Eredmény: 1 - 2 (2) összesen
Like Tree2Likes
  • 2 Post By crazy3317

Téma: NL50+(SH) karrier építéshez szeretnék tanácsokat tapasztaltabb játékosoktól!

  1. #1
    Idegen Bubisbuble avatara
    Csatlakozott
    2014. 09. 17.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás NL50+(SH) karrier építéshez szeretnék tanácsokat tapasztaltabb játékosoktól!

    Sziasztok!

    A cím elég sokatmondó... Szóval pokerstars-on játszok jelenleg nl50 zoomot, nemrég léptem limitet, még érzem hogy sokat kell fejlődnöm. Szeretnék nagyon jó játékos lenni és ezzel foglalkozni később is, persze amellett tanulok úgyhogy mindenki nyugodjon meg .

    Eddigi terveim/rutinom szerint heti 4-5 napot játszok napi legalább 2k handet.
    Azokat a handeket amik érdekesek és amikből readet tudok csinálni mindig jelölöm másnap elemzem. Szoktam videókat nézni. Heti egy alkalmat mindig szánok arra hogy komolyabban elméletezzek és csak ezzel foglalkozzak.
    Igazából ennyi, szeretném tapasztaltabbak tanácsát hogy mit, hogy érdemes ebben az időszakban csinálnom, esetleg karrierépítéshez iránymutatást kérni ilyesmi.

    Úgy gondolom nagyobb jövő van magas szinten a versenyekben, később biztosan át fogok térni. Mi erről a véleményetek tapasztalatotok?

    Előre is köszönöm a válaszokat és az időt! GL!

  2. #2
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Nem tudom, mennyi időt tudsz rászánni, de ha komolyan szeretnél foglalkozni vele, én mindenképp megdupláznám a lejátszott mennyiséget (nyilván semmiképp nem az elemzés kárára). Főleg zoom-on lehet nagy mennyiséget játszani. Amíg nem kényelmes ne növeld az asztalszámot, viszont ha időd van játssz többet.
    A versenyek nagy score-jai valóban csábítóak lehetnek, ráadásul a mezőny jóval gyengébb, mint hasonló tétes cash-en, de engem mindig is jobban vonzott a cg kiegyensúlyozott(abb)sága (+összetettsége, kifinomultsága), bár ez már csak szubjektív vélemény.
    Laci24 and Bubisbuble like this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •