Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag Balázs1230 avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 06.
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás Holdem Maneger 2 auto hand importing probléma

    Sziasztok.A HM2 a Júniusi handket nem akarja importálni nem tudom mi lett vele, a site setupban zöld pipa látható,és manuálisan sem tudok handet importálni a file-okat megtalálja elkezdi betölteni és nem importál handet csak a duplicates mellett kezdenek pörögni a számok,a handek mellett 0 látható.Szerintetek mi lehet a baj?

  2. #2
    Fanatikus tag Balázs1230 avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 06.
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás

    Please

  3. #3
    Fanatikus tag uav_online avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Hozzászólások
    398

    Alapbeállítás

    auto import se megy? Géped és/vagy termed a rendes időt mutatja?

    Sima import esetén próbáld meg az ,hogy az importálandó handeket átteszed egy másik könyvtárba és onnan importálod be.

  4. #4
    Fanatikus tag Balázs1230 avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 06.
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás

    Na akkor ezt figyeld . Miért van az hogy az én regisztrált nevemmel van egy másik (hasonló név a HM2-ben és ott vannak a handek)?

  5. #5
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet Balázs1230 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.A HM2 a Júniusi handket nem akarja importálni nem tudom mi lett vele, a site setupban zöld pipa látható,és manuálisan sem tudok handet importálni a file-okat megtalálja elkezdi betölteni és nem importál handet csak a duplicates mellett kezdenek pörögni a számok,a handek mellett 0 látható.Szerintetek mi lehet a baj?
    ilyet akkor szokott ha már benne vannak az aktív adatbázisban a handek, csinálj próbából egy új adatbázist(gondolom újraraktad HM-et de nem töröltél adatbázist vagy valami ilyesmi lehet)
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  6. #6
    Fanatikus tag Balázs1230 avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 06.
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás

    Köszönöm a segítséget van még pár kérdésem azért .A PS felhasználóm nevében van ékezet és a HM2 ben úgymond kétszer vagyok benne az egyik úgy hogy látszik az ékezet a másik pedig úgy van hogy a helyén egy ? jel van.valami itt rendesen megőrült (szerintem az ékezet bekavar ) mit tudok tenni szerintetek ezzel a problémával teljesen másik aliasnak érzi az is aki én vagyok pedig?

  7. #7
    Fanatikus tag Balázs1230 avatara
    Csatlakozott
    2015. 03. 06.
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás

    megnéztem és nem jó a név az arhivált fáljban ha átírom kézzel úgy jó lesz de sok hand van azt kézzel cumi átírni

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •