Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2016. 06. 12

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2016. 06. 12

    Lapok:
    Játék: NLHE MTT leosztás
    Játékosok: 6 fő
    Pozició: BB
    Kis vak: 1,200
    Nagy vak: 2,400 (240 ante)

    Online pókerezel egy $22 nevezési díjú versenyen amikor J8 lapokat kapsz a nagyvakban. Dobások után a cutoffban ülő, 20/14 statokkal pókerező gyenge/közepes regulár 5,100-ig emel, a button dob, te megadsz. A flopra K9Q érkezik, te passzolsz, ellenfeled 7,050-t hív, te megadsz. A turn a T, ismét passzolsz, ellenfeled ezúttal 18,850-t hív, te ismét megadsz. A river a 9, harmadszorra is passzolsz, ellenfeled pedig overbet all-in megy, mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    "a flop check/call standard"
    De jó is?
    kertitorp and Masters800 like this.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  3. #3
    Lelkes újonc apa100 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Magyarország
    Hozzászólások
    97

    Alapbeállítás

    Hali.
    Miért nem megyünk mi, check-push allin turnon? szettek fizetnek, két párok -tripsek fizetnek.

  4. #4
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "a flop check/call standard"
    De jó is?
    Lyuksorra 4 outtal? Naná!
    LOL!
    "Egon, ez piszok jó!"

  5. #5
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Ezen a flopon én nem ch/call-olok gyenge reg ellen, ezt nem fogjuk ellene plusszosra kihozni.

  6. #6
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Sztem cool

  7. #7
    Fanatikus tag termin avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    flop fold, riv call imo

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Riveren mi ellen callolsz?
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    Még mindig elfelejtem, hogy nem szabad szavazni, ha utána érdemben akarok bármit is mondani a handről, mert akkor eltűnik a kép, stackek stb.
    Ha nem szavazok akkor meg nem tudom mi a helyes, és mi az indoklás...ördögi kör
    De, hogy a handhez is hozzászóljak: ha akkora mintánk van, hogy pre statokat tudjuk, akkor egy cbet statot még lehetne nézni.
    Nem mindegy, hogy 60%ban, vagy 85%ban cbetel, előbbi ellen biztos eldobom floppon, második ellen talán belefér check-call,de nekem akkor se tetszene.
    Ha jól rémlik olyan nagy spr nem volt, hogy oop ezt pluszosan megjátszuk:
    ha beesik a 4outunk vmelyike, akkor lenn lesz 4lapos sor, és oop kell kibűvészkednünk vmi értéket gyengébbektől(nagyon sok esetben potkontrollozni fog,szóval csak 1 utcán), ha meg turn feladja, akkor se ez a legjobb board egy esetleges river blöffre.
    Ahogy ment a parti simán ki is lehettünk blöffölve, fullunk sose lesz(pre flat, flop call), vagy ledobattak splitről..Ellen helyébe minden Jxet betolok riveren, AJ sose fog csak callolni turn, full meg nem lehet, easy
    Nálam tehát fold floppon.
    Véleményem szerint mióta kialakultak ezek a vakvédési trendek, nagyon sok reg átesik a tulsó oldalra ami a lazaságot illeti.
    Olyan lapokkal védenek, callolnak 1-2betet amit oop avg player ellen sose fognak pluszosra hozni (mármint -100bb/100nál jobbra BB esetén ugye).
    Kicsit ennél a partinál is ez az érzésem:"20/14 statokkal pókerező gyenge/közepes regulár "
    "de egy gyenge regulár sokszor gondolkozhat úgy" egyrészt ha már regular akkor vmi lövése van a dolgokról+tapasztalata, másrészt a pozíció hatalmas előny.
    "A preflop megadás és a flop check/call standard" Preflop hiba dobni ez valóban std, de hogy a flop check/call std abban nem vagyok biztos
    Természetesen a véleményem nem számít ha floppon 10-12es spr felett voltunk, de ezt ilyenkor már nem tudni

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet fkf131 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még mindig elfelejtem, hogy nem szabad szavazni, ha utána érdemben akarok bármit is mondani a handről, mert akkor eltűnik a kép, stackek stb.
    A válaszadás után csak rá kell klikkelni az "Érdekes póker partik - 2016. 06. 12." feliratra és újra láthatóak a stackek.
    TominhoPA likes this.
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •