Oldal: 343 / 377 ElsőElső ... 243293333341342343344345353 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.421 - 3.430 (3767) összesen
Like Tree899Likes

Téma: Filmek - Mit érdemes megnézni?

  1. #3421
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Viszont jó hír a Szökés rajongóknak
    https://www.youtube.com/watch?v=x9T-9fZn_oA
    Kar h csak jovore es ki tudja mikor jovore. Jah igen es kar h ennyit spoilereztek.

  2. #3422
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy az én kedvencem még mindig a Sean Pennes Halálkanyar, na az már nem kicsit beteg, és a főszereplőben is magamra ösmerek benne.
    Ha már valaki felemlegette a Korcs szerelmeket, akkor gyorsan idebiggyesztem Alejandro Gonzalez Innaritu többi filmjét is.
    21 gramm
    Babel
    Biutiful
    Birdman
    és a Revenant.

    Személy szerint a két utolsó Oscar-díjas (rendezésre kapta) filmje tetszett a legkevésbé, nem annyira tűnnek őszinte filmeknek. A Biutiful az egyik kedvenc filmem, baszott nagy űrt tud hagyni az emberben, Javier Bardem egy zseni, és Barcelona is zseniális háttered az a bitang sztorinak. A Babel is rengeteg kategóriában lett jelölve, végül csak a zenére kapott, az is egy elég mély történet, de talán a legkönnyebben emészthető. Ha valamivel, akkor én azzal kezdenék. Másnaposan ne nézd meg Gerwen egyiket sem, mert nem nem bírsz, hanem nem akarsz majd kikelni az ágyból napokig.
    dlotomi likes this.

  3. #3423
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Ja és még valami. Kijött az új Michael Bay mozi, amit a korábbi fostalicska filmjeivel ellentétben itthon nem mutattak be a mozik. Nagyon fura, mert ebben az évezredben ez az első értékelhető filmje. Szerencsére nem kapott 300 millió $-t, hogy CGI-s dinóterminátorokkal rombolhasson le a várost, viszont kapott egy kibaszott jó igaztörténetet, aminek nem az a lényege, hogy felépítsünk karaktereket, amikre lehet építeni majd 10-15 folytatást. Lényeg a lényeg: aki szereti a ****a katonai akciófilmeket, amiben semmi indokolatlan késes közelharc, nincs Amerika piedesztálra emelése, nem viszik túlzásba a pátoszos párbeszédeket, ellenben kilőnek harmincezer töltényt a közelkeleten, és szenzációsan van fényképezve, annak csak ajánlani tudom. Idén eddig az egyik legjobb film. Elérhető már az ismert tékákban, magyar felirat még nincs, de készül.

    13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi (2016) - IMDb
    Tir-X likes this.

  4. #3424
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha már valaki felemlegette a Korcs szerelmeket, akkor gyorsan idebiggyesztem Alejandro Gonzalez Innaritu többi filmjét is.
    21 gramm
    Babel
    Biutiful
    Birdman
    és a Revenant.

    Személy szerint a két utolsó Oscar-díjas (rendezésre kapta) filmje tetszett a legkevésbé, nem annyira tűnnek őszinte filmeknek. A Biutiful az egyik kedvenc filmem, baszott nagy űrt tud hagyni az emberben, Javier Bardem egy zseni, és Barcelona is zseniális háttered az a bitang sztorinak. A Babel is rengeteg kategóriában lett jelölve, végül csak a zenére kapott, az is egy elég mély történet, de talán a legkönnyebben emészthető. Ha valamivel, akkor én azzal kezdenék. Másnaposan ne nézd meg Gerwen egyiket sem, mert nem nem bírsz, hanem nem akarsz majd kikelni az ágyból napokig.
    Haha, most kivételesen nem vagyok az, de csütörtökön már az leszek. Kösz az ajánlásokat, ezek közül sajnos csak a Visszatérőt láttam, mert sokáig nagyon-nagyon koca filmes voltam, mostanában kezdtem reákapni. Szerintem a 21 grammal kezdek, mégiscsak a jó öreg Penn bácsi az egyik kedvenc színészem.

  5. #3425
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kar h csak jovore es ki tudja mikor jovore. Jah igen es kar h ennyit spoilereztek.
    Én is várom nagyon, nem tudtam, hogy csak jövőre. Az előzetest is láttam, de részegen, így szerencsése nem emlékszem rá.

  6. #3426
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Breaking Bad 5. évad, nagyon penge!
    Bár nekem az egész sorozat nagyon tetszett. Vicces, izgalmas, de mégis hihető.

  7. #3427
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 05.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    878

    Alapbeállítás

    Rendes fickók nagyon jó. Kicsit hasonlít a Ford Fairlane kalandjaira

  8. #3428
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Húú de jó cinci h ittvagy, a réginagy harcosokból egy te voltál a kedvenc nickem.GL Cinci!

  9. #3429
    Fanatikus tag scigabacsi avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 09.
    Hely
    Manchester
    Hozzászólások
    204

    Alapbeállítás

    Wayward Pines egy nagyon jó sorozat szerintem.

  10. #3430
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 05.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    878

    Alapbeállítás

    Köszi! Jól esik ezt hallani Néha benézek még a PA-ra, de játszani már csak ritkán szoktam.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •