Oldal: 13 / 32 ElsőElső ... 3111213141523 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 121 - 130 (317) összesen
Like Tree296Likes

Téma: Hova​ ​tűnt​ ​a​ ​PokerShark?

  1. #121
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás

    Nem lehetne ezt a topic-ot beszüntetni? Mert ennek se eleje se vége........

  2. #122
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Önmagában az, hogy egy edző látja egy játékos handjeit, csalás.
    Álláspontom szerint nem az. Az edzőnek szükségképpen kell rálátás a játékos handjeire (különben hogyan oktatná őt?) Ami tiltott, az, hogy pl a HUD-ban megjelenjenek nem saját handjeid által adott információk. Ez szerintem nagyon távol áll attól, hogy az edző átnézi a handjeidet, és azt mondja neked, mondjuk, hogy többet kéne 3betelned egy bizonyos szituációban.

    Nem tudom belátni, hogy az edzői tevékenység miért lehetne csalás. Ha ilyen tágan értelemeznénk a saját kútfőből játszás fogalmát, akkor pókerkönyveket se lehetne irni, sőt közvetíteni sem lehetne a pókert, hiszen ott is látod másik játékos leosztásait.
    Csuhi81 likes this.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  3. #123
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Az álláspontod teljesen lényegtelen. Szerintem és pl. a Pokerstars szerint csalás.

  4. #124
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Ja, és egyszerűen nevetséges, hogy azt, hogy pl. csinálsz vkivel egy leakfind edzést, összehasonlítod azzal, hogy vki általánosan egy stratégiát közzétesz, vagy pláne összehasonlítod egy közvetítéssel. Tartalak annyira, hogy érezd mennyire durva a különbség. Légyszi ne süllyedj ennyire mélyre ebben a vitában.

  5. #125
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A részünkre átadott információkkal nem fogunk visszaélni, szerződésben ezt egyébként vállaljuk is, ahogyan azt is, hogy minden más személyes adatot csak a játékos felhatalmazásával adunk át harmadik személynek.
    És ha mégis visszaéltek az adatokkal, akkor mi történhet? Pl a rendőrséghez fordul a jelentkező, és feljelentést tesz "skype: nicknév juci" ellen, ahol nagy eséllyel nem is fogja érteni egy átlag nyomozó,hogy miről van szó? Nem trollkodni akarok, de én ebben a dologban nagyon nagy veszélyt látok, persze nem a csoport üzemeltetői számára.

    Mi van akkor pl, ha valami úton módon bebukik a kartelletek, az üzemeltetők közül konkrét személy kerül a nav vagy a rendőrség látókörébe, majd őt/őket hatóságilag kötelezik az általuk backeltek adatainak kiadására, pl egy vádalku keretében? Tagadtok mindhalálig, mert testvériség meg vérszerződés meg miegymás? Vagy mert a megállapodásban állítjátok, hogy az érintett beleegyezése nélkül harmadik félnek nem adjátok ki az adatait? Abba,h egy backeltnek jelentkező személyes adataival lehetőségetek nyílik új accountokat regisztrálni termekben, és ez milyen előnyökkel járhat, ezt ne is említsük.

    Oké, eleve szürke zónás a tevékenység, de ha már a játék eredményességében élen jártok, akkor etikusságban is mutathatnátok példát. Sajnos ez lehetetlen, mert úgy nem érvényesülne a profitmaximalizálás elve. Amit leírtam az adatokkal kapcsolatban, ez bőven túlmutat a ti szempontotokból megérthető és jogos óvatosságon.

  6. #126
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az álláspontod teljesen lényegtelen. Szerintem és pl. a Pokerstars szerint csalás.
    Valószínűleg nem ugyanazt a pokerstars szabályzatot olvastuk. Meg tudnád kérlek mutatni, hol tiltja a PokerStars a játékosok ilyen módon történő oktatását?
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  7. #127
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És ha mégis visszaéltek az adatokkal, akkor mi történhet? Pl a rendőrséghez fordul a jelentkező, és feljelentést tesz "skype: nicknév juci" ellen, ahol nagy eséllyel nem is fogja érteni egy átlag nyomozó,hogy miről van szó? Nem trollkodni akarok, de én ebben a dologban nagyon nagy veszélyt látok, persze nem a csoport üzemeltetői számára.
    Mi törvényesen működünk, adózunk, céget működtetünk. A szerződésben a szerződő fél neve alatt meg lehet minket találni, illetve az elérhetőségünk is benne van.

    Ha visszaélnénk efféle adattal, bűncselekményt követnénk el, aminek a következménye nyilván feljelentés lenne, és nagyon súlyos büntetést kaphatnánk. Ezen kívül polgári pert is akaszthatnának a nyakunkba az átvert játékosok.

    Sok éve működünk, efféle vitánk mondanom sem kell, hogy nem volt.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  8. #128
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valószínűleg nem ugyanazt a pokerstars szabályzatot olvastuk. Meg tudnád kérlek mutatni, hol tiltja a PokerStars a játékosok ilyen módon történő oktatását?
    5.4COLLUSION. Collusion between Users by sharing hole cards or by any other methods is strictly forbidden. Rational Group reserves the right, in addition to other measures, to restrict seating and/or to prohibit Users from playing at a particular poker table or in a tournament, including restricting two or more Users from playing together at the same table or in the same tournament. In addition, Rational Group reserves the right to consider any collusion or attempt at collusion between players (including Users) as a material breach of this Agreement and accordingly Rational Group shall have the right to terminate a User's account if a User engages or attempts to engage in any such activity, regardless of the outcome of such attempt.

  9. #129
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi törvényesen működünk, adózunk, céget működtetünk. A szerződésben a szerződő fél neve alatt meg lehet minket találni, illetve az elérhetőségünk is benne van.

    Ha visszaélnénk efféle adattal, bűncselekményt követnénk el, aminek a következménye nyilván feljelentés lenne, és nagyon súlyos büntetést kaphatnánk. Ezen kívül polgári pert is akaszthatnának a nyakunkba az átvert játékosok.

    Sok éve működünk, efféle vitánk mondanom sem kell, hogy nem volt.
    A jogszerű gazdasági működést egy fedőtevékenységgel életszerűnek látom ilyen ipari méretű tevékenység esetében, nincs ezzel gond, mindenki ismeri a jelenlegi jogi helyzetet, és az ország vállalkozásra alkalmatlan mivoltát, de ugye nem akarod elhitetni, hogy a backeltek konkrétan az alkalmazottjaitok is, pl online HU SNG közepes tétes regulár munkakörben, akik a top 5 backelt játékos vezetésével egy tekintélyes és befolyásos szakszervezettel is rendelkeznek? Valós személy vs Kft vitában soha nem fog jól járni a valós személy (backelt) komoly tét esetében, bármilyen ítéletet is hoz bármilyen bíróság.

    Az adatokkal visszaélés során nem ti követnétek el bűncselekményt, hanem a cég (tippelek,h Kft), vagy a cég megbízásában noname1 vagy noname2, akik lehet,h két kínai földönfutó a világ másik végéről. Messzire ment ez a vita, de a válaszaitok után már értem, hogy miért kellett sokat gondolkoznotok az interjú tök egyszerű kérdéseivel kapcsolatban. Konkrétan azért, mert van a valóság, és a valóságtól eltérő, attól jóval pozitívabb image, amit el szeretnétek hitetni ugyanúgy, mint a legtöbb cég esetében. Pl a kóla egészséges. A félresikerült cikk helyett sokkal jobb lett volna egy toborzó hirdetés, benne rövid ismertető, elvárások, követelmények, feltételek, juttatások, referenciák, módszerek stb.

    Egy jó darabig mentesnek gondoltam az online póker közösséget az országunkat jellemző mindenki átb.sz mindenkit mentalitástól, gyakorlatilag nincs egy korrekt közműszolgáltató, biztosító társaság, bank, telekommunikációs cég, üzletlánc, hivatal, akik etikusan, vagy a korábban megbeszéltek szerint végeznék a tevékenységüket, és nem csak nekem vannak rossz tapasztalataim, bár én még nem vesztettem ügyet! Sajnos a backing csoportok sem kivételek, itt is felfedezhető a jellegzetes magyar furfang.
    Utoljára módosítva: lecso10 által: 2016. 06. 28. 18:18

  10. #130
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás

    "A félresikerült cikk helyett sokkal jobb lett volna egy toborzó hirdetés, benne rövid ismertető, elvárások, követelmények, feltételek, juttatások, módszerek stb."


    Szerintem itt elég egyszerűen le van írva mint kínálnak és mit várnak el.......

    Aki​ ​csatlakozni​ ​szeretne​ ​a​ ​PokerShark​ ​csapatához,​ ​ezen​ ​a​ ​linken​ ​teheti​ ​meg​.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •