Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (33) összesen
Like Tree36Likes

Téma: Nem a póker okozta a gondokat - NeverScaredB a depresszióról

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Nem a póker okozta a gondokat - NeverScaredB a depresszióról


  2. #2
    Újonc GeryKnight avatara
    Csatlakozott
    2016. 05. 20.
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    "A pénz ugyan nem boldogít, de lehetővé teszi, hogy azt csináld, amit akarsz, és ne csináld azt, amit nem akarsz."

    Feldmár András

    A többi meg mind csak picsogás. Jóga, meg önmegvalósítás meg a kiskutyafüle, persze. Munka, igazi, fizikai munka. Napi 8-10 óra. A legjobb terápia.
    szroli likes this.

  3. #3
    Újonc naki122 avatara
    Csatlakozott
    2016. 01. 27.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    egyetértek. menjen kapálni

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Ezek nem tudják,hogy mi is az a fizikai munka
    GeryKnight likes this.

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 02. 23.
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    a pokerjátékosok nem hercegnők, bármelyik pont ugyanannyira alkalmas lenne fizikai munkát végezni, mint bármelyik más átlag ember a Földön.

    a tévhittel ellentétben, ha a fizikai munka valami nagyon nehéz dolog lenne, akkor azért adnának milliókat, nem olyan szakmákért, amiben szükség van tehetségre, komoly képzettségre, "agyra". csak az országban több millió ember lazán végigdolgoz 30-40 évet "igazi", fizikai munkában, ki kéne őket egyesével tüntetni, meg példaképpé ütni amiért olyan nehéz dolgot végeznek? nem hiszem.

    nsB-nek sem hiszem hogy bocsánatot kellene kérnie, amiért 70-el több az IQ-ja, mint akik a szántóföldön görgetik a bálákat, sikeres embereknél könnyebben eljön az a pont, ahol eljön a motiválatlanság, mert nekik legalább voltak céljaik az életben. de hogy ezen mit segítene ha beállna a gyárba az érdekes kérdés, attól még nem lesz olyan mint akik tényleg oda tartoznak.

  6. #6
    Újonc GeryKnight avatara
    Csatlakozott
    2016. 05. 20.
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Akkor sorban, mint az aknamenzőn :-)

    "a pokerjátékosok nem hercegnők, bármelyik pont ugyanannyira alkalmas lenne fizikai munkát végezni, mint bármelyik más átlag ember a Földön."

    Erre azért nem venném be a ciánkapszulát. Eleve nem arról van szó, hogy fizikailag képtelenek lennének elvégezni a melót (bár azért megnézném egyes hájpacnik és bovdenkarú gyíkok miként küzdenek a lapáttal), hanem az életformájuk miatt képtelenek lennének felvenni a ritmust. Tudd, hogy aki a hétköznapi értelemben vett munkából akár csak egy-két évre kiesik, annak legalább 2-3 hónap szükséges ahhoz, hogy ismét képes legyen hatékonyan elvégezni a feladatát. Ez a kis csíra pedig szerintem életében nem dolgozott soha.


    "a tévhittel ellentétben, ha a fizikai munka valami nagyon nehéz dolog lenne, akkor azért adnának milliókat, nem olyan szakmákért, amiben szükség van tehetségre, komoly képzettségre, "agyra". csak az országban több millió ember lazán végigdolgoz 30-40 évet "igazi", fizikai munkában, ki kéne őket egyesével tüntetni, meg példaképpé ütni amiért olyan nehéz dolgot végeznek? nem hiszem."

    Igazad van, tök könnyű naphosszat szántani, állatokat ellátni, szobát festeni, házat építeni. Sokkal-sokkal nehezebb otthon a gép előtt vakulásig nyomatni az onlinepokert vagy ülni egy légkondis teremben, zsetonokat pörgetve gondolkodni.
    Ezeket kár összehasonlítani.
    Én a fizikai munkát terápiás jelleggel javasolnám ennek a nyomorultnak, hogy kicsit felébredjen kátrányozás vagy kőfejtés közben az ő ***** nagy lelki fájdalmából és a seggét verje a földhöz, hogy milyen arany élete van neki. Vonatkozik ez a kiégett informatikusokra vagy a multirabszolgákra is vagy akárkire, aki úgy érzi "mennyire alulmotivált"

    "nsB-nek sem hiszem hogy bocsánatot kellene kérnie, amiért 70-el több az IQ-ja, mint akik a szántóföldön görgetik a bálákat, sikeres embereknél könnyebben eljön az a pont, ahol eljön a motiválatlanság, mert nekik legalább voltak céljaik az életben. de hogy ezen mit segítene ha beállna a gyárba az érdekes kérdés, attól még nem lesz olyan mint akik tényleg oda tartoznak."

    Nem értem, hogy honnan veszed a bátorságot arra, hogy degradáld a bálákat görgető embereket, kvázi sikertelenként beállítva őket? Az IQ-s megjegyzésed pedig a nevükben is kikérem magamnak.
    Kellene ennek a generációnak egy kis nyomorgás, néhány iszonyatosan nagy saller és pár netmentes hónap, hogy emberré váljanak.
    Tisztelet a kevés kivételnek és akinek nem inge...stb.


    Jeeeee88 and aceman08 like this.

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 02. 23.
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    nem azokról beszéltem akik valamiért hivatásnak fogják fel a "paraszt" létet, hanem akik azért végeznek fizikai munkát szar pénzért, mert csak arra alkalmasak. ha szerinted azok sikeres emberek, meg nem alacsony az intelligenciájuk, akkor a magad nevében is kikérheted.

    attól hogy a gép előtt kényelmesebb széke van mint az építkezésen az állványok, még lehet jóval megterhelőbb egy ilyen munka. totál laikus egy ilyen meglátás, hogy kátrányozni nem tudna mert az az igazi munka. hát több esélye lenne, mint egy kátrányozónak kártyában.

  8. #8
    Újonc GeryKnight avatara
    Csatlakozott
    2016. 05. 20.
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    "hogy kátrányozni nem tudna mert az az igazi munka. hát több esélye lenne, mint egy kátrányozónak kártyában."

    Nekem volt rendes melóhelyem és ultiztam kátrányozó kisebbségiekkel. Diplomás emberként én is így vélekedtem, hogy mit nekem ezek a bunkók, aztán amikor üres zsebbel ballagtam haza, akkor kicsit másképpen kezdtem látni a világot.
    Ennek a 30 alatti generációnak túl jó dolga van és ebbe hülyülnek bele.
    aceman08 likes this.

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 02. 23.
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    az hogy te milyen erőviszonyt képviselsz az ultizó ******okhoz képest az itt teljesen off. arról a szintről beszéltem amit például nsb képviselt a fénykorában.

  10. #10
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Gery meny el kátrányzni keres vele jól és szord el az asztaloknál mindenki boldog lesz.

    Te felsöbbrendű melot végzel hasznosat a társadalomnak , a reg aki meg levesz majd a costesban gondol rád mikor a 60K-s menüt eszi.
    ProAdel89 likes this.

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •