Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By topin

Téma: NL10 limpelt pot QJs BB

  1. #1
    Fanatikus tag Balázs1230 avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 06.
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás NL10 limpelt pot QJs BB

    MP 62/27 37 hand
    BTN 36/24

    Flopon a x/r mellett döntöttem így azért vannak náluk félblöffök pl.: FD. Kx-ek is ott lehetnek vagy flop setek is.Mindenesetre azt gondolom hogy mi erős kezet reprezentálunk ezen a flopon a x/r-el(kb.kész flusht),na most erre jön egy reraise ami mit reppel még erősebb flust én azt gondolom, de nem ismerjük ellenfelünket itt azért lehet hogy meg raisel egy FD,Kx-es FD,de lehet hogy set-et is így játszhat?én azért a call mellett döntöttem és körökön feladtam.Jó e itt ismeretlenül a reraise vagy easy fold?Így utólag nem tetszik a játékom ezt flopon el kell dönteni nem jó itt beállni callolgani ugye?(főleg mert OOP vagyunk).ha már flop call akkor turn cbetre ismét x/r show?nem kell riverig elmenni szerintem.a river donk showom meg szörnyű szerintem.ezt nem így kellett volna játszani.(Ezt fopon be kell tenni.)


    Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 5 Players

    Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.


    SB: $10.49 (104.9 bb)
    Hero (BB): $10.61 (106.1 bb)
    MP: $13.16 (131.6 bb)
    CO: $11.11 (111.1 bb)
    BTN: $11.94 (119.4 bb)


    Preflop: Hero is BB with J Q
    MP calls $0.10, CO folds, BTN calls $0.10, SB folds, Hero checks


    Flop: ($0.35) K 2 4 (3 players)
    Hero checks, MP checks, BTN bets $0.16, Hero raises to $0.64, MP folds, BTN raises to $2.25, Hero calls $1.61


    Turn: ($4.85) A (2 players)
    Hero checks, BTN bets $2.31, Hero calls $2.31


    River: ($9.47) K (2 players)
    Hero bets $5.95 and is all-in, BTN calls $5.95


    Results: $21.37 pot ($0.96 rake)
    Final Board: K 2 4 A K
    Hero showed J Q and won $20.41 ($9.80 net)
    BTN showed 6 A and lost (-$10.61 net)

  2. #2
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    ez elég erős lap ahhoz h preflop emelj 2 fish ellen. Valószínűleg jobb berakni flopon, de szerintem én is csak callolnám, és turnön megyek allin
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  3. #3
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Feltételezzük, h btn valaha bet/3bet után dobni fog ezen a boardon?

    a gondolatmenetedet pedig egyáltalán nem értem, sem az xr indoklását és méretét (kicsi)
    sem azt, hogy miért vetődik fel félvak játékosok esetében, hogy kit mit reprezentál, ha szett meg fd-re teszed akkor miért nem rakod be floppon, illetve miért kerül bele az easy fold kifejezés a szövegbe second nuts flössel.

  4. #4
    Fanatikus tag Balázs1230 avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 06.
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás

    ezt akartam írni hogy jó lenne a pre izo?Amúgy nyilvánvaló hogy nem fog dobni a BTN itt soha egy 4 betre.Ezt írtam le hogy nekem sem tetszik a játékom, és inkább floppon be tenném.Ki itt a félvak ezt nem teljesen értem?A flop xr mérte akkor pot bet 88cent-ig?

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Idézet Balázs1230 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    .Ki itt a félvak ezt nem teljesen értem?
    Az ellenfeleid..
    BelaKecske likes this.

  6. #6
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    ha nagyon szeretnek betelni akkor lehet flop bet nagy és turn cr-ben gondolkozni szerintem, h flop ne zárjuk ki mp-t ha nem muszaj, de ha flop akkor ott nagyot, h be tudjuk utána 1 ember ellen is nyugodtan tenni és mivel riveren csomószor A magas meg 9 magas lapjai lesznek, amikkel nem tud megadni, ezért flop és turn kell nagyokat méretezni.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •