Oldal: 5 / 32 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (317) összesen
Like Tree296Likes

Téma: Hova​ ​tűnt​ ​a​ ​PokerShark?

  1. #41
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet mrj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csomót gondolkodtunk rajta miket válaszoljunk, nagyon csalódott vagyok hogy ennyi embernek nem tetszik.

    És nem is gagyi!
    A cikkel valahol pont itt van a gond, hogy egyáltalán nem hiteles. Ha valakitől kérdeznek valamit, és arra tudja a választ, akkor ezen nem kell gondolkoznia a válaszadónak, hanem válaszol. Ha nem tudja, akkor két lehetősége van a válaszadónak. Az egyik az a nem válaszolás, a másik pedig a hablatyolás. A kérdéseket gondolom kompetens (a backing csoportot alaposan ismerő) személynek tették fel, ezért érthetetlen, hogy min kell gondolkozni egy kérdésnél? A cikkben a hablatyolást választottátok, de kérdés, hogy miért?

    Ehhez nem kell marketing szakembernek lenni, az őszinteség hiányát 80-as IQ felett bárki érzékelheti. Ha toborzás lett volna a cél, akkor le kell írni a csoport jellemzőit, kiemelni az előnyeit stb. Lényegében egy szolgáltatást árultok, itt az értékesítéshez elengedhetetlen a referencia, ami valljuk be, nem egy 16 hsz-es kommentetelő hozzászólását jelenti egy fórumon. 1-2 nicknév még nem a világ, nem fog kiderülni fillérbaszó17-ről, hogy ő Gipsz Jakab, Szeged Petőfi utca 17-ből, a tavalyi évben 2csillió dollár profittal. Most vagy nincs nagy nyerő reg a csoportban amit kétlek, vagy ők nem vállalják fel,h a backing csoport tagjai.

  2. #42
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    egyedül iván41 itt az ös akadémia reg a vicc posztjaival amit szerintem csak ő olvas mert épeszű ember már letiltotta őt. de ő elég beteg ahoz hogy még évekig tolja itt a viccét

  3. #43
    Tag Endre1988 avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 05.
    Hozzászólások
    197

    Alapbeállítás

    Le lehet tiltani a posztjait? Jó hogy mondod

  4. #44
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Idézet Endre1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Le lehet tiltani a posztjait? Jó hogy mondod
    persze rég megtettem mert hihetetlen viccember, sajnáltatja magát úgy hogy közben nyer is
    Endre1988 likes this.

  5. #45
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A cikkel valahol pont itt van a gond, hogy egyáltalán nem hiteles. Ha valakitől kérdeznek valamit, és arra tudja a választ, akkor ezen nem kell gondolkoznia a válaszadónak, hanem válaszol. Ha nem tudja, akkor két lehetősége van a válaszadónak. Az egyik az a nem válaszolás, a másik pedig a hablatyolás. A kérdéseket gondolom kompetens (a backing csoportot alaposan ismerő) személynek tették fel, ezért érthetetlen, hogy min kell gondolkozni egy kérdésnél? A cikkben a hablatyolást választottátok, de kérdés, hogy miért?

    Ehhez nem kell marketing szakembernek lenni, az őszinteség hiányát 80-as IQ felett bárki érzékelheti. Ha toborzás lett volna a cél, akkor le kell írni a csoport jellemzőit, kiemelni az előnyeit stb. Lényegében egy szolgáltatást árultok, itt az értékesítéshez elengedhetetlen a referencia, ami valljuk be, nem egy 16 hsz-es kommentetelő hozzászólását jelenti egy fórumon. 1-2 nicknév még nem a világ, nem fog kiderülni fillérbaszó17-ről, hogy ő Gipsz Jakab, Szeged Petőfi utca 17-ből, a tavalyi évben 2csillió dollár profittal. Most vagy nincs nagy nyerő reg a csoportban amit kétlek, vagy ők nem vállalják fel,h a backing csoport tagjai.
    lecsó neked ha jól tudom megvolt minden lehetőséged bizonyítani ami nem sikerült mert nem érted el az alap mércét se hiába bíztak benned hosszú ideig, gondolom ez más csoportnál sem sikerülne. Ezért is mondták hogy mehetsz a lecsoba...
    Ne is próbáld a válaszoddal ezt szépíteni mert mindent tudok!

  6. #46
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Szerintem nem a Shark-ot ekézik itt a tagok, hanem csak a cikk nem sült el az előzetes szándéknak megfelelően.
    Így hirtelen két módszer jutott eszembe, amivel talán jobban meg lehetett volna szólítani az embereket. Az egyik a személyes történettel előadott, a másik pedig a számokkal, statisztikákkal alátámasztott verzió. Persze, azok csak számok, de a pénz meg ezzel az erővel csak papírdarab.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  7. #47
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    GL!!
    trixilw likes this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  8. #48
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Piroslapos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lecsó neked ha jól tudom megvolt minden lehetőséged bizonyítani ami nem sikerült mert nem érted el az alap mércét se hiába bíztak benned hosszú ideig, gondolom ez más csoportnál sem sikerülne. Ezért is mondták hogy mehetsz a lecsoba...
    Ne is próbáld a válaszoddal ezt szépíteni mert mindent tudok!
    Konkrétan az interjúig sem jutottam el, mert már az interjú előtt elvárás volt, hogy átküldjem az igazolványaim képét, még bármiféle megállapodás előtt, amit nem tudok hova tenni normális keretek között.

  9. #49
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Idézet RegGeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nem a Shark-ot ekézik itt a tagok, hanem csak a cikk nem sült el az előzetes szándéknak megfelelően.
    Így hirtelen két módszer jutott eszembe, amivel talán jobban meg lehetett volna szólítani az embereket. Az egyik a személyes történettel előadott, a másik pedig a számokkal, statisztikákkal alátámasztott verzió. Persze, azok csak számok, de a pénz meg ezzel az erővel csak papírdarab.
    Jogos a 2 pont!!! Csak lehet az össz számok nem tükröznék az elmondottakat.
    Meg ismerőstől tudom hogy a nav szemét is bántja már az ilyen csoportok aktivitása. Mindent megtesznek hogy fogást találjanak ezeken.

  10. #50
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Konkrétan az interjúig sem jutottam el, mert már az interjú előtt elvárás volt, hogy átküldjem az igazolványaim képét, még bármiféle megállapodás előtt, amit nem tudok hova tenni normális keretek között.
    Nem erre a csoportra gondoltam. Volt neked másik...

Oldal: 5 / 32 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •