Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (47) összesen
Like Tree38Likes

Téma: Stumpf jogtalan büntetést kapott a Venetian Deepstacken

  1. #21
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet chapuisat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    előtte 2 ember ment all in. Ő meg megmutatta és bedobta. Milyen szempontból befolyásolt bármit?
    Tök mindegy mi volt a kezében, nem múlt rajta semmi.
    Engem azért ültettek ki egy EPT-n mert miután megkaptuk a lapokat és még az UTG babrált az ász párjával, mennyit emeljen én majdnem behugyoztam és középről bedobtam. Megérdeztem merre van a WC a floorman udvariasan megmondta majd miután visszajöttem ugyanaz a csóka még udvariasabban közölte, hogy egy kör bünti. Az jogos volt. Stumpf mesteré nem.
    Há ménem küldted ücsis flakonba bele??
    Macilacika likes this.

  2. #22
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megmutatod mielőtt mondod, hogy dobnál és ha látod, hogy vizelet csapódik ki a homlokán az ellenfélnek amiért lehet, hogy megadsz akkor van egy jó readed és callolsz...
    Vizelet????????
    Nottobe likes this.

  3. #23
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 08. 24.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    224

    Alapbeállítás

    Idézet chapuisat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    előtte 2 ember ment all in. Ő meg megmutatta és bedobta. Milyen szempontból befolyásolt bármit?
    Tök mindegy mi volt a kezében, nem múlt rajta semmi.
    Engem azért ültettek ki egy EPT-n mert miután megkaptuk a lapokat és még az UTG babrált az ász párjával, mennyit emeljen én majdnem behugyoztam és középről bedobtam. Megérdeztem merre van a WC a floorman udvariasan megmondta majd miután visszajöttem ugyanaz a csóka még udvariasabban közölte, hogy egy kör bünti. Az jogos volt. Stumpf mesteré nem.

    Nehéz helyzet.Mert ha meg az asztalnál hugyozol egy palackba,akkor meg kizárnak. Lásd Esfandiari.Akkor inkább a büntetés
    Masters800 likes this.

  4. #24
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Egyszer az asztalomnál egy PLO versenyen az Aspersban mutatásnál két káró bubit mutattak, nem lett belőle cikk. Pedig az sokkal érdekesebb volt.
    rockett, ouchi, andada and 2 others like this.

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Inkább örülne az 1 kör büntinek, tuti akkor jött volna az óriás cooler amivel kiesett volna, de amilyen szerencsés az égiek úgy csinálták a dolgokat hogy megússza.
    Óriás elgé!

  6. #26
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Nem is értem ezt az egészet amúgy. Megmutatta = dobott lap. Pont. Mit kellett ezen problémázni? Ha nem dob be legalább egy zsetont, vagy nem mondja, hogy call/all-in, de megmutatja akár egyetlen papírját is, akkor be kell húzni, és csá.

  7. #27
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem is értem ezt az egészet amúgy. Megmutatta = dobott lap. Pont. Mit kellett ezen problémázni? Ha nem dob be legalább egy zsetont, vagy nem mondja, hogy call/all-in, de megmutatja akár egyetlen papírját is, akkor be kell húzni, és csá.
    De o most eppen celeb es szerepelni kell..

  8. #28
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Nottobe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De o most eppen celeb es szerepelni kell..
    Jólvan, egyrészt semmi köze hozzá, hogy akadémia lehozta a cikket, másrészt szerintem is a tweet után sokakat érdekelt a történet, akik nem beszélnek angolul.
    Én csak arra akartam reagálni, hogy ez tényleg egy bitang nagy fasság volt az osztó és a floorman részéről.

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder ouchi avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 12.
    Hely
    JohnFishToday :D
    Hozzászólások
    626

    Alapbeállítás

    Jajjj, hogy oda ne rohanjak! Ez aztán a katasztrófa... vagy éppen szereplési vágy?!?!???
    Most komolyan kit érdekel ez. Még ha legalább egy EPT Main eventen történik vagy WSOP-n, nah de hagyjuk mááááár!
    Fkin' joke
    Nottobe and van Gerwen like this.
    Az agresszív kismalac utolsó mondata:
    Te meg ki a tököm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát!!!???

  10. #30
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Idézet Nottobe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De o most eppen celeb es szerepelni kell..
    Miért is lenne celeb? Te szerinted fogta magát és írt az akadémiának, hogy gyerekek hozzátok már le ezt a fantasztikus sztorit.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •