Oldal: 9 / 32 ElsőElső ... 789101119 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (317) összesen
Like Tree296Likes

Téma: Hova​ ​tűnt​ ​a​ ​PokerShark?

  1. #81
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet mrj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy bizalmi kapcsolat úgy kezdődik, hogy mindkét fél bemutatkozik, ha kell, igazolja magát, ezzel akár bizalmat ébreszthet a másik félben. Juci személye a jelentkező számára irreleváns, mert ő a backing csoportot képviseli, ahol a döntéshozók, de sokszor a tulajdonosok személye is publikus. Picit talán túl óvatos részünkről, de alapvetően semmi gond az eljárással.
    Értem, hogy üzleti érdeketek a nektek előnyös látszat fenntartása, de ne várjátok el, hogy mindenkit félre tudtok vezetni, pláne egy nyilvános fórumon. Valóban, egy bizalmi kapcsolat úgy kezdődik, hogy mindkét fél bemutatkozik. Nicknév1 vs Nicknév2, ez bemutatkozás. Valós Név vs Nicknév, ez nem bemutatkozás. Valós Név1 vs Valós Név2 ez igen. Nicknév1+Valós Név1 vs Nicknév2+Valós Név2 ez bemutatkozás. Nicknév1 vs Nicknév2 képviseletében Nicknév3+"talán" valós név, ez sem. Nicknév1 képviseletében Valós Név1+Lakcím+Személyi igazolvány szám+Lakcímkártya azonosító+Igazolvány fényképek+élő arcos webcam kép vs. érdektelen Nicknév3 képviseletében talán Valós de érdektelen Név3, ez sem bemutatkozás.

    Idézet mrj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pontosan, ahogy mondod. Ha valaki ilyesmit kérdez tőlem, akkor tudni szeretném ki kérdezi.
    Ezt én sima adathalászatnak hívom, amivel a téma jellegéből adódóan, vissza lehet élni. Ha ezt ma, a ráutaló magatartással szerződések létrejöttének világában csak én tartom aggályosnak, akkor ez több mint probléma. Ha ennek a policy-nak nem is az adathalászat a célja, az adatok nem kölcsönös megszerzésével már eleve kiszolgáltatott helyzetbe hozzátok a csoportba jelentkezőket. És ez még bármiféle megállapodás létrejötte előtt, gyakorlatilag az első Szia vs Szia után. Nincs is ezzel gond, mert mindig lesznek jelentkezők akik belemennek, sőt még ettől sokkal meredekebb dolgokba is, de egy nyilvános fórumon ne kelljen már asszisztálni ehhez mindenkinek.

    A hozzászólásod további része reagálásra nem érdemes. Gyenge próbálkozásnak veszem elbagatellizálni a felvetéseket.
    Utoljára módosítva: lecso10 által: 2016. 06. 28. 15:08
    Lola and izémizé like this.

  2. #82
    Újonc
    Csatlakozott
    2015. 10. 08.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mint "a másik" nagy backercsoport volt vezetője tudatom veled, hogy bizony abban a csoportban sem osztja meg a handjeit a másikkal senki, konkrétan tilos.

    Gyakran úgy tűnik, hogy a backing csoportok munkáját közelről (vagy épp távolról sem) ismerő játékosok fejében nagyon más él arról, hogy mit csinál egy ilyen csoport, mint ami valójában a helyzet. Mindkét hazai csoportról (és mellesleg több külföldi csoportról is) tudom, hogy rendkívül szigorúak a termek szabályzatainak betartásában és betartatásában. Ennek két-három oka van: egyrészt kellően komoly munka folyik ahhoz, hogy önmagában az is elég legyen a kiváló eredmények eléréséhez, egyszerűen nincs szükség csalásra. Másrészt iszonyatos rizikót jelentene bármiféle központosított csalás, hiszen minden további nélkül az egész csoport lekapcsolásával, a számlák bezárásával és a rajta lévő pénz elkobzásával járhatna, ezt a kockázatot egyszerűen senki nem engedheti meg magának.
    A harmadik pedig pedig egyfajta etikai ok, adott esetben még ilyesmi is szorult egy-egy backerbe. Meg egyébként sem olyan extrém feltételezés, hogy éreznek némi felelősséget a póker iránt, ami a megélhetésüket adja.
    De ha a morális kérdéseket félre is tesszük, akkor is ott az előző két ok: nincs szükség csalásra, és végképp nincs szükség a csalást jelentő kockázatokra.
    Bármilyen hihetetlen, ezek a csoportok azért tudnak eredményeket elérni, mert valóban jók.
    Szóval azt állítod, hogy soha, egyetlen oktatótok sem adott tanácsokat nagy szorzós meccsen vagy játszotta le más helyett??? Még a spin kezdetén sem?

  3. #83
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 12.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    engem az érdekelne a spinnel kapcsolatban, hogy mennyire időszak függő a játék? szóval reggeltől lehet egész nap "átlagos" profittal játszani? vagy a csúcsidőre érdemes inkább fókuszálni? mennyire hosszú-rövid sessionket érdemes-kell játszani?
    a profit mekkora részre kb a rakeback?
    RegGeri likes this.

  4. #84
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet allinkamikaze eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    engem az érdekelne a spinnel kapcsolatban, hogy mennyire időszak függő a játék? szóval reggeltől lehet egész nap "átlagos" profittal játszani? vagy a csúcsidőre érdemes inkább fókuszálni? mennyire hosszú-rövid sessionket érdemes-kell játszani?
    Magasabb téteken erősen időszakfüggő, változik egyébként hétről hétre, napról napra, de ebben a játékosaink kapnak segítséget, tanácsot tőlünk. Általánosságban azért mindig játszható a spin.

    Sessionök: abszolúl egyénfüggő, bár én úgy gondolom, hogy 3-4 órás sessionnél nem szabadna hosszabbakat tolni, ott már kell pihenő. Van aki óránként tart pihenőt, vannak olyanok mint a robotok, akik letolják egyben az egészet. Ki kell tapasztalni, mikor kezd csökkenni nagyon a koncentrációs szinted, ott pihenőt kell tartani, és egyébként érdemes ezt szépen megpróbálni lassan kitolni.

    Idézet allinkamikaze eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a profit mekkora részre kb a rakeback?
    Minél jobb játékos vagy, annál kisebb, minél gyengébb, vagy minél magasabb téten játszol, annál nagyobb. Akár 100% is lehet.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  5. #85
    R+
    R+ nem elérhető
    Lelkes újonc R+ avatara
    Csatlakozott
    2013. 11. 17.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Én a gyerekkori barátomat, Karcsit lőttem bele a meszesgödörbe +1% dealért.
    Túl sokat panaszkodott hogy nem tud rendesen dolgozni 7 ujjal.

    Talán gondolkozni kellett volna mielőtt kivett magának 3 nap szabadságot kérvények nélkül.

  6. #86
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Mi az eljárásrend ha két backelteteket is egy asztalra sorsol a ps spinen??
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  7. #87
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    győzzön a jobbik? vagy naiv vagyok?
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  8. #88
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Oké már kezdem érteni hogy a grafikonak vannak biztosági kockázatai , de nehéz is bebizonyitani hogy valodi,

    Viszont pár adat és statisztika:
    PL: mekkora a kezdö szint
    átlagosan menyi idö egy szintlépés
    mekora a csoportokok ösz roija adott téten
    nagyságrendileg menyit keresnek a legjobbak
    nem azt hogy jnuárba x-y menyit keresett , PL : 100$ top regek nagy szorzó nélkül 5K körül visznek haza havonta

    és a következő reklámcikre béreljetek a márketingest , mert ez így szánalmas volt.
    kezdö szint: 7$ spin, vagy hyper HU alapok akinél ez nincs meg
    átlagosan menyi idö egy szintlépés: ahogy nő a tét annál hosszabb, talán pontosabban leirja ha azt mondom hogy 7$ os szintről 100$ ig eljutni, min 4-6 hónap (nagyon jó képességű főállású játékos esetén), tipikusan 6-12 hónapra lehet számitani.
    mekora a csoportokok ösz roija adott téten: EVROI ról nem tudok public fórumban beszámolni, sajnos ugyanez vonatkozik a keresetekre is
    nagyságrendileg mennyit keresnek a legjobbak: sajnos konkrétumot itt sem tudok mondani. Én sem szeretem ha a zsebemben túrkálnak, tiszteletben kell tartanom hogy mások sem. Véleményem szerint a csapat top 5%-ának az elégedettsége pénzügyi szempontól a 10-es skálán olyan 25 körül lehet.
    aurel likes this.
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

  9. #89
    Újonc
    Csatlakozott
    2015. 10. 08.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Idézet mrj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Véleményem szerint a csapat top 5%-ának az elégedettsége pénzügyi szempontól a 10-es skálán olyan 25 körül lehet.
    A pókeresek top 5%ának az elégedettsége backing nélkül 10es skálán olyan 50 lehet, tekintve hogy nem kell leadni a megkeresett pénz felét

  10. #90
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet izémizé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A pókeresek top 5%ának az elégedettsége backing nélkül 10es skálán olyan 50 lehet, tekintve hogy nem kell leadni a megkeresett pénz felét
    Próbáld meg a spint hivatásszerűen backing csoport nélkül tolni. A varianciának egy brutálisan nagy részét vállalják át a csoportok azzal, hogy EV osztást kínálnak. Igen, ez sajnos sokba kerül (de mellé van oktatás, roll, HUD).
    Nyilván jobban örülne mindenki, ha nem kéne leadni ennyit, de gondolod tolnák ezt ilyen sokan, ha nem érné meg nekik még így is jobban, mintha saját maguk tolnának valamit?

Oldal: 9 / 32 ElsőElső ... 789101119 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •