Oldal: 30 / 80 ElsőElső ... 20282930313240 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 291 - 300 (800) összesen
Like Tree691Likes

Téma: Hajniiiii MTT Élményei.

  1. #291
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 12. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás

    Rájöttem , hogy azért köttök belém , mert unatkoztok.
    6000$ kivettem ps-ről ezért keresek stakert , mert másra kell a pénz.
    Azon a limiten és azt játszanám amit a staker kíván , 50-50 -be.

    Ennyire egyszerű , akiknek meg nincs több k-s rolljuk azok ne szolljanak le , ha nem tudnak segíteni és tologatják a kis versenyeit.

  2. #292
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet Hajniiiii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rájöttem , hogy azért köttök belém , mert unatkoztok.
    6000$ kivettem ps-ről ezért keresek stakert , mert másra kell a pénz.
    Azon a limiten és azt játszanám amit a staker kíván , 50-50 -be.

    Ennyire egyszerű , akiknek meg nincs több k-s rolljuk azok ne szolljanak le , ha nem tudnak segíteni és tologatják a kis versenyeit.
    Már tudom!!! Nyelvtanárra kell a 6k
    nightfury and Jymaster111 like this.

  3. #293
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

  4. #294
    Tag DrBuru avatara
    Csatlakozott
    2016. 01. 01.
    Hozzászólások
    102

    Alapbeállítás

    Hanjiiiii, valamit nem értesz, nincs a világon aki azért basztat mert unatkozik. Egyszerűen nem tartod be a bankroll építés, megtartás szabályait. Én kiálltam melletted, pedig kaptad az ívet, de mégsem fogadod meg a tanácsokat. Nem utálunk téged! Nem akarjuk, hogy el******d amit elértél, ennyi. De toltad itt a 200 dolcsis versenyeket , ahelyett hogy toltál volna 10db húszast helyette. Most meg hogy nincs zsuga máris támadásnak veszed a segítő szándékot is. Sajnálom, hogy így alakult. Lehettél volna egy példakép, egy akire felnézhetnének a feltörekvők, de leromboltad az álmukat, ezzel együtt a sajátod is. Remélem egyszer majd megint sikerül és a tapasztalat amit most megszereztél segíteni fog, hogy tudd, hogyan is kell kezelni ezt. További sok sikert! Hajrá Hajniiiii!
    Utoljára módosítva: DrBuru által: 2016. 05. 10. 23:37
    Swankymist likes this.

  5. #295
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Jóvan srácok, nem kell nagy feneket keríteni neki. Hajni egy jelentéktelen senki a magyar pókeréletben, volt egy jó hete, ennyi. Ha bárki felnéz rá, meg példakép lesz, az csak azért van (és volt már korábban is ilyen), mert megmutatta Hajni is, hogy a pókerben befektetett munka nélkül lehet egy valag pénzt nyerni. Bárki, aki tényleg szereti ezt a játékot, nézegesse inkább a handelemzős topikokat, az ex-pecsenyesütős agytröszt szapulása helyett.

  6. #296
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Nem igazán értelek titeket, inkább nevetnétek az egészen. Van egy fórumtársunk, aki nem követi az itteni fórumozók pókerhez való hozzáállását, szokásait. Folyamatosan rá akarjátok beszélni a bankrollmanagmentre. Nem értem minek? Nektek azzal jobb lesz ha egy ismeretlen nick name megfogadja a tanácsaitokat? Rengeteg ilyet láttam, élő/online imádom az ilyen sztorikat. 2010 környékén egy camillo30 nicknevű gyerek pörgette el 2 hét alatt az SM 2. helyével nyert 170k-t és sok ilyen van/volt/lesz. Stakert ti is tudjátok hogy nem fog találni. Kéne hozzá referencia, ill. ha vissza olvassák a fórumot, esélytelen. Popcorn time, nevetni, ne szídjátok egymás anyját.
    Utoljára módosítva: sakkos000 által: 2016. 05. 11. 04:13
    naggeri, szroli, fejes1988 and 8 others like this.

  7. #297
    Tag xieung avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 26.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Jobban belegondolva, +1 sakkos!

  8. #298
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 14.
    Hely
    Kistarcsa
    Hozzászólások
    344

    Alapbeállítás

    Persze,ez igaz, hogy ne szidjuk,hanem olvassuk a handelemzést.Engem csak az zavar, hogy ha jönne egy jó eredmény akkor 500-1000 dollárt biztos magánórákra költenék,a maradékot pedig attól függ mennyi,beosztanám úgy hogy biztonságos roll legyen 90-180 fős sng-kre,ezeknek a nevezéseknek a fele értékéből pedig mtt-ket tolnék.Az a bosszantó, hogy Hajniiiii GAMBLER kisasszonynak megadatott a lehetőség egy jó kereseti lehetőség megteremtéséhez,ő pedig csak szórja a pénzt.Hozzáteszem, hogyha a rendes munkája mondjuk fizetne havi 250-350K hufot akkor megérteném,de tisztán látszik, hogy nem ez a helyzet.Az pedig, hogy miután szerencsésen behúzott pár K-s scoreokat,mostmár kiosztja a low limit grindereket és ilyet mer írni, hogy a 22 alatti versenyeket nem veszi komolyan mert SAJNÁLKOZÁSÁRA nem esnek neki a 70-30-ak az pedig egyenesen bicskanyitogató.Hogyha pedig talál stakert magának akkor minden pókerbe vetett hitem meginog.
    kircip, Netrol, Krejdül and 1 others like this.

  9. #299
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Idézet Hajniiiii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mindenkinek más a felfogása.
    te inkább pötyögsz 3 órákat hogy itm-be érj 1-2 $+ ért én inkább nevezek nagy versenyekre , és ha itm-be vagyok már 100-200+ ba vagyok. erről ennyit
    Kedves Hajnalka!

    Erre a hozzászólásodra reagálva csak egy képet linkelnék, te centes semmirekellő!!!!!44444!!!!!!!


    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül
    Jymaster111 likes this.
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  10. #300
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Hajnalka!

    Erre a hozzászólásodra reagálva csak egy képet linkelnék, te centes semmirekellő!!!!!44444!!!!!!!


    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül
    Te meg bele ne betegedjél ebbe a sztoriba.
    Felkelsz így 8:30kor aztán fel a scharkscopera screenshotolni?
    Rögeszme,vagy dedó?
    TominhoPA, Lola and svajcifiu like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •