Oldal: 10 / 32 ElsőElső ... 8910111220 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (317) összesen
Like Tree296Likes

Téma: Hova​ ​tűnt​ ​a​ ​PokerShark?

  1. #91
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    Idézet izémizé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A pókeresek top 5%ának az elégedettsége backing nélkül 10es skálán olyan 50 lehet, tekintve hogy nem kell leadni a megkeresett pénz felét
    igen, a hirdetésünk/szolgáltatáunk nem nekik szól, gondolom nem is vesztegetik az idejüket arra hogy ezt a topicot olvassák
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

  2. #92
    Újonc
    Csatlakozott
    2015. 10. 08.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Próbáld meg a spint hivatásszerűen backing csoport nélkül tolni. A varianciának egy brutálisan nagy részét vállalják át a csoportok azzal, hogy EV osztást kínálnak. Igen, ez sajnos sokba kerül (de mellé van oktatás, roll, HUD).
    Nyilván jobban örülne mindenki, ha nem kéne leadni ennyit, de gondolod tolnák ezt ilyen sokan, ha nem érné meg nekik még így is jobban, mintha saját maguk tolnának valamit?
    Erre lehet jó megoldás, hogy a versenyzők csoportba állnak, és egymást stakelik.

  3. #93
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi az eljárásrend ha két backelteteket is egy asztalra sorsol a ps spinen??
    Nálunk kötelező úgy lejátszaniuk, mintha idegenek ellen játszanának: mindenféle információcsere tiltott, soft play stb tiltott, chip dumping tiltott.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  4. #94
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Egyébként kicsit félrement a fórumtopic témája szerintem. Meg aztán őszintén szólva sokan fordítva ülnek a lovon. Azt lehet nézni, mennyit "kell leadni", csak nem érdemes. A munkahelyeden ahol dolgozol, is azt számolgatod, mennyivel több értéket teremtesz, mint fizetést kapsz? Jó, lehet, vannak akik ezt nézik, én tipikusan azt vizsgálom, mennyit fogok keresni. Szélsőséges példával élve: jobban örülök, ha például a megtermelt érték 90%-át kell leadnom, és ennek ellenére keresek havi egymilliót, mintha nálam marad a száz százaléka és keresek 10ezret.

    Akinek fáj, hogy a backing csoportok tipikusan nem ingyen dolgoznak, azok valószínűleg nem fognak hozzánk jelentkezni. Szerintem ez alapján dönteni, irracionális, de elfogadom, különbözőek vagyunk.

    Egy dolgot engedjetek megjegyeznem: tőlünk nagyon-nagyon kicsi az elvándorlás. Úgy tűnik, amikor a játékosok kitöltik a megállapodásukat, általában nagyon boldogan kötnek ugyanolyan, vagy hosszabb időre elkötelező megállapodást.

    Ez számomra nem arra utal, hogy nagyon elégedetlenek lennének.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  5. #95
    KIT
    KIT nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 12. 12.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Idézet mrj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nagyságrendileg mennyit keresnek a legjobbak: sajnos konkrétumot itt sem tudok mondani. Én sem szeretem ha a zsebemben túrkálnak, tiszteletben kell tartanom hogy mások sem. Véleményem szerint a csapat top 5%-ának az elégedettsége pénzügyi szempontól a 10-es skálán olyan 25 körül lehet.
    Akkor összegezzünk... csak hogy jól látom-e.

    A semmitmondó cikk után a fórumozók kértek nicknevet vagy bármilyen grafikont, ami titeket igazol. A játékosok védelme érdekében ezeket nem osztottátok meg velünk. Azt gondolom ez érthető.

    Majd megkérdezték tőletek, hogy nagyjából mennyit lehet veletek együttműködve keresni. Ezt szintén megtagadtátok arra hivatkozva, hogy nem szeretitek, ha valaki a játékosok zsebeiben turkál.

    Ha korábban mondtatok volna nevet, akkor megértettem volna ezt a választ. De így??? Se név, se grafikon, se átlagos havi bevétel?

    Egyébként jól sikerült a cikk és a fórumos válaszok is kifogástalanok!

  6. #96
    Fanatikus tag Dinokaposvar avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest, Kaposvár
    Hozzászólások
    207

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként kicsit félrement a fórumtopic témája szerintem. Meg aztán őszintén szólva sokan fordítva ülnek a lovon. Azt lehet nézni, mennyit "kell leadni", csak nem érdemes. A munkahelyeden ahol dolgozol, is azt számolgatod, mennyivel több értéket teremtesz, mint fizetést kapsz? Jó, lehet, vannak akik ezt nézik, én tipikusan azt vizsgálom, mennyit fogok keresni. Szélsőséges példával élve: jobban örülök, ha például a megtermelt érték 90%-át kell leadnom, és ennek ellenére keresek havi egymilliót, mintha nálam marad a száz százaléka és keresek 10ezret.

    Akinek fáj, hogy a backing csoportok tipikusan nem ingyen dolgoznak, azok valószínűleg nem fognak hozzánk jelentkezni. Szerintem ez alapján dönteni, irracionális, de elfogadom, különbözőek vagyunk.

    Egy dolgot engedjetek megjegyeznem: tőlünk nagyon-nagyon kicsi az elvándorlás. Úgy tűnik, amikor a játékosok kitöltik a megállapodásukat, általában nagyon boldogan kötnek ugyanolyan, vagy hosszabb időre elkötelező megállapodást.

    Ez számomra nem arra utal, hogy nagyon elégedetlenek lennének.

    Nekem semmi bajom az egésszel, én az értékteremtésből keresem a kenyerem. Szépen végig olvastam mindent, de valahogy ezzel értek legkevésbé egyet. Értékteremtésről beszélni póker kapcsán... Elég vicces, pláne hasonlítani egy hétköznapi foglalkozáshoz. És éppen ezért, mert ég és föld a kettő, nem is lehet ugyanolyan %-osan visszakapott összegekről beszélni.

    Sok sikert!

  7. #97
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Hogy nézne ki már hogy megígérik a játékosaiknak hogy nem adnak ki róluk semmi infót, majd itt a kétkedők nyomására mégis kiadnák?
    Viszont legalább van mit olvasni, lassan 100HSZ-nél jár a téma

  8. #98
    Újonc
    Csatlakozott
    2015. 10. 08.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Vagy, elég lenne pl nevek, grafok és miegymás helyett egy olyan statisztika, hogy a nálatok játszó játékosok közül ki hány szintet lépett feljebb, mennyi idő alatt, ez ugyanis tökéletesen megmutatná a munkátok gyümölcsét, és nem kéne a top 5% fizetésével sem dobálózni.

  9. #99
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet mrj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kezdö szint: 7$ spin, vagy hyper HU alapok akinél ez nincs meg
    átlagosan menyi idö egy szintlépés: ahogy nő a tét annál hosszabb, talán pontosabban leirja ha azt mondom hogy 7$ os szintről 100$ ig eljutni, min 4-6 hónap (nagyon jó képességű főállású játékos esetén), tipikusan 6-12 hónapra lehet számitani.
    mekora a csoportokok ösz roija adott téten: EVROI ról nem tudok public fórumban beszámolni, sajnos ugyanez vonatkozik a keresetekre is
    nagyságrendileg mennyit keresnek a legjobbak: sajnos konkrétumot itt sem tudok mondani. Én sem szeretem ha a zsebemben túrkálnak, tiszteletben kell tartanom hogy mások sem. Véleményem szerint a csapat top 5%-ának az elégedettsége pénzügyi szempontól a 10-es skálán olyan 25 körül lehet.
    Milyen orjás hadititok az ha azt mondod a top 5 játékosotok 100-on 50-60 chip/gamet hoz
    ezzel kinek a zsebébe turkálnánk?

    Vagy hogy a legjobbk név nélkül avg keresnek 5-7K között hvonta átlagosan ebbe milenne a hatalmas titok, nem lehet még megmondani ugyse kiről mondtatok infot mert még ott vannak béláék , a PPB a külföldi csaptokról nem is beszélve.

    Nem értem a hozzáállást , és ha egy ma regelt arc elolvassa a hirdetést mert ez nem nevezhető cikknek, annak a nicketek semmit nem mond , magyar viszonnylatba jok vagytok és a pokeresek egy része ismeri a neveteket , de akikra vadásztok nem.

    Na mindegy sok sikert

    Ja és az lenne a fair ha a "cikk" alatt ottlenne fizetés hirdetés .

  10. #100
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Megpróbáljuk számszerűsítetten összeszedni, és közzétenni, mennyit lehet keresni, bár nagyvonalakban leírtam (100on 10-12 ezer dollár havonta a legjobbaknak elérhető átlagban).

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja és az lenne a fair ha a "cikk" alatt ottlenne fizetés hirdetés .
    Leírtam hogy a cikk apropója hirdetés, amivel szeretnénk elérni új játékosokat. Miért lényeges neked, hogy fizetünk érte vagy sem?
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

Oldal: 10 / 32 ElsőElső ... 8910111220 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •