Oldal: 6 / 32 ElsőElső ... 4567816 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (317) összesen
Like Tree296Likes

Téma: Hova​ ​tűnt​ ​a​ ​PokerShark?

  1. #51
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.535

    Alapbeállítás

    Akinek az Mrj- Wasp páros nem elég nagy név vagy referencia az vagy most kezdte a pókert vagy eddig barlangban élt.De gondolom az fontosabb hogy 10k hozzászólása legyen valakinek attól lesz profi.Ha van 2 ember aki profi oldalról (matematika ) tolta a pokit akkor azok ők.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  2. #52
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet RegGeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nem a Shark-ot ekézik itt a tagok, hanem csak a cikk nem sült el az előzetes szándéknak megfelelően.
    Így hirtelen két módszer jutott eszembe, amivel talán jobban meg lehetett volna szólítani az embereket. Az egyik a személyes történettel előadott, a másik pedig a számokkal, statisztikákkal alátámasztott verzió. Persze, azok csak számok, de a pénz meg ezzel az erővel csak papírdarab.
    A jogi háttér miatt természetes, hogy mindenki óvatos próbál lenni, de pár kinevelt nyerő nick felvállalása (alapesetben) nem szabadna gond legyen.
    Korábban más csoportoknál ez nem volt gond, ezért fura ez. Oktatóknál is ott vannak a nevek, akik véleményt írtak a közös munkáról. Vagy pl West 1-2 blogbejegyzésének esettanulmányában hivatkozik pár névre. Nincs ebben semmi, pusztán a hitelességet szolgálja. Ez a mai cikkből hiányzik.
    Utoljára módosítva: lecso10 által: 2016. 06. 27. 22:11

  3. #53
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Piroslapos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem erre a csoportra gondoltam. Volt neked másik...
    Nem voltam csoport tagja.

  4. #54
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet Piroslapos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lecsó neked ha jól tudom megvolt minden lehetőséged bizonyítani ami nem sikerült mert nem érted el az alap mércét se hiába bíztak benned hosszú ideig, gondolom ez más csoportnál sem sikerülne. Ezért is mondták hogy mehetsz a lecsoba...
    Ne is próbáld a válaszoddal ezt szépíteni mert mindent tudok!
    Mehetsz a lecsóba.LOOOL visítok

  5. #55
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet Piroslapos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jogos a 2 pont!!! Csak lehet az össz számok nem tükröznék az elmondottakat.
    Meg ismerőstől tudom hogy a nav szemét is bántja már az ilyen csoportok aktivitása. Mindent megtesznek hogy fogást találjanak ezeken.
    Hát igen, tényleg van pár magyarázat:

    Az egyik esetben azért nem mondunk olyan nickeket, akik mögött többszázezer dollár eredmény van, mert nem tudunk (ez esetben nyilván jótékonyságból tartunk fenn ekkora szervezetet, mert az alacsony tétes, kis nyerő játékosok eredményéből nehéz lenne)

    A másik esetben azért nem mondunk semmit, mert a fórumozóknak nincs köze hozzá, hogy melyik nick melyik csoporthoz tartozik. Pedig tényleg, milyen jó lenne, bizonytalan adózási környezetben, random, sokszor sajnos irigy embereknek eldicsekedni azzal, mennyi pénzt kerestél. (Ez szerintetek jóra vezetne?).

    A harmadik eset, pedig "csak". Azért nem mondunk erről semmit, mert nem akarunk. Van valami okunk amit nem akarunk megtárgyalni veled.

    Tetszés szerint lehet választani a három lehetőségből.

    Természetesen, ha nem a mi, vagy játékosaink zsebében akar, meglehetősen szemtelen hangnemben feltett kérdésekkel turkálni a nagyérdemű, hanem általánosságokat kérdez, arra nagyon szívesen válaszolok-válaszolunk.

    Engem az érdekelne a potenciális jelöltek helyében: mennyit lehet ezzel megkeresni, mennyi munkával, mekkora varianciával, mennyi idő alatt hova lehet eljutni, mennyi a módszerünknek a sikerességi rátája, milyen mennyiségű és minőségű segítséget kaphat a játékához, mennyi idő alatt lehet eljutni X tétre ilyesmik.

    Azon nem vagyok hajlandó vitatkozni, hogy igazat mondunk, vagy sem, tippem szerint erre utalt mrj a korábbi hozzászólásával, amiben húsz másodpercnyi gondolkodási időre írta hogy sokat kellett töprengenie.

    Szóval ha kérdeznétek, tegyétek bátran, én ha tehetem, szívesen válaszolok nektek is. Mondok valamit, amit persze vagy elhisztek, vagy sem. Nekem nagyjából mindegy. A jelölt ha elhiszi amit magunkról és a lehetőségeiről mondunk, aztán pedig bekerül a PSharkosok közösségébe, 17 perc alatt rájön a többi játékossal beszélgetve, ha kamuztunk volna neki.

    A Backelés az egy bizalmi tevékenység, a játékosoknak valamennyire meg kell abban bízniuk, hogy amit a Backer állít, az igaz. Akkor is, ha Backer nem kíván bizonyítékokat előtárni. (például azt állítja, van tőkéje a finanszírozásra, de nem mutatja be a bankszámlája kivonatát, és a tartozásainak-kötelezettségeinek részletes listáját) Ha ugyanis egyszer is bebizonyosodik, hogy a Backer valótlanságot állít, a csoport kb, lehúzhatja a rolót. Ha átvertünk volna valakit (bárkit!), nem első dolga lenne ezzel telesírni a PókerAkadémiát? Dehogynem. Mit gondoltok, mi lehet annak az oka, hogy SENKI nem vádolt meg minket hazugsággal, lehúzással, trükközéssel? (Mármint senki, aki ismer minket. Bocs, de ebbe a körbe azok a fórumozók egyelőre nem tartoznak bele, akiknek csak véleményük van, de tárgyi ismeretük rólunk nincsen)

    Ennek is lehet pár magyarázata:

    1. Megakadályozzuk megvesztegetéssel, fenyegetéssel, vagy egyéb rémes cselekedetekkel, hogy fórumozni merjenek a játékosaink a hibáinkról.
    2. Nincs egy darab játékosunk se akit becsaphatnánk.
    3. Minden úgy van ahogy mondjuk, és nem csapunk be senkit.

    Sokkal több variációt erre nem tudok összerakni.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  6. #56
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 08.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Idézet mrj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csomót gondolkodtunk rajta miket válaszoljunk, nagyon csalódott vagyok hogy ennyi embernek nem tetszik.

    És nem is gagyi!
    Hidd el az lett. Konkrétak vagytok mint itt a srácok.

    Munkátokat meg biztos profin csináljátok.
    aurel likes this.

  7. #57
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát igen, tényleg van pár magyarázat:
    Tovabbra sem ezzel van a baj. Legalabbis nekem nem ezzel van bajom.
    A hitelessegetek soha egy masodpercig sem volt es nem is lesz szerintem kerdeses, foleg itt az akademian nem.

    Engem tovabbra sem erdekel bekerules szinten ez a backing tema, de ezzel egyutt a poker lassu kivereztetesenek egyik fo hajtoelemenek tartom.

    ​"a​ ​rekreációs​ ​játékosok számára​ ​pedig​ ​biztosítjuk​ ​a​ ​magas​ ​játéktudású,​ ​kvázi​ ​korlátlan​ ​méretű​ ​elnyerhető​ ​tőkével​ ​rendelkező ellenfeleket"

    Nekem tovabbra is ezzel van problemam.
    1. Tehet tulajdonkeppen nekem, mint rekreacios jatekosnak (gondolom mindig igy neveztek minket es soha nem fishnek) tesztek jot azzal, hogy nalam kepzettebb ellenfeleket biztositotok, akit egy esetleges 10000x-es szorzo (nemtudom melyik teremben mennyi a jackpot) eseten se ghostoltok es/vagy egyeb modon sem segitetek neki. Ti, mint csapat. Aha.
    2. Gondolom akkor titeket nem zavar az sem, ha a limitjeiteken minel tobb backing csoport minel tobb profija biztositja szamunkra a korlatlan meretu elnyerheto toket.

  8. #58
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 03. 12.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Udv. En kerdeznek az anyagi es fejlodes/munka reszbol. Spin szuzkent de egyeb nlhe tapasztalattal, ha az egyen nem full kreten es beleteszi az energiat mennyi ido alatt lehet limiteket lepkedni illetve mekkora minta alapjan lehet ezt megmondani? Havonta gondolom valahol 2k-3k kozott realisan le lehet tolni spinbol. Ilyen minta alapjan mi a realis kereset megkozelitoleg? Tudastol fuggo , de tegyuk fel,h ertelmesebb jatekosrol beszelunk. Illetve egy utolso meg Mekkora varianciaval lehet szamolni es mennyi lehet az az ido ami alatt a backelt nem vagy csak nagyon keveset keres?

  9. #59
    Tag DrBuru avatara
    Csatlakozott
    2016. 01. 01.
    Hozzászólások
    102

    Alapbeállítás

    A cikk akkor is (ha szerintem is gagyika) elérte az előzetes elvárásokat. Beszéltek róluk.
    Nyilván egy többet mondó cikk, nagyobb bizalmat kelt, de nyilván azt is fikáznátok.
    Engem sem győzött meg száz százalékosan, mégis írtam egy jelentkezést.
    Az ok, hogy másként nem tudok (tudnék) előbbre jutni pillanatnyilag. A bizalomépítés értelemszerűen mindkét félnek fontos, így én sem fogok minden adatot kiadni magamról egy személyes interjúig, szerintem ez tiszta sor. És nem tartom én sem okos dolognak más pénzügyi helyzetét kitárni ide a fröccstelepre. Aki meg csak fröcsög, az csak magától fél, hogy esetleg neki is sikerülne és fel kéne adnia a "majdmegmondomén" státuszát.
    Ha sikerül megállapodnunk esetleg, akkor majd megosztom a megosztható tapasztalataim.
    szóval mindenki nyugodjon le a pics@ba!
    Písz

  10. #60
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 02. 21.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    En pl az összes ilyen pokeres csoportot betiltanam, milyen dolog az, hogy ha vki pl kiprogeti a spinen a fődíjat akkor azonnal kell szólni a oktatónak/oktatóknak es csak ok játszhatjak le. Ez egy retkes csalás
    Gagalo likes this.

Oldal: 6 / 32 ElsőElső ... 4567816 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •