Oldal: 14 / 32 ElsőElső ... 4121314151624 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 131 - 140 (317) összesen
Like Tree296Likes

Téma: Hova​ ​tűnt​ ​a​ ​PokerShark?

  1. #131
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megpróbáljuk számszerűsítetten összeszedni, és közzétenni, mennyit lehet keresni, bár nagyvonalakban leírtam (100on 10-12 ezer dollár havonta a legjobbaknak elérhető átlagban).



    Leírtam hogy a cikk apropója hirdetés, amivel szeretnénk elérni új játékosokat. Miért lényeges neked, hogy fizetünk érte vagy sem?
    Normális hirportálon így szokták ott cikk alatt , támogatott tartalom vagy valami utalás amiből kiderül. Mert a pártatlan obejectivitásra hatással lehet.
    Még mindig nincs ott a cikk alatt , igy etikátlam. Most nem azt mondom a világ legnagyobb büne , de ha már mindent 100%-osra csináltok erre az egy mondatra is oda lehetne figyelni, egyébként ez az Akadémia hibája 99%-ban és a tietek 1%-ban.

    Most a cikk latt a szöveg , meg nem egyenértékű azzal mindha egy forumba a 160 hsz között megemlited.

  2. #132
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Erre azért már lehet mondani, hogy magyar mentalitás... mi a szart kell rugózni itt a semmin? Minden (külföldi is) backingcsoport így oktat és tisztában van vele stars. Ha én boomolok egy handet az mekkora csalás! Biztos erre utazik a stars h majd így lesz oka kitiltani a regeket, ha eljön az idő. Miért, nem magának boomolta az illető??? Ez nekik eszükbe sem jutott, hogy mutogatják majd a játékosok a handjeiket. :O PS prok meg 10K nézettséggel 1-1 handen repülnek, mint a macskát szarni!

    Durva, hogy ennyire nincs min csámcsogni. Voltak itt értelmes kritikák is, biztos vagyok benne, hogy megfogadják, de hogy minden szóba bele kell kötni...

    PA-nak kellene időközönként fizetni egy hajniszerű lényt aki leköti a kommentbetyárokat.

  3. #133
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 19.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    @lecso10 ne haragudj de amit ezzel a személyi másolat témával művelsz az már egy picit sok.Jól fogalmaztál, valóban elkanyarodott a téma, tényleg érthetetlen hogy vagy képes ennyit kattogni azon, hogy Magyarország egyik legnagyobb backer csoportja vajon felhasználja e az adataidat személyes célra.Elsőre szimpi volt ahogyan ennek a fontosságát firtattad,hiszen jogos és fontos is, viszont ez a fajta "Juci majd regel a nevemmel" vonal, ez már csak kényszeres kapaszkodás a semmibe.

    Ha komolyan azt gondolod hogy neked bárminemű károd származhat ebből, akkor javaslom hogy azonnal kérvényezd az összes pókerteremben, Netelleren, Skrillen a számláid zárolását.Ezek is egytől egyig igénylik ezeket a dokumentumokat,ahogy kb minden hivatalos intézmény.

    Teljesen mindegy kinek mit válaszol Wasp vagy Mrj, minden mondatuk addig lesz forgatva és szét idézgetve amíg reagálnak.A türelmük tényleg elismerést érdemel.

    Szerk. : Marcow megelőzött, rövidebben
    Utoljára módosítva: gab1ka által: 2016. 06. 28. 18:51

  4. #134
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 03. 12.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Kit érdekel igazából,hogy fizetett vagy nem fizetett a cikk? Ez a topic lassan összeesküvés - topic lesz. Ha bekérik, hogy igazold magad, akkor csaló g3cik. Ha nem kérik be, akkor meg milyen szedett-vetett banda, hogy minden jöttment mehet pokerezni oda. Vicc.
    szerk: nem vagyok csapattag, csak friss a regem.

  5. #135
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet gab1ka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Teljesen mindegy kinek mit válaszol Wasp vagy Mrj, minden mondatuk addig lesz forgatva és szét idézgetve amíg reagálnak.A türelmük tényleg elismerést érdemel.
    Volt pár felvetésem, amit leírtam és kifejtettem,h miért tartom etikátlannak, vagy aggályosnak. Választ nem kaptam, csak mrj-től bagatellizálást, wasptól pedig mellébeszélést, konkrétumok nélküli választ. Ha valakitől hallom,h így működik a felvételi eljárás pl, akkor nem érdekel. De mivel velem történt valami amit furcsálltam, és aminek következtében kialakult erről a csoportról egy nem pozitív vélemény bennem, és pont erről a csoportról jelent meg a promó cikk, ezért gondoltam,h rákérdezek arra, amit furcsálltam. Ez egy nyilvános fórum, ez erre való.

    Amúgy nem kellett volna eddig csűrni csavarni, ha konkrét válasz érkezik a felvetésekre. De ezek elmaradtak.

  6. #136
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    PA-nak kellene időközönként fizetni egy hajniszerű lényt aki leköti a kommentbetyárokat.
    Téged is fizettek anno a blogolásért?
    DonCsicsko and Macilacika like this.

  7. #137
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    orjás hadititok
    Ezt melyik étteremben tudom megkostolni?
    luckyb555, Pat, Jeeeee88 and 8 others like this.

  8. #138
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    5.4COLLUSION. Collusion between Users by sharing hole cards or by any other methods is strictly forbidden. Rational Group reserves ....
    A bemásolt szabályzati részlet értelmezése véleményem szerint köszönőviszonyban sincs azzal, amit állítottál. Az állításod ugye az volt, hogy ha a játékos utólag megmutatja a handjeit az edzőjének, akkor (valaki) csalást követ el.

    Ennek alátámasztására másoltad be az összejátszásról szóló rendelkezést. Azonban összejátszást tehát kizárólag játék közben tudsz elkövetni. Az, hogy például utólag elmeséled a handjeidet a barátaidnak, vagy akár pokertrackert használva megmutatod edződnek, nem lehet összejátszás. Ezek a handek már lementek, az adott parti kimenetelére a lapjaid utólagos megmutatása, a lejátszás elemzése nincs kihatással.

    Az értelmezés megkönnyítésére segítségképpen beidézem a pokerstars magyar oldalának az összejátszásról szóló magyarázószövegét:


    ____________________________
    ÖSSZEJÁTSZÁS
    Az összejátszás a csalás egy formája. Lényege, hogy két vagy több játékos tájékoztatja egymást a kezükben lévő lapokról egy játékban, vagy más módon működik együtt a velük egy asztalnál ülő többi játékos kárára.
    Míg egyetlen leosztás lejátszása alatt online egyszerűbb információkat megosztani, mint élőben, a csalás leleplezését jóval nehezebb elkerülni, mivel játék után lehetőség nyílik valamennyi játékos lapjainak megvizsgálására.
    Bármilyen kifinomult is legyen az összejátszás módszere, a leosztás lejátszásának menete mindenképpen el fog térni attól, mint ami összejátszás nélkül várható lenne. Ellenőrzési módszereink kiszűrik a szokatlan mintákat követő játékokat, illetve felhívják ezekre biztonsági munkatársaink figyelmét, akik ezt követően alapos manuális vizsgálatot végeznek. Kivizsgáljuk valamennyi játékosunk összejátszás gyanújáról szóló jelentését is.
    Azon játékosok számláit, akiről bebizonyosodik, hogy bármilyen formában összejátszottak másokkal, véglegesen megszüntetjük.
    _____________________________

    A PokerShark ellenzi a csalások mindenféle formáját. Nem mellesleg, ma is sok pénzt lehet keresni - csalás nélkül is.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  9. #139
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Volt pár felvetésem, amit leírtam és kifejtettem,h miért tartom etikátlannak, vagy aggályosnak. Választ nem kaptam, csak mrj-től bagatellizálást, wasptól pedig mellébeszélést, konkrétumok nélküli választ. Ha valakitől hallom,h így működik a felvételi eljárás pl, akkor nem érdekel. De mivel velem történt valami amit furcsálltam, és aminek következtében kialakult erről a csoportról egy nem pozitív vélemény bennem, és pont erről a csoportról jelent meg a promó cikk, ezért gondoltam,h rákérdezek arra, amit furcsálltam. Ez egy nyilvános fórum, ez erre való.

    Amúgy nem kellett volna eddig csűrni csavarni, ha konkrét válasz érkezik a felvetésekre. De ezek elmaradtak.
    A véleményed fontos számunkra.

    A felvételi eljárás szabályait alapvetően mi határozzuk meg. Ha éppen az a döntésünk, hogy a legjobban gitározó jelölteket szeretnénk felvenni, akkor megtehetjük - ámbár üzletileg valószínűleg nagyon rossz döntés lenne így tenni.

    Leszögezném, hogy jelentős mennyiségű tőkét helyezünk ki potenciálisan a jelöltekhez - nem csak azért hogy dolgozhassanak, de abból is származhat ez, hogy a játékoshoz az elszámolásunk sajátosságai miatt olyan pénz kerülhet, amihez semmi köze nincsen, mivel nem az övé. (például ha várható érték felett fut)

    Egészen biztosan nem fogunk együtt dolgozni olyan jelöltekkel, akik a személyazonosságukat nem igazolják számunkra kielégítő módon. Az igazolás módja és mikéntje változhat, de általános elv, illetve első lépés, hogy bekérjük azokat az iratokat, amiket egyébként a pókertermek részére is be kell mutatni a játékosnak.

    Sejtem, hogy néhány ember számára ez (és más hasonló felvételi eljárásunk) túl szigorúnak tűnik, azonban ezzel kapcsolatban is csak ismételni tudom magam: rengeteg emberrel dolgozunk együtt, és a visszaélések gyanújának halvány árnyéka sem vetült ránk eddig. Az, hogy eztán is így lesz, csak egy igéret részünkről, de sejthető, hogy mekkora butaság lenne az egész szervezetet, hosszú évek munkáját, a belerakott pénzt és időt bedönteni azért, hogy valakinek megszerezhessük a személyi adatait (amit egyébként közhiteles nyilvántartásokból is könnyedén megszerezhetnénk)

    Remélem válaszom kielégítő volt számodra
    Fredaster007 likes this.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  10. #140
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Én azt gondolom,hogy nagy előrelépés lenne,ha esetleg azok a játékosok felé is nyitna végre valamelyik backer csoport,akik nem havi 300 ,hanem esetleg 100 órában tudna pókerrel foglalkozni. Ha látnák,hogy valóban elkapták az aranyat tojó tyúkot,akkor egész biztos,hogy kilépnének a mindennapi mókuskerékből. De feladni mindent(mégha sz.r állása is van) egyszerűen nem lehet.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •