Oldal: 16 / 32 ElsőElső ... 6141516171826 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 151 - 160 (317) összesen
Like Tree296Likes

Téma: Hova​ ​tűnt​ ​a​ ​PokerShark?

  1. #151
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    gab1ka,

    Értem én, sőt vállalom is valamennyire az álszent bélyeget, hisz egyszerűen az a bajom a backing csoportokkal, hogy a nyakamra szabadítanak x db playert, akik olyan jók vagy jobbak lesznek, mint én, miközben egyedül sosem lennének képesek erre. Rosszabb esetben edge-ük van rajtam, jobb esetben "csak" konkurenciát jelentenek.
    Átlagos vagy annál rosszabb képességű emberkék tömegei jelennek meg az asztaloknál, és képviselnek komoly játékerőt, úgy, hogy adott esetben fogalmuk sincs mit csinálnak (ebben most túlzok valamennyire, de gondolom érthető mit akarok mondani vele), de meghúzzák játék közben az optimális lépést, mert beléjük van verve (mondjuk x méretű stackel AI megy 3. párral, fogalma sincs miért, de megcsinálja, mert xy mondta neki), vagyis nem az adott játékosok ellen játszom, és nem az adott játékosokkal versengek a rekreációs játékosok (értsd: fishek) pénzéért, hanem Wasp és Mrj (plusz a többi, ők csak az aktuálisan kiragadott példák) élő "botjai" a konkurencia.
    Ha-ha-ha, szinte nekik írtam reklámszöveget... Hajrá hajrá ostobák és átlagosok, ti is lehettek nyerő botok, ha megfelelő csoportba álltok...
    Lola and van Gerwen like this.

  2. #152
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet totya0611 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megmondom őszintén pontosan ezért kezdek kételkedni az online poker tisztaságában,nem azért mert tele van már minden féle csoportokkal, legyenek, engem nem zavar,de mi a garancia arra, hogy ha esetleg ft-re kerülök akkor ugyanaz ellen játszok mint mondjuk a verseny közepén. Nem egyszer fordult elő, hogy egy ft-n hirtelen megváltozott a játéka egy gyengébb játékosnak és szét alázta az asztalt.
    Orosz csoportoknál köztudottan tömegjelenség, hogy mtt-k végjátékában ghostolva vannak a játékosok.
    Lefty Gekko likes this.

  3. #153
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Ugyan dehogy az csak a variancia ami pont ott pont akkor jelentkezik, és véletlenül(11/10) ha oda húzod a kurzort akkor azt írja ki hogy Russia.
    Jó lett a reklám utoljára hajninál volt 150+ komment

  4. #154
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Orosz csoportoknál köztudottan tömegjelenség, hogy mtt-k végjátékában ghostolva vannak a játékosok.
    :S... ugyanúgy, ahogy a stove-ot meg a razort, a skypeot is beállíthatnák tiltott szoftvernek, vagy olyan szoftvert, amivel a ghostolás lehetséges...bár, akkor lehet hogy egy titkos live twitch-eléssel megoldanák....azt meg ki fogja betiltani??:S
    Utoljára módosítva: Lefty Gekko által: 2016. 06. 28. 21:33

  5. #155
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet totya0611 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megpróbálom még egyszer, nem avval van a baj,hogy milyen indokkal vesznek fel vkit ezt szíve joguk eldönteni.De én mint pl egy fish spin-go játékos ha esetleg kipörgetek egy nagy nyereményt és velem egy asztalon ül egy szponzorált játékos, akkor milyen esélyem lenne 3-4 ember ellen szerintetek? ez egyszerűen gusztustalan és elfogathatatlan.
    PS+variancia+fish kombó elég menő mostanában, ne aggódj kijöhet a rövidtáv!
    csiga19794 likes this.

  6. #156
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én azt gondolom,hogy nagy előrelépés lenne,ha esetleg azok a játékosok felé is nyitna végre valamelyik backer csoport,akik nem havi 300 ,hanem esetleg 100 órában tudna pókerrel foglalkozni. Ha látnák,hogy valóban elkapták az aranyat tojó tyúkot,akkor egész biztos,hogy kilépnének a mindennapi mókuskerékből. De feladni mindent(mégha sz.r állása is van) egyszerűen nem lehet.
    Szar állásod van? Vagy rám gondoltál?

  7. #157
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Idézet VTomi24 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    PS+variancia+fish kombó elég menő mostanában, ne aggódj kijöhet a rövidtáv!

    Kicsit elvagy tévedve, soha nem fogtam a ps-re meg a varianciara és igen a spin-gon fishnek érzem magam mivel nem szoktam nagyon azt játszani, de én legalább beismerem. De én magát az elv dolgot kifogásolom de jól belenyúltál a lényegbe csak így tovább.

  8. #158
    Fanatikus tag Smasszer avatara
    Csatlakozott
    2014. 03. 27.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Mennyi időre szól egy megállapodás? Van esetleg próbaidő? (Ismeretlenül nem szeretném, mondjuk fél évre elkötelezni magam, azután meg az első hónap végén rájövök, hogy ezt így nem akarom csinálni)


    Spin and Go érdekel, mennyit lehet letolni egy óra alatt? Mennyi a minimum elvárt mennyiség/hó? Hány asztalon kell játszani?


    Mennyi az a minimum pókerre fordított óraszám (tanulás + játék), amire már azt mondjátok érdemes foglalkozni a játékossal?


    „mennyit lehet ezzel megkeresni, mennyi munkával, mekkora varianciával, mennyi idő alatt hova lehet eljutni, mennyi a módszerünknek a sikerességi rátája, milyen mennyiségű és minőségű segítséget kaphat a játékához, mennyi idő alatt lehet eljutni X (kezdő tétről 30$-os tétig pl.) tétre ilyesmik.”

    legyen mondjuk 80 óra játék+20-30 óra tanulás

  9. #159
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Érdekelne egyébként, hol van a csalás határa a "pókerközösség" szerint. Pl. beregelni nagymama nevén mert 17,5éves vagyok az oké? beregelni nagymama nevén, hogy mégegyszer kivegyek egy FD bónuszt? handeket cserélni Dezsővel és Jenővel? handeket venni a hhmailertől?
    Mi ezt így kezeljük:

    - "Pl. beregelni nagymama nevén mert 17,5éves vagyok az oké?" Nem oké, csalás, nem engedjük.
    - "beregelni nagymama nevén, hogy mégegyszer kivegyek egy FD bónuszt?" Nem oké, csalás, nem engedjük.
    - "handeket cserélni Dezsővel és Jenővel?" Nem oké, csalás, nem engedjük.

    +1
    - "handeket venni a hhmailertől?" Na ez érdekes kérdés.
    Önmagában handeket venni nem tilos, nem csalás szerintem. Az sem tilos, hogy nézegeted ezeket a handeket játékon kívül. Ha azonban játékban is felhasználod (tehát pl. a megvásárolt handekből előre tudod ellenfeled "trükkjeit"), az csalás, pontosabban tiltott tevékenység. Én személy szerint annak örülnék a legjobban, ha a hand vásárlós oldalak mindegyikét kitiltanák a Starsról.

    Egyébként observer módban nézegetve a meccseket is rengeteget lehet tanulni ellenfeledről. Az observer mód megengedett. Ne jegyzetelhesd fel az észrevételeidet? (a profik sokat jegyzetelnek) Ez szerintem ugyanúgy nem csalás, nem policy ellenes mint a handvásárlás.

    Azért mondom, hogy érdekes kérdés, mert nem hófehér a történet. A handvásárlással megszerzett tudást a játékos könnyen átviheti akkor is, ha például játék előtt kitörli az összes vásárolt handet a számítógépéről.

    Mi a PSharknál nem engedjük egymás handjeinek a felhasználását játék közben, de az edzők szükségképpen rálátnak a játékosok handjeire, így kétségkívül előnyben van egy nagy csapat edzőjétől kapott tanáccsal a játékos, mintha például az edző saját kútfőből, saját handjei alapján akarná megoldani a gto-t vagy a population tendencyt. Véleményem szerint ez nem vet fel etikai problémákat, viszont ez, és az őrülten magas egyéni variancia az fő okai annak, hogy a pókerjátékosok kezdtek csoportokat kialakítani.

    Lehet szidni minket (és az összes többi staking-backing-coaching szervezetet), de amíg a handhistoryk bárhogy is elérhetőek (nem csak vásárlásra gondolok, hanem pl a játékból származóra), és nem tökéletes GTO-t játszanak a játékosok, előnyben lesznek azok a csoportok, akiknek nagyobb HH feldolgozási kapacitásuk van - jobb tanácsokat fognak adni az oktatók a játékosoknak.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  10. #160
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet Smasszer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mennyi időre szól egy megállapodás? Van esetleg próbaidő? (Ismeretlenül nem szeretném, mondjuk fél évre elkötelezni magam, azután meg az első hónap végén rájövök, hogy ezt így nem akarom csinálni)
    Minimálisan egy év, nálunk nincs próbaidő. Spinen az az elv, hogy kötelezd el magad, ne fél lábbal benn, fél lábbal kint legyél, hanem tedd oda magad ezerrel azért amit el akarsz érni. Ezért spinen nincs próbaidő, más játékokban lehetséges ilyen megállapodás.

    Idézet Smasszer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Spin and Go érdekel, mennyit lehet letolni egy óra alatt? Mennyi a minimum elvárt mennyiség/hó? Hány asztalon kell játszani?
    Asztalszámtól függ, mennyit lehet lejátszani. De ez nálunk nem is lényeges, mi nettó játékidőben szoktunk tipikusan megállapodni a kezdőkkel.

    Idézet Smasszer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mennyi az a minimum pókerre fordított óraszám (tanulás + játék), amire már azt mondjátok érdemes foglalkozni a játékossal?
    Annyira utálom, hogy mindenre azt kell válaszoljam, hogy "attól függ...". Ezúttal attól függ, mik a céljaid a játékkal. A célokat érdemes pénzben mérni a pókerben véleményem szerint. Párszáz dollárt könnyen össze lehet kalapálni, viszonylag (!) kevés tanulással, kis munkamennyiséggel, de párezer dollárhoz már dolgozni kell, ha nem is havi 160 órát, de sokat. És persze van egy fejlődési görbe, nem fogsz egyből jól keresni.

    Részünkről rendben van, ha például havi 50 órás megállapodást kötnél velünk (kb ez a legallja szerintem amikor érdemes lehet foglalkozni a pókerrel, ha a célod az, hogy profi legyél), nyilván vannak hátrányos következményei, ha valaki csak keveset tud vállalni.

    Idézet Smasszer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    legyen mondjuk 80 óra játék+20-30 óra tanulás
    A tanulási/munka úgy működik, hogy az elején a tanulás hangsúlyosabb, a karrier csúcsán végén pedig a játék. Mondjuk inkább azt, hogy 100 órát játszol havonta, efölött van az, hogy elmész oktatásra amikor mondjuk, megtanulod azt az anyagot amit kiadunk neked, ez esetben, ha van érzéked a játékhoz, tudsz kezelni, 3-4 asztalt koncentráltan. Ez így elfogadható/jó kombináció. Fél év alatt reális a "több ezer" dolláros profitod havonta. Na persze a több ezer lehet 2 és 8 is, természetesen nagyon kevesen vannak akik átlagban 8ezer felett visznek haza. Többet tudnánk mondani nyilván a képességeid-készségeid felmérése után.
    Utoljára módosítva: Wasp által: 2016. 06. 28. 23:44
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •