Oldal: 11 / 32 ElsőElső ... 91011121321 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (317) összesen
Like Tree296Likes

Téma: Hova​ ​tűnt​ ​a​ ​PokerShark?

  1. #101
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet KIT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor összegezzünk... csak hogy jól látom-e.

    A semmitmondó cikk után a fórumozók kértek nicknevet vagy bármilyen grafikont, ami titeket igazol. A játékosok védelme érdekében ezeket nem osztottátok meg velünk. Azt gondolom ez érthető.

    Majd megkérdezték tőletek, hogy nagyjából mennyit lehet veletek együttműködve keresni. Ezt szintén megtagadtátok arra hivatkozva, hogy nem szeretitek, ha valaki a játékosok zsebeiben turkál.

    Ha korábban mondtatok volna nevet, akkor megértettem volna ezt a választ. De így??? Se név, se grafikon, se átlagos havi bevétel?

    Egyébként jól sikerült a cikk és a fórumos válaszok is kifogástalanok!
    Konkrétan milyen hátrány érheti pl PS nick.: pokersharkdolgozó-t, aki a saját szintjén magas nyerő jó regulárnak számít? Páran rákeresnek itt ott ha kereshető, és megnézik,h tényleg nyerő e. A nickjét senki nem fogja tudni a személyazonosságához kötni, kivéve azokat, akiket erről ő tájékoztatott, pl a csoport vezetői, és egyes tagjai. Ez a backeltek adatainak védelme csak hablaty, ők a backeltek adatait kezelik (a backeltek hozzájárulásával). Ha kicsit merészebb lenne a fantáziám, akkor azt mondanám,h vissza is élhetnek vele, de ez csak az én saját feltételezésem.

    Mi az oka annak, hogy ilyen információt is védeni kell, hogy egy adott terem adott nickjén játszó valaki a csoport backeltje, ha a nickhez kötődő valós személy kilétét a csoport egyes tagjain kívül más nem ismeri?
    Ezzel a szupertitkos image fenntartásával csak felesleges kérdéseket generáltok. Azt, hogy a csoportnak így éri meg jobban dollárban kifejezve, ez nem kérdés. De a backelteknek is? Laikusként el tudom képzelni, hogy egy adott szint fölött, ahol gyakori a regwar, már mentális hátrányt jelent backeltnek lenni. Vagy félő, hogy esetleg egy jól termelő nyerő backeltet elcsábít egy másik csoport? Bármi ilyen kérdésre választ adó komment vagy cikk 100x többet érne és hitelesebb lenne, mint ez a tegnapi ámítás.
    Utoljára módosítva: lecso10 által: 2016. 06. 28. 14:33

  2. #102
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 04. 26.
    Hozzászólások
    307

    Alapbeállítás

    Idézet totya0611 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt hiszem lehet azt mondani,hogy elég régi motoros vagyok ebben a szakmában, így elég sok ismerőst szereztem. Voltam már mtt-s csoport tagja is. Szerintem avval nincs semmi gond, ha szeretnék tudni már esetleg jó előre, hogy ki is az illető. De az,hogy ha vki jó helyen áll akár egy versenyen vagy a spin&go-n kipörgeti a fődíjat és akkor jönnek a oktatok és átveszik a versenyt azt igenis felháborítónak tartom. És most ne gyertek ezzel,hogy itt meg ott nincs ilyen,mert nyilván nem is fogja soha senki bevallani, de mikor kb 20-30 embertől hallom ezt, akkor nem hiszem,hogy mindegyik csak kamuzik.
    Engem inkább ez érdekelne... erre 1 válasz sem jőtt...

  3. #103
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet Dinokaposvar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem semmi bajom az egésszel, én az értékteremtésből keresem a kenyerem. Szépen végig olvastam mindent, de valahogy ezzel értek legkevésbé egyet. Értékteremtésről beszélni póker kapcsán... Elég vicces, pláne hasonlítani egy hétköznapi foglalkozáshoz. És éppen ezért, mert ég és föld a kettő, nem is lehet ugyanolyan %-osan visszakapott összegekről beszélni.

    Sok sikert!
    Előszöt is köszönjük a jókivánságot!

    Én a pókeresek tevékenységére úgy tekintek, mint például a hivatásos zenészek tevékenységére. A feladatuk az ellenfelek szórakoztatása, a rekreációs játékosok részére játéklehetőség, elnyerhető tőke biztosítása. Ezt nem teszik ingyen, de ha bemész egy étterembe, és ott van egy zenész, ő sem ingyen dolgozik.

    Az értékteremtést én nem fognám fel olyan szűken, hogy például csak a csavargyártás jellegű tevékenységek férjenek bele, szerintem beletartozik a szórakoztatás is.

    Ha belegondolsz, nálunk a játékosok juttatása meglehetősen független a ténylegesen megnyert pénzektől, tehát könnyen lehet (sőt roppant gyakori) hogy a backelt játékos hatalmas pénzeket bukik, és emellett szép fizetést visz haza.

    Ez nem áll olyan nagyon messze attól, ahogyan az átlagember dolgozok egy átlagvállalatnál - nem érdekli a dolgozót különösebben, hogy a vállalat részvényesei mennyi osztalékot fognak kapni - vagy épp buknak a befektetésükön. Ez teljesen normális. Viszont emiatt nincs is értelme arról beszélni, hogy mennyi a százalékosan visszakapott összeg. Te például hogy számolnád a fizetésednek azt a részét, amit kemény munka mellett átlagosan 100 évente kapnál meg, de ha picit pechesebb vagy, akkor mondjuk 200 évente?

    Én erre a kifizetésre nem számítanék reálisan, ezért nem olyan egyszerű, hogy mennyit osztunk el, és milyen módon.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  4. #104
    Tag DrBuru avatara
    Csatlakozott
    2016. 01. 01.
    Hozzászólások
    102

    Alapbeállítás

    Sajnos én sem kaptam reakciót és a tegnap küldött válasz e-mail-emre sem.

  5. #105
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet Csede45 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem inkább ez érdekelne... erre 1 válasz sem jőtt...
    kb háromszor válaszoltam meg, de nagyon szívesen leírom még egyszer: nincs ghosting, tehát nem veszi át az oktató játékot a backelt játékostól, a játékosnak kell lejátszania a meccset az elejétől a végéig.

    Ha véletlenül két PokerSharkos kerül egy asztalhoz, akkor különösen nincs semmiféle kommunikáció, úgy kell lejátszaniuk egymás ellen, mintha két különböző csapathoz tartoznának.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  6. #106
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet DrBuru eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos én sem kaptam reakciót és a tegnap küldött válasz e-mail-emre sem.
    Általában 24-48 órán belül válaszolunk a megkeresésekre, kis türelmed kérem.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  7. #107
    Tag DrBuru avatara
    Csatlakozott
    2016. 01. 01.
    Hozzászólások
    102

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Általában 24-48 órán belül válaszolunk a megkeresésekre, kis türelmed kérem.
    Semmi gond, csak az elsőre egy -két órán belül válaszoltatok.

    a fórumban is írtam hajnali egykor

  8. #108
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet DrBuru eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Semmi gond, csak az elsőre egy -két órán belül válaszoltatok.

    a fórumban is írtam hajnali egykor
    Próbálunk gyorsan reagálni, de általánosságban arra lehet számítani, hogy a felvételi eljárás - ha mind a két fél kölcsönösen elégedett a lehetőségekkel és feltételekkel - elhúzodik általában egy-két héten át. Ilyen esetekben, amikor nagyszámú jelentkezőt kell kezelnünk, esetleg még tovább is - tényleg köszönjük előre is a megértéseteket.

    A folyamat nagyjából az, hogy elbeszélgetünk (első körben egy kedves hölgy vezeti valószínűleg az interjút), teszteket tölt ki a játékos, tájékoztatjuk az eredményről, kap egy szerződéses ajánlatot (itt már nyilván meg kell hogy legyenek nekünk a jelölt személyes adatai), elfogadás esetén kap oktatóanyagokat, tőkét, levizsgázik az anyagokból és kezdődhet részéről a PSharkos karrier.

    Ha az üzeneteire bárki nem kapna napokon át választ (itt munkanapokat értek ezalatt), akkor bátran keressen meg engem privátban, szívesen utánanézek, hol akadt el a folyamat. (lehetséges például, hogy egy rosszul kitöltött válasz email cím akadályozza meg a kapcsolatfelvételt, vagy ilyesmi)
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  9. #109
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    A vitában egy csomó dolog keveredik, ezért megy félre jópár kommunikáció. Én készséggel elhiszem Waspéknak hogy egy profi vállalatot akarnak csinálni. Attól kezdve hogy ez igaz egy jópár kérdés értelmetlenné válik (mekkora részét adják vissza...). Ez egy olyan dolog, amit a szabad piac megold. Ha túl mohók akkor nyilván az emberek átmennek egy másik csoporthoz. A hasonlat annyiban sántít, hogy itt a munkavállalók kevesebb védelmet élveznek mint egy klasszikus vállalatnál hiszen nem szabályoz az MT (bár azt is gyakran a hajadra kenheted). Így mindenkinek a saját felelőssége, hogy elolvassa a feltételeket. A feltételek nyilván személyre szabottak, nekem is mást kínál a multi akinél mint csúcs technológus dolgozom mint a recepciós kislánynak, mert más a pótlási értékem.
    Ettől teljesen független kérdés, hogy mi a pókerre gyakorolt hatása a backing csoportoknak. Erről lehet vitát folytatni, de attól tartok változtatni nem lehet. Még ha elfogadjuk hogy ők a sátán szolgái, és holnap meglátják a fényt akkor is a sötétség ura keres 5 perc alatt egy másik szolgát :P annyival hatékonyabbak a csoportok.
    Viszont amire érdemes figyelni: Ha vállaltként látjátok magatokat, akkor néhány szokást érdemes magatokévá tenni:
    • Marketinges alkalmazása. Tényleg nem volt jó a cikk, bocs.
    • Fizetett hirdetés jelölése. Szokás. Nem túl értelmes, nyilván nem tételezi fel értelmes ember, hogy jófejségből vagytok a címlapon, de szokás.

  10. #110
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 21.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Nem gondolom helyes kérdésnek azt sem amit itt látok pár embertől, hogy mennyit lehet megkeresni backelve, milyen gyorsan jönnek a limitlépések. 2 staking groupról van bővebb tapasztalatom - az egyik a ppb - és mindkét csoportról elmondható hogy megtalálható bennük a régóta lowlimiten ragadt BE félregtől, a midstaksen ragadt havi 3-4k$ profitot termelőtől át a pár hónap alatt HS-ig jutott játékosig mindenki, és persze ezek átmenetei. A munkát backelve is bele kell tenni, és a tipikus "lusta" pókeresek, akik éppen csak annyit tanulnak hogy magyar viszonylatban tisztességesen keressenek - vagy még attól is kevesebbet- azok valószínű stakingben is csak lowlimiten maradnak. Aki meg stakingben feljut nagyon gyorsan HS-re, azok önállóan is képesek lennének ugyanerre, ha: 1. van megfelelően nagy anyagi tőkéjük. 2. Nekiül önállóan HRC-zni, Piosolver-t vagy Simple Postflop-ot használ, felépíti a megfelelő kezdő stratégiáját stb. de ez sok időt venne el az embertől, illetve egy laikus valószínű azt se tudja hogyan üljön neki. Tehát a két nagy ütőkártyájuk a staking groupoknak a megspórolt idő - mert az eddzők elemzik helyetted a pop tendencyt, elmagyarázzák hogy kell használni az elemző szoftvereket, kapsz kezdő preflop stratégiát, amit így nem magadnak kell felépíteni - illetve az anyagi tőke, ami azért egy tehetséges és szorgalmas játékosnál nem fog egyenesen arányosan gyarapodni a tudásának fejlődésével, ha csak mikrón pötyög magának.

    A jó kérdések szerintem hogy milyen programokkal és hogyan elemeznek az eddzők, ők maguk milyen EV-t hoznak, hogyan épül fel egy kócsing, és ehhez lenne segítség egy negyed órás "intro" egy Pokersharkos kócsingról.

    Megfelelő önismerettel és egy kis pókeres tapasztalattal szerintem a legtöbben be tudják lőni magukat hogy meddig juthatnak el pókerben. Teljesen laikusként a mai mezőnyben - ha valaki tisztességesen akar keresni pókerrel - mindenképp jó döntés lehet egy staking csoportba csatlakozni, viszont ha valaki már nyerő vagy nyerő volt valamilyen pókervariánsban , és van megfelelő anyagi tőkéje, meg türelme leülni és megfejteni önállóan a játékot , annak nem biztos hogy kifizetődő, mert nem 1-2 hónapra köti le magát az ember.

    A cikk legnagyobb hibája szerintem hogy a célközönség nem feltétlenül tudja ki az az Mrj és Wasp, aki jelen van a pókeréletben annak meg nem kell őket bemutatni, de ez utóbbiak ha akartak már régen jelentkeztek hozzájuk. Egy rövid bemutatkozás Mrj, Wasp, 5ray részéről, és pár gráf a kócsoktól, és vagy "intro" kócsing videó emészthetőbbé tette volna az egészet a teljesen laikus olvasók számára is.
    fleaa, RegGeri and Fredaster007 like this.

Oldal: 11 / 32 ElsőElső ... 91011121321 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •