispirolls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyszerubb egy gyenget kontrazni mint valaszolni a kerdesekre, vagy csak nem tudod hogy melyik gombbal kell idezni?
    értelmetlen válaszolni a kérdésedre, szerinted semmilyen semmilyen lap ellen nem vesztünk valuet a checkkel, szerintem meg szinte a komplett BB és D range ellen is value-et vesztünk.

    te checkelj, én betelek, aztán mindenki boldog lesz.

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    En irtam lapokat amik ellen nem bukunk valuet, te viszont meg egy olyat se irtal ami ellen igen Ha nem akarsz elemezni akkor miert dobsz fel egy kerdest?
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  6. #26
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 04. 22.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    306

    Alapbeállítás

    Szeritem, az osszes semmi floatolas ellen veszitunk valuet. Fokent ha javul turnre. Javulas eseten biztos tovabb reppeli a 8x-et.
    Illetve a huzok, 8x -ek, a CR-ek ellen bukunk valuet, a pasziv c-c line aminel atadjuk apotkontrollt nekik.

    Tobbi linera gondolva, mert mire teszi az utg-t a cc utan? total bezares potkontrollozni fog. Mig a 90% c-bet lo****t nem fog jelenteni neki ergo nagyobb poton tudunk trukkozni-lopassal probalkozni.
    Marcow likes this.

  7. #27
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 02. 23.
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Idézet kriispirolls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En irtam lapokat amik ellen nem bukunk valuet, te viszont meg egy olyat se irtal ami ellen igen Ha nem akarsz elemezni akkor miert dobsz fel egy kerdest?
    nem írtam kérdést.

    minek írjak továbbra is példát, ha úgysem fogsz egyetérteni? a value nem kokain, hogy "utcában" mérjék, én (meg még "páran") bb/100-ban mérem. utg cbet más (nagyobb) sizing lesz, mint amivel D itt két ember ellen betelni fog. pláne hogy BB is nagyobb potba tud xr-elni vagy xc-olni, pláne ha utg betel, D meg megadja. ez már több mint elég ok a bet mellett. és ezeken felül jóval több érvem lenne magamban, hogy miért ne checkeljek SOHA ezzel a kombóval.

    nagyon fix limitesen állsz hozzá ehhez a handhez.

    az 5bb/hand differenciával meg szerintem még óvatosan is becsültem a handet, de ha ilyen "hasraütéses" hülyeségekkel sértegetsz akkor ne is várd el, hogy ennél jobban kifejtsem a véleményem.
    OldRknight likes this.

  8. #28
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 03. 04.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    172
    Kriispirolls ismét 10 ezer dollár felett nyert

    Ajánlom figyelmedbe, ez nem azt jelenti, hogy igaz van, csak lehet el kéne gondolkozni azon amit ír!

  9. #29
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Alacsonyabb téten jobb a check, mert dobnak ha nem talált, magasabb téten meg a cbet,
    mert floatolnak/checkraiselnek szinte mindig ilyen boardokon. IMO.

  10. #30
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet T.A.F.K.A.R. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem írtam kérdést.

    a value nem kokain, hogy "utcában" mérjék,
    lol. ettől függetlenül csekk valszeg jobb lesz 3way. UTG emelésedre kapsz egy cc-t. Ha minden handeddel cbeteled ezt a boardot szerinted mennyire nehéz lesz ellened játszani? Ha BB védett és úgy cbetelsz az más tészta, az tényleg a range-ed 100%ával mehet imo mivel profitábilis viszont ha azt gondolod h egy flat range-be vs UTG csak 44-77 ig kézbepárok lehetnek, akkor nagyon el vagy veszve. Nyugodtan cbeteld szét ezeket a boardokat, csak akkor ne csodálkozz ha valaki (pl krispii) tizszer annyit nyer nálad MTT-ben.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •