Oldal: 18 / 32 ElsőElső ... 8161718192028 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 171 - 180 (317) összesen
Like Tree296Likes

Téma: Hova​ ​tűnt​ ​a​ ​PokerShark?

  1. #171
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Kedves csoport vezetők +volt csoport vezetők, megtudnátok akkor nekem válaszolni,hogy azok a poker ismerőseim akik ilyen csoportoknak a tagjai miért állítják azt,hogy csak és kizárólag az oktatok játszhatják le a spinen a fődíjas versenyt.

  2. #172
    Újonc
    Csatlakozott
    2015. 10. 08.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor csak a tényszerűség kedvéért: a fórumtopicban kizárólag a PokerShark vezetői szóltak hozzá, "a másik csoport" vezetői közül nem írt ide senki. Ha rám gondoltál, akkor valamelyest felületesen olvashattad a hozzászólásomat, így nem szúrt szemet, hogy én már nem vagyok "a másik csoport" vezetője (és úgy egyáltalán semmije.)

    De a lényeg jelen pillanatban nem is ez. Inkább az az elgondolkodtató, hogy vajon mi az oka annak, hogy néhányan ilyen vehemenciával vádolják a backing csoportokat olyan dolgokkal, amik pont a backing csoportok esetében egyszerűen nem igazak, a pókerközösség regular tagjainak kb. 95%-ára viszont jellemzőek. Elnézést a személyeskedésért, de rólad én például pont úgy tudom, hogy egy olyan csoport tagja vagy / voltál, akik bizony megosztják egymással a handjeiket. A PPB-ben ez szigorúan tilos, Wasp is megírta legalább 5-ször, hogy náluk sem megengedett. És ha hazudna illetve hazudnék, akkor azért a többszáz érintett közül ez csak szemet szúrna valakinek... Hogy a fentiek fényében ki rúgott itt erkölcsi öngólt, annak a megállapítását meghagyom az olvasóközönségnek, azt hiszem nem lesz bonyolult átlátni.

    Az a helyzet, hogy a két nagy hazai backing csoport mindegyikére igaz, hogy jóval szigorúbbak a pókertermek policy-jának betartásában és betartatásában, mint ami egy átlag regulárra jellemző. Teszik ezt - ahogy a korábbi hozzászólásomban kifejtettem - ha más nem azért is, mert egyszerűen nem engedhetik meg maguknak azt a kockázatot, ami az policy-vel való szembemenetellel jár, valamint azért is, mert nincs szükségük ilyesmire.

    Tény és való, hogy a jó backing csoportokban rengeteg olyan eszköz és tananyag a játékosok rendelkezésére áll, ami egy egyéni játékosnak sosem fog a rendelkezésére állni. Esetenként olyan eszközök illetve anyagok, amiknek a fejlesztése / kidolgozása sokezer emberórányi munkába került. Ezekre lehet féltékenynek lenni, meg háborogni miattuk, de ettől még ezek legális eszközök maradnak. (HUD-okról, elemző szoftverekről, GTO- és pop.tend. adatokra épülő stratégiákról és hasonló dolgokról beszélek.) Való igaz, hogy ezekkel a dolgokkal sokkal jobb eredményt érnek el a backing csoportok játékosai, mint ha egyedül játszanának, ahol ezen eszközök és anyagok megírására / kidolgozására egy élet is kevés lenne. Az ebből adódó sikereken felháborodni viszont pont annyira jogos és pont annyit ér, mint egy világbajnok futónak azt vágni a fejéhez, hogy az edzője, a futócipője, a kidolgozott stratégiája és a szponzorai nélkül nem is ment volna semmire.
    Ha már ekkora erkölcs csősz vagy, akkor azt is megemlíthetnéd, hogy a TE irányításod alatt hogyan loptátok el más szellemi termékét pl a HUSNG.com-ról és osztottátok szét a játékosaitok között, a Totya által említett dolgokról nem is beszélve.

  3. #173
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet totya0611 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves csoport vezetők +volt csoport vezetők, megtudnátok akkor nekem válaszolni,hogy azok a poker ismerőseim akik ilyen csoportoknak a tagjai miért állítják azt,hogy csak és kizárólag az oktatok játszhatják le a spinen a fődíjas versenyt.
    A következő lesz a válasz:

    "Nálunk a ... backing csoportnál, az általad állított tevékenységek amellett, hogy jogosulatlan előnyt jelentenének az ilyen módszerekkel élőknek, súlyos mértékben megszegik a kartel (ööö izé...,csoport) poliszíjának alapvető elveinek főbb pontjait, amelyek ezen túlmenően még a pókertermek szabályzatának súlyos megszegését is jelentenék. Ezért a csoporton belül a rabszolgahajcs... ööööö.... vagyis a tulajdonosok, különös gondossággal monitorozzák az említett szabályszegő és etikátlan tevékenységek lehetőségeit...., vagyis az ezekre utaló jeleket, és amennyiben bizonyítást nyer, hogy valamelyik droidu.... vagyis csoporttagunk ilyen eszközökhöz folyamodik, az azonnali juttatást..., vagyis kizárást von maga után. Ez így volt a múltban, a jelenben és lesz a jövőben is!
    Cégünk... vagyis csoportunk hitvallásának tekintjük a ferpléj szellemét, a játék népszerűsítését, a játékélmény előtérbe helyezését adott esetben a pénzügyi érdekeinkkel szembeállítva is. Megkeresésedet köszönjük, kérjük amennyiben konkrét bizonyítékkal tudsz szolgálni, kérjük jelezd felénk, mert közös érdekünk, hogy kiszűrhessük az árulókat..., vagyis az inkorrekt tényezőket, és egyenlő esélyekkel indulhassunk a különböző kártyajátékokban, mert a nyerés élménye szerintünk csoporton belül mindenkit megillet."
    Utoljára módosítva: lecso10 által: 2016. 06. 29. 10:52

  4. #174
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    "De a lényeg jelen pillanatban nem is ez. Inkább az az elgondolkodtató, hogy vajon mi az oka annak, hogy néhányan ilyen vehemenciával vádolják a backing csoportokat olyan dolgokkal, amik pont a backing csoportok esetében egyszerűen nem igazak,"

    Talán pont ezért amit kérdezek

  5. #175
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Nem feluletesen olvastam at, ellenben feluletesen fogalmaztam, az en hibam. Termeszetesen tisztaban vagyok ezzel is, - mint sok minden massal is - hogy valtozas allt be a tulajdonosi korben mar honapokkal ezelott.

    Igyekeztem diplomatikus lenni, mindenfele tenyszeruseg nelkul hozzaszolni temahoz, ezt szeretnem is megorizni, ettol fuggetlenul tapasztalok alszentseget a hozzaszolasokban.

    Nem kivanok reszese lenni nyilvanos sardobalasnak, igy a hozzaszolasod tobbi reszere inkabb nem reagalnek, mielott nemkivanatos lavinak indulnanak el. Leginkabb tekintettel arra a szamos ismerosre es jobaratra, akik mindket csoport eleteben szervesen reszt vesznek akar jatekos akar mas tevekenyseggel.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  6. #176
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Végül is még csak ötször-hatszor volt leírva, legyen itt még egyszer: mindenki maga játssza le az összes játékát. Előfordulhat, hogy mások szurkolnak neki.
    A szövegértelmezési problémák megoldása - attól tartok - nem az én feladatom.

  7. #177
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Végül is még csak ötször-hatszor volt leírva, legyen itt még egyszer: mindenki maga játssza le az összes játékát. Előfordulhat, hogy mások szurkolnak neki.
    A szövegértelmezési problémák megoldása - attól tartok - nem az én feladatom.
    Köszönöm korrekt választ így akkor már minden érthető. Én kérek akkor elnézést,hogy ilyet kérdeztem. De lenne még egy apró észrevételem, nekem meg nem is pöcsöm van hanem pinám

  8. #178
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Ja és akkor surgosen szóljatok a játékosoknak,hogy ne mondjanak ilyen hülyeségeket mert evvel nem igazán tüntetnek fel titeket jó fényben.

  9. #179
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Idézet izémizé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha már ekkora erkölcs csősz vagy, akkor azt is megemlíthetnéd, hogy a TE irányításod alatt hogyan loptátok el más szellemi termékét pl a HUSNG.com-ról és osztottátok szét a játékosaitok között, a Totya által említett dolgokról nem is beszélve.
    Nem erkölcs csősz vagyok, hanem annyit írtam, hogy a csoportok betartják a pókertermek policy-jét.
    És bár HUSNG.com-os videók "játékosok közötti szétosztása" szervezett módon sosem történt, és ha történt volna sem ütközik a termek policy-jébe (tehát nem ellentétes azzal, amit mondtam), ünnepélyesen a teljes plénum előtt beismerem, hogy több ( < 5 ) alkalommal előfordult, hogy egy-egy HUSNG.com-os videót (amit egyébként előtte megvettem), átküldtem kérésre egy játékosnak.
    A nyilvános megkövezésre valamikor a jövő hétre nézzünk időpontot, ez a hetem elég zsúfolt. (Gondolom másokkal - és különösen veled - még sosem fordult elő, hogy letöltöttél egy filmet, fénymásoltál egy újságból, kölcsönkértél egy pókeres vagy egyéb videót, a gépeden természetesen legális windows fut, a pókeres bevételeid után pedig adózol a navnak.)
    Egyéb releváns kérdés, hozzászólás?
    Utoljára módosítva: sawwee által: 2016. 06. 29. 11:16

  10. #180
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Végül is még csak ötször-hatszor volt leírva, legyen itt még egyszer: mindenki maga játssza le az összes játékát. Előfordulhat, hogy mások szurkolnak neki.
    A szövegértelmezési problémák megoldása - attól tartok - nem az én feladatom.
    Tudod, az a baj, hogyha véletlenül nem igaz az, amit állítasz, és xy tudja, yz-től, aki nálatok játszik, hogy nem igaz, akkor nem fogja azt mondani, hogy yz-től tudom, hogy hazudsz, mert nem akar rosszat yz-nek. Ehelyett kapod (feltételezem) a vádak ismételgetését. Nyílván alaptalanul és rosszindulatúan.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •