Oldal: 605 / 709 ElsőElső ... 105505555595603604605606607615655705 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.041 - 6.050 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #6041
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 25.
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    a restart bejött köszi már csak az a kérdés h hol olyankor a vip support amikor új jelszót kértem de nem jött sms nektek meg szokott érkezni? mert sokadszor történik meg h a mentett jelszót nem fogadja el újat akarok kérni sms meg nem jön...

  2. #6042
    Fanatikus tag Aenima avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 13.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Idézet dosattakk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a restart bejött köszi már csak az a kérdés h hol olyankor a vip support amikor új jelszót kértem de nem jött sms nektek meg szokott érkezni? mert sokadszor történik meg h a mentett jelszót nem fogadja el újat akarok kérni sms meg nem jön...
    Én is ma próbálkoztam hasonlóval, a mobilszámomat próbáltam hitelesítetni Skrill-en és ahhoz is 6 jegyű kódot kellene küldeniük SMS-ben, de nem küldték. Majd próbáltam újra, de semmi... és csak x alkalommal lehet resend-et kérni.
    "..de azokkal ezer % hogy nem fogja callozni a turnt.
    Ha meg callozza, akkor meg riveren ..őőő.. rábaszom!
    ..vagyis hát, bocsánat! ..rátolom."

  3. #6043
    Fáradhatatlan grinder Dj69k avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 03.
    Hely
    Europe
    Hozzászólások
    861

    Alapbeállítás

    Nekem olyan problémám lenne, hogy rég csináltam már skrill-et, akkor lehetett kérni címre egy verify levelet, amivel verifikáltam az accountot és megemelték a limitet.
    Ha most erre megyek akkor, csak a help részre irányít az oldal.
    Aki mostanában nyitott számlát vagy jártas ebbe, hogy néz ki pontosan a skrill verify jelenleg?
    Case fülön belül, nyitottam egy topikot ahova id-t és proof adress doksit felraktam, ennyi elég?
    "Ne játssz kártyát pénzbe,mert veszteni is lehet "

  4. #6044
    Fanatikus tag Aenima avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 13.
    Hozzászólások
    322

    Kérdés Skrill kifizetés

    Végigolvastam jópár topikot, megnéztem PS FAQ-t, írtam levelet a supportnak is (de válasz az még biztosan pár nap), de ezt sehol sem találtam konkrétan leírva... ezért kérdezem azt, akinek volt már ilyen...

    Skrill-re az első kifizetésem lenne PS-ról. Még soha sem fizettem be onnan. Ahhoz, h ki tudjak utalni kb. $1.500-t, mi az a minimum amit be kell előtte fizetnem Skrill-ről?

    [ Azt tudom, h legalább 48 órát kell majd a kettő között várni. Valami rake-elési követlemény van a befizetés után (ha nem promóciós kóddal fizetek be) ? ]

    Köszi a segítséget!

  5. #6045
    Tag
    Csatlakozott
    2015. 03. 16.
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    Idézet Aenima eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Végigolvastam jópár topikot, megnéztem PS FAQ-t, írtam levelet a supportnak is (de válasz az még biztosan pár nap), de ezt sehol sem találtam konkrétan leírva... ezért kérdezem azt, akinek volt már ilyen...

    Skrill-re az első kifizetésem lenne PS-ról. Még soha sem fizettem be onnan. Ahhoz, h ki tudjak utalni kb. $1.500-t, mi az a minimum amit be kell előtte fizetnem Skrill-ről?

    [ Azt tudom, h legalább 48 órát kell majd a kettő között várni. Valami rake-elési követlemény van a befizetés után (ha nem promóciós kóddal fizetek be) ? ]

    Köszi a segítséget!
    Nem vagyok benne biztos, de szerintem a követelmény csak annyi, hogy legyen befizetésed, szerintem az lehet akár mininum is.
    Aenima likes this.

  6. #6046
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    PS-en tudtommal nincs ilyen (kisebb termek esetében hallottam erről), a befizetés igazából arra szolgál csak, hogy hozzákösse a rendszer a skrill-edet a ps accountodhoz.
    carloskoz and Aenima like this.

  7. #6047
    Újonc GeryKnight avatara
    Csatlakozott
    2016. 05. 20.
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Több mint 10 éve nyitottam náluk számlát, használtam viszonylag sokat, ilyen-olyan ki és befizetésekre. Egy ideje újra játszani kezdtem és gond nélkül fizettek a bankszámlámra 1K és 3K USD közötti összegeket, egészen a múlt hét előttig. Volt olyan, hogy reggel 7-kor kértem kiutalást és délután már ott virított az összeg a számlámon.
    Most valamiért egy hete szórakoznak, hogy ilyen+olyan technikai problémáik vannak, nem velem van a gond, ellenörzött felhasználó vagyok, nagyon szeretnek és fontos vagyok nekik bla, bla, bla viszont a pénz ennek ellenére továbbra sem érkezett meg tegnapig.
    Beküldtem nekik a bankom számlakivonatát visszamenőleg egy hónapra, örültek neki, "magas prioritást" kapott az ügyem de lóvé sehol.

    Volt most az elmúlt egy hétben valakinek hasonló tapasztalata? Elvileg 2 és 5 munkanap a kiutalás határideje, 13-án kértem ki de azóta semmi. Ezer telefon és hitegetés, az van.

  8. #6048
    Fanatikus tag Aenima avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 13.
    Hozzászólások
    322

    Villanykörte ha még soha nem fizettél ki Skrill-re PS-ról...

    Ha valaki más is hasonló helyzetben lesz, akkor tudjon róla...

    Megkaptam a PS support válaszát, amiben leírták, h amennyiben még soha nem fizettem ki Skrill-re, akkor sem kell előtte befizetést tennem róla. A kifizetés során lesz egy adatlap, ahol meg kell adni és erősíteni a Skrill-es e-mail címet. Ennyi.
    "..de azokkal ezer % hogy nem fogja callozni a turnt.
    Ha meg callozza, akkor meg riveren ..őőő.. rábaszom!
    ..vagyis hát, bocsánat! ..rátolom."

  9. #6049
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Idézet GeryKnight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Több mint 10 éve nyitottam náluk számlát, használtam viszonylag sokat, ilyen-olyan ki és befizetésekre. Egy ideje újra játszani kezdtem és gond nélkül fizettek a bankszámlámra 1K és 3K USD közötti összegeket, egészen a múlt hét előttig. Volt olyan, hogy reggel 7-kor kértem kiutalást és délután már ott virított az összeg a számlámon.
    Most valamiért egy hete szórakoznak, hogy ilyen+olyan technikai problémáik vannak, nem velem van a gond, ellenörzött felhasználó vagyok, nagyon szeretnek és fontos vagyok nekik bla, bla, bla viszont a pénz ennek ellenére továbbra sem érkezett meg tegnapig.
    Beküldtem nekik a bankom számlakivonatát visszamenőleg egy hónapra, örültek neki, "magas prioritást" kapott az ügyem de lóvé sehol.

    Volt most az elmúlt egy hétben valakinek hasonló tapasztalata? Elvileg 2 és 5 munkanap a kiutalás határideje, 13-án kértem ki de azóta semmi. Ezer telefon és hitegetés, az van.
    Szia ! Azóta rendeződött a kiutalásod, megkaptad a pénzt?
    Nálam ugyanez a probléma! Havi rendszerességgel utalgattam ki bankszámlára pár száz €-os összegeket, amik másnap a számlámon voltak, de a május 17.-ei kiutalásomat még mindig nem teljesítették!
    GeryKnight likes this.

  10. #6050
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 03.
    Hozzászólások
    238

    Alapbeállítás

    Nekem se sikerült pénzt felvenni, otp-s ATMből próbáltam és a starsra se tudtam befizetni. 2 napja írtam nekik, de még eddig semmi válasz.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •