Oldal: 970 / 975 ElsőElső ... 470870920960968969970971972 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 9.691 - 9.700 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #9691
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Idézet Plague eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha gyanús, akkor jelenteni kell, mást nem tehetünk.
    Hyhu-on is a fentebb említett botok visszatértek az 1 hét kényszerpihenőjük után, aztán vagy a PS blokkolta őket, miután csitultak a kedélyek, vagy maguktól hátráltak meg, de a visszatérésük után 3 nappal már egy se volt online és azóta se.
    Úgy tűnik, már megtörtént, és válasz is érkezett rá...
    Suspicious play check. Can anyone help? - Internet Poker - Online Poker Forum

  2. #9692
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 04. 21.
    Hozzászólások
    78

    Alapbeállítás

    Nem is vártam mást... Amaya nyíltan szarik bele, a jelentés kb. csak annyit ér, hogy megnyugtatja magát az ember, hogy amit lehetett azt megtette.

  3. #9693
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Valaki?

    Idézet tikka_masala eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Tud valaki hyperHU oktatót nem túlzottan borsos áron?
    Ebben a játékban teljesen kezdő vagyok, a zzztilt/chadders0 pakkokat jegyzeteltem ki (elméleti részét), a következő pár hónapban rászeretnék feküdni intenzíven a HUSNGre és ehhez keresek oktatót, aki összetenne egy "edzéstervet", átfutna a videócsomagból összerakott pre rangejeimen, beszélnénk arról hogyan kell alkalmazkodni preflop a fishekhez, postflop gondolkozásmódot tanítana pl. átmennénk a leggyakoribb boardokon/szitukon és a kérdéseken ami alapján döntünk, pl. miért (nem) cbetelünk, miért (nem) c/r, mit (nem) barellezünk, stb stb tehát gyakorlatilag egy teljes range construction.
    Komoly "házifeladat" amit meg kell csinálnom következő órára, pl. X szituációt végigvinni flopzillával (vagy ami menő SNG körökben) és azt átnézzük mi jó/rossz.

    Ha van nagyobb oktatótapsztalatod és ilyen mélyebb hand elemzős edzéseket is tartottál, akkor szívesen benne vagyok olyan dealben is, hogy pl. 1 óra áráért nem oktatást kapok hanem X videót tőled, ami az adott releváns területről tartottál másnak (ha ez etikus)

    Májustól tudok igazán ráfeküdni a játékra+tanulásra, addigra jó lenne egy megfelelő standard gameplannel rendelkezni + olyan tudással, hogy értelmes kérdéseket átgondolva tudjak játszani és elemezni (és annak mentén folytatjuk a munkát)

    Üdv,
    tikka masala

  4. #9694
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Szia Tikka Masala!

    Noha én érdemben nem tudok segíteni, de a jóérzés megkívánja, hogy válaszoljak, mert valóban nem "szokás" már itt sem két mondat erejéig sem választ adni.

    Legjobb tudomásom szerint szinte mindenki backelt, akinek komolyabb ambíciói vannak, és ezért inkább a zárt csoporton belül kommunikálnak a játékosok - s ugyanennek a rendszernek köszönhető, hogy a hagyományos coaching már nem nagyon dívik. Vagyis, hazánkban nem biztos, hogy fogsz edzőt találni a backing rendszeren kívül. Nem zárom ki, hogy mégis - de amikor nálam szóbakerültek a lehetőségek, akkor nekem is inkább külföldi szakembert ajánlottak, amennyiben a backingen kívül gondolkozom. Tehát, ha jól beszéled az angolt, érdemes külföldi oldalakon nézelődni, ami persze lehet, hogy drágább is, mint amennyi Magyarországon "lenne".

    Sok sikert kívánok Neked
    Szabolcs
    tikka_masala likes this.

  5. #9695
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Kösz a választ, Ascent888!
    Reméltem, hogy akad azért 1-2 ember aki a külföldi áraknál nem nagyobb órabérért oktat.
    Na mindegy, ideje ráfeküdni azokra a packekre, aztán bekerülni valahova

    Üdv!
    Ascent888 likes this.

  6. #9696
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 04. 21.
    Hozzászólások
    78

    Alapbeállítás

    Nem várt fejlemény a bot ügyben.

    Januárban nyomtam fel az 5-6 hyper HU botot, most kaptam a választ:

    "Üdvözöljük.

    Ismételten köszönjük jelentését. Szíves elnézését kérjük amiért sokáig tartott a vizsgálat, ám ilyenkor több elemzés és ellenőrzés is történik, hogy bizonyosan a helyes eredményre jussunk.

    Biztos lehet benne, hogy nem toleráljuk az automata játékos progrmokat (bot-okat) a PokerStars oldalán. Széleskörű eszköztárral rendelkezünk (automata érzékelő programok és jelentések), valamint bot-vadász csapatunk kivizsgál minden gyanús, vagy a játékosok által jelentett játékosokat és meggyőződik arról, hogy az illető valóban hús-vér ember és nem egy program. Ezek közül néhány:

    - különböző biztonsági eszközeink által gyűjtött adatok elemzése
    - a játékstílus összevetése más adott játékosokéval
    - valós idejű úgynevezett Turing tesztek futtatása játék közben
    - magyarázatok kérése
    - az adott játékos játékának megfigyelése, és az ilyenkor gyűjtött adatok összevetése meglévő mintákkal

    Sajnos részletesebben nem tudjuk ismertetni az általunk használt eszközöket, s megértését kérjük ezzel kapcsolatnban, azért titkosak ezek, hogy a hatékonyságukat megőrizhessük.

    Befejeztük a vizsgálatot a játékosszámlával kapcsolatban, és arra a következtetésre jutottunk, hogy megsértették az Általános Szerződési Feltételeket. A játékosokat végleg kitiltottuk a PokerStars teremből.

    Egy külön vizsgálat keretében meghatározzuk az esetleges kárpótlást amit a károsult játékosoknak fizetünk. Ha ezen játékosok közé tartozik, akkor kárpótlást kap majd egy email kíséretében, amelyben értesitjük a jóváirásról, amint befejeződött a kivizsgálás.

    Hálásak vagyunk éberségéért. Bizonyára átérzi, mennyire fontos a PokerStarsnak a botok és egyéb tiltott szoftverek kiszűrése. Köszönjök ebben nyújtott segítségét is.

    Kérjük jelezze, ha bármi másban segítségére lehetünk. Addig is, sok szerencsét az asztaloknál, és köszönjük, hogy a PokerStarson játszik."

    Nagyon kíváncsi leszek, mekkora kártérítést fogunk kapni...
    MerACE, csabacz, BrenDoN and 2 others like this.

  7. #9697
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Megjegyzem,hogy már nagyon sokszor tapasztaltam hasonlóakat.

  8. #9698
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Most vettem észre, hogy tegnap kaptam én is egy ilyen levelet. Akkor ennyit a litván botokról.

  9. #9699
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 04. 21.
    Hozzászólások
    78

    Alapbeállítás

    Írtam megint a 2+2-es botos topikba 666666pong ( kanadai) kapcsán. Szerintem ha nem is bot, de tuti használ valamit. 3 asztalon üli a regeket, látszik, hogy pre próbál valami GTO szerűt tolni, de postflop totál agyhalott és kiszámíthatatlan baromságokat csinál. Néhány spoton látszik, hogy meglepődik és nem tudja, hogy mi legyen.
    Teljesen más a játéka, mint a már lekapcsolt botoké, inkább annabro stílusára hajaz, az ő botja volt ilyen.

    Ismeritek? Innen ül valakit? Mi a véleményetek róla?

  10. #9700
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 05. 18.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Valakinek van tapasztalata az unibet husng-s mezonyevel kapcsolatban? Mennyi asztal nyílik csúcsidőben es csúcsidőn kívül? Milyen a rake? 5-25$-os tét érdekelne elsősorban. Kiemelten a 10-15$.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •