Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
Like Tree7Likes
  • 3 Post By asdator
  • 2 Post By Faréj
  • 1 Post By misirulez
  • 1 Post By banoster

Téma: Ha bizonytalan vagy, még nem a dollárok gyűjtése a feladatod - KieHa interjú

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Ha bizonytalan vagy, még nem a dollárok gyűjtése a feladatod - KieHa interjú


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder asdator avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 07.
    Hozzászólások
    633

    Alapbeállítás

    Ha ő a small stakes játékosok egyik legnagyobb nyerője akkor tényleg gondban van az online póker...NL10-en nyertem 100K leosztás alatt 2K USD-t..Ez így nagyon hurkának tűnik nekem..
    Faréj, JociBalboa and Laci24 like this.

  3. #3
    Fanatikus tag Faréj avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hely
    12 Da Tru
    Hozzászólások
    250

    Alapbeállítás

    "Legnagyobb nyerője" LOL
    asdator and Laci24 like this.
    "Nekem ha nagy néha van lapom akárki ül ellenem kiszedem még a szemét is ha bejön velem. Lehet akármilyen nagy spiller, a 37 lapjait megeheti, ha van AQ nálam, azt jön a floppom..."

  4. #4
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet asdator eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha ő a small stakes játékosok egyik legnagyobb nyerője akkor tényleg gondban van az online póker...
    Az online póker szempontjából nem hiszem, hogy gond lenne, hogy egy esetlegesen gyengébb játékos is nagy nyerő tud lenni NL100-on.

  5. #5
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Hát nem a legnagyobb nyerője, egy teljesen átlagos reg lehet 50-en ott nem tudom mit csinál de, 100on szoktam együtt játszani vele, abszolút semmi extra ugyanolyan mint bármelyik másik.

    Viszont azt érdekesnek tartom, hogy ilyen piszlicsáré mintáról miért kellett grafot berakni. Szerintem most midstaken 500k hand alatt nem beszélhetünk winrateről. Az meg, hogy valaki 70-80 esetleg 100k handen épp mennyire runolt, az semmit nem számít. nl100 nekem egyébként folyamatosan 2-3bb/100 között mozog a winnings, de tudok ilyet is:

    http://www.kepfeltoltes.hu/160528/sw...toltes.hu_.jpg

    A póker összes formációjában alulbecsülik a swingeket de ez leginkább a cashgame-re jellemző, azt már minden valamire való tornajátékos tudja hogy swingek léteznek, de CG-ben még a mai napig vannak emberek akik 50-100k mintán akarnak következtetéseket levonni

    Szóval ezek a grafok amiket berakott számomra teljesen jelentéktelenek.
    Corey likes this.

  6. #6
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Igen, a grafok nekem is furcsák voltak. Összességében viszont szerintem kábé épp az a lényege a sztorinak, hogy nem egy extra tehetségről van szó, de nem adta fel, szorgalmas, és ez még manapság is elég ahhoz, hogy valaki szépen megéljen a pókerből. Bár a forrásban azt írták, hogy a legnagyobb small stakes nyerők közé tartozik, ha ez nincs is így, azért úgy tűnik, akkor is tisztességesen keres a játékkal, és ez szerintem motiváló.
    Laci24 likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •