Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 25 (25) összesen
Like Tree8Likes

Téma: Omaha4rollz a hétvége legnagyobb high stakes nyerője volt - már a HSDB is róla ír

  1. #21
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Idézet Pancser eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát...Nyilván csak én nem értek hozzá.Az itt bemutatott partiban egy kilences párja volt meg egy luk a sorra.Ez omahában megér pár tízezer dollárt?
    Azért természetesen gratulálok,különösen a versenyeredményekhez!
    Én sem, de sztem a 3 bet ilyen szinten nem mindig tartalmaz top párokat (gondolom:-))
    Plusz minden egy párnál erősebbet sztem cumicon betelne flopon.A 2 turnön már gondolom értékért hívott húzóktól.?
    Amire raiselt O4r elég erős húzóval.Ami sztem még random 2 pár vagy over pár ellen sincs nagyon hátul.De a 2 párokat kivenném a rangéből.

    Én, mint amatőr inkább cumicon bet/call játékán lepődtem meg, mert viszont O4r range bőven tartalmazhat kis párokat amik szetre javultak, erősebb 2 párokat, wrapeket, ami ellen elég kevés esélye van egy sima szín esély nélküli over párnak.

    Engem is érdekelne egy hozzáértő véleménye, elemzése.
    omaha4rollz likes this.

  2. #22
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Mivel nem cbetelt a báb, ezért minden draw, set és két pár kiesett (általában) a range-ből. AAxy-nal is szoktak cbetelni, talán azért maradt ki, mert omaha 3bet-call range-t elég jól eltalálta a flop.
    Turnon a bet sokszor lesz FD + 1 pár. 2es set kilőve. 1 párt kell vernie FD-vel max, de sztem itt csak sima FD-re rakta, esetleg A35x szerűre. Fölé párok ellen 3x8, 2x9, 4xT, 3xJ, 3xQ outja van. Nyilván semiblöff volt, illetve FD ellen akart bekerülni (itt 8 kőrt kellett elkerülni, meg pár A-t és K-t.
    Utoljára módosítva: Marcow által: 2016. 06. 01. 11:55
    omaha4rollz and Fredaster007 like this.

  3. #23
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    Idézet Pancser eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát...Nyilván csak én nem értek hozzá.Az itt bemutatott partiban egy kilences párja volt meg egy luk a sorra.Ez omahában megér pár tízezer dollárt?
    Azért természetesen gratulálok,különösen a versenyeredményekhez!
    Idézet Piroslapos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó érzés lehet ha így csapják a lapokat, ez mennyire standard hogy 1 párokra bepakolunk milliókat?
    EV-ben számolnak nem milliókban vagy tízezer dollárokban
    omaha4rollz likes this.
    "Even a bad reason is better than no reason."

  4. #24
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Tizezreket 1 parokra bepakolni...
    omaha4rollz and Krejdül like this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  5. #25
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Jó játékosnak szerencséje is van ám

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •