Oldal: 19 / 32 ElsőElső ... 9171819202129 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 181 - 190 (317) összesen
Like Tree296Likes

Téma: Hova​ ​tűnt​ ​a​ ​PokerShark?

  1. #181
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.535

    Alapbeállítás

    A legszánalmasabb dolog amikor az ember saját magának hazudik.Ezt értse mindenki ahogy akarja.
    Littlemage and sawwee like this.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  2. #182
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudod, az a baj, hogyha véletlenül nem igaz az, amit állítasz, és xy tudja, yz-től, aki nálatok játszik, hogy nem igaz, akkor nem fogja azt mondani, hogy yz-től tudom, hogy hazudsz, mert nem akar rosszat yz-nek. Ehelyett kapod (feltételezem) a vádak ismételgetését. Nyílván alaptalanul és rosszindulatúan.
    OK, a kapuk nyitva állnak, tessék jelentkezni a csoportba és személyesen meggyőzödni minden részletről. Jobbat nem tudok ajánlani. ;-)
    Wasp likes this.

  3. #183
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudod, az a baj, hogyha véletlenül nem igaz az, amit állítasz, és xy tudja, yz-től, aki nálatok játszik, hogy nem igaz, akkor nem fogja azt mondani, hogy yz-től tudom, hogy hazudsz, mert nem akar rosszat yz-nek. Ehelyett kapod (feltételezem) a vádak ismételgetését. Nyílván alaptalanul és rosszindulatúan.

    Én alapból egy hiszékeny ember vagyok lásd hajni pld, nyilván ez a 20-30-40- pokeres (csoportos) ismerősöm akikkel szoktam néha együtt focizni,pokerezni,kajálni,szórakozni azok gondolom azt mondták magukban, na gyertek mondjuk ezt meg azt a totyának. Nyilván soha nem fogok neveket mondani mert nem akarom őket kellemenetlen helyzetbe hozni. De az a válasz nekem minden visz amit kaptam "szoktak szurkolni" ez nagyon vicces

  4. #184
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudod, az a baj, hogyha véletlenül nem igaz az, amit állítasz, és xy tudja, yz-től, aki nálatok játszik, hogy nem igaz, akkor nem fogja azt mondani, hogy yz-től tudom, hogy hazudsz, mert nem akar rosszat yz-nek. Ehelyett kapod (feltételezem) a vádak ismételgetését. Nyílván alaptalanul és rosszindulatúan.
    Ewok, had hívjam fel a figyelmedet egy ősi jogelvre ártatlanság vélelmének szokták fordítani. Nem Wasp dolga hogy cáfolja a vádjaidat. A te dolgod hogy bebizonyítsad. Azaz ahogy az angolszász esküvőn mondják: Should anyone here present know of any reason that this couple should not be joined in holy matrimony, speak now or forever hold your peace...
    Nincs sem részvényem sem érdekeltségem náluk csak kezd zavarni, hogy valaki teljesen civilizáltan próbál érvelni, erre folyamatosan vádakat kap.

  5. #185
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ewok, had hívjam fel a figyelmedet egy ősi jogelvre ártatlanság vélelmének szokták fordítani. Nem Wasp dolga hogy cáfolja a vádjaidat. A te dolgod hogy bebizonyítsad. Azaz ahogy az angolszász esküvőn mondják: Should anyone here present know of any reason that this couple should not be joined in holy matrimony, speak now or forever hold your peace...
    Nincs sem részvényem sem érdekeltségem náluk csak kezd zavarni, hogy valaki teljesen civilizáltan próbál érvelni, erre folyamatosan vádakat kap.
    Azt hiszem, a vitában végig elfogadtam, hogy ha Wasp kijelentett valamit, hogy az úgy van.
    De ha ez nem volt egyértelmű, akkor most leírom, nem tudok olyanról, hogy psharkos játékosok ghostolva lennének, vagy handeket cserélnek egymás közt. És Wasp-nak elhiszem, amit állít.
    Hogy teljesen korrekt legyek, ezt is hozzáteszem: nem tudok olyanról, hogy ppb-s játékosok ghostolva lennének.
    sawwee likes this.

  6. #186
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    OK, a kapuk nyitva állnak, tessék jelentkezni a csoportba és személyesen meggyőzödni minden részletről. Jobbat nem tudok ajánlani. ;-)
    Igen, ez tökéletes megoldás.

    Ha úgy érzi a jelölt, hogy rávesszük őt arra, hogy policyt vagy jogszabályt sértsen, nyugodtan felelősségre vonhat minket. Ha nem ez történik, akkor is megkeresünk egy csomó pénzt együtt, ami felteszem mindenkinek jó.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  7. #187
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet totya0611 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én alapból egy hiszékeny ember vagyok lásd hajni pld, nyilván ez a 20-30-40- pokeres (csoportos) ismerősöm akikkel szoktam néha együtt focizni,pokerezni,kajálni,szórakozni azok gondolom azt mondták magukban, na gyertek mondjuk ezt meg azt a totyának. Nyilván soha nem fogok neveket mondani mert nem akarom őket kellemenetlen helyzetbe hozni. De az a válasz nekem minden visz amit kaptam "szoktak szurkolni" ez nagyon vicces
    Direkt előkerestem, milyen utasítást adtam a teljes csoportunknak, amikor felvetődött a kérdés, hogy mi fér bele a szurkolásba, mi van ha tapasztaltabb játékos mond valamit, ő akarja levezetni a nagy szorzójú játékot:

    "- ha megy valaki drukkolni a nagy szorzójú játéknál, akkor is mindig a szorzót bepörgető játékos feladata marad a meccs lejátszása, ne adja és nem is adhatja át az irányítást a kibiceknek, még akkor sem, ha épp sokkal tapasztaltabb játékosok nála. "

    "remélem mindenkinek tiszta, hogy még a kibicek tippjeit sem kell megfogadni, a kibicelést engedjük, de a játék átadását tiltjuk, ahogy a stars sem engedi"

    Ha a baráti köröd tagjai véletlenül PSharkosok (amit kétlek), kérlek kérdezd meg tőlük, bíztattam-e őket valaha policy sértésre, vagy inkább azt mondtam, soha ne tegyenek ilyent, illetve pontosan idéztem-e az imént a nekik adott utasításaimat.

    Egyébként nálunk a nagy szorzóból származó nyeremény szinte teljes egészében szétosztásra kerül a játékosok között, nekünk, mint a backer csoport vezetőinek, az etikai megfontolásokat félretéve is, pusztán a szervezet érdekét képviselve az a jól felfogott érdekünk, hogy tiltsuk az efféle játék átvételt, mert csak kockázat, de pénzünk nem származik belőle.
    Utoljára módosítva: Wasp által: 2016. 06. 29. 12:08
    sawwee and Fredaster007 like this.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  8. #188
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Direkt előkerestem, milyen utasítást adtam a teljes csoportunknak, amikor felvetődött a kérdés, hogy mi fér bele a szurkolásba, mi van ha tapasztaltabb játékos mond valamit, ő akarja levezetni a nagy szorzójú játékot:

    "- ha megy valaki drukkolni a nagy szorzójú játéknál, akkor is mindig a szorzót bepörgető játékos feladata marad a meccs lejátszása, ne adja és nem is adhatja át az irányítást a kibiceknek, még akkor sem, ha épp sokkal tapasztaltabb játékosok nála. "

    "remélem mindenkinek tiszta, hogy még a kibicek tippjeit sem kell megfogadni, a kibicelést engedjük, de a játék átadását tiltjuk, ahogy a stars sem engedi"

    Ha a baráti köröd tagjai véletlenül PSharkosok (amit kétlek), kérlek kérdezd meg tőlük, bíztattam-e őket valaha policy sértésre, vagy inkább azt mondtam, soha ne tegyenek ilyent, illetve pontosan idéztem-e az imént a nekik adott utasításaimat.
    Ebben igazad lehet, én nem tudom melyik spines csoportban vannak, megmondom őszintén nem is érdekel, én csak a tényeket írtam le. De ha nálatok nem így van, akkor én kérek elnézést.

  9. #189
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként nálunk a nagy szorzóból származó nyeremény szinte teljes egészében szétosztásra kerül a játékosok között, nekünk, mint a backer csoport vezetőinek, az etikai megfontolásokat félretéve is, pusztán a szervezet érdekét képviselve az a jól felfogott érdekünk, hogy tiltsuk az efféle játék átvételt, mert csak kockázat, de pénzünk nem származik belőle.
    Idézet totya0611 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ebben igazad lehet, én nem tudom melyik spines csoportban vannak, megmondom őszintén nem is érdekel, én csak a tényeket írtam le. De ha nálatok nem így van, akkor én kérek elnézést.
    Azért az eléggé hihetetlen, hogy annak ellenére, hogy egy backing csoport tevékenysége lényegében arra épül, hogy a csoport tagjainak edge-ét növeljék minden más játékos játéka fölött, valamint az esetleges nagy nyereményből mindenki részesül, tehát közös érdek, ennek ellenére amikor ott van egy lehetőség, (pl spinen kipörög a csillió), és backelt17 mellett ott ül ProOktatóNo1, akkor egy két elgondolkodtató szituban nem fog odasúgni neki valami hasznosat, ami lehet, hogy pont az ellentéte lesz annak, mint amit adott helyzetben a backelt saját kútfőből lépett volna.

    Szerintem zárjátok le ezt azzal, hogy kijelentitek, semmi olyat nem tesztek az eredményesség érdekében, amit más csoportok sem tesznek.

  10. #190
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 11. 29.
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Nem igazan ertem, h miert ugrik mindenki a handcserelgetos temara, sztm mindenki cserel, vesz handeket csoporton belul, kivul tokmind1. Pokersharkkal nincs tapasztalatom, sawweee bejegyzesei kicsit bosszantoak, en voltam naluk es persze, h volt handcsereles. Nem ertem miert kell ezt tagadni vagy masoknak ezt tamadni, handcsereles vagy vetel kozosen tok normal dolog a mai pokerben, felesleges alszenteskedni mind2 oldalnak tobbszaz hozzaszolason keresztul.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •