Oldal: 20 / 32 ElsőElső ... 10181920212230 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 191 - 200 (317) összesen
Like Tree296Likes

Téma: Hova​ ​tűnt​ ​a​ ​PokerShark?

  1. #191
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Idézet Boci1985 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem igazan ertem, h miert ugrik mindenki a handcserelgetos temara, sztm mindenki cserel, vesz handeket csoporton belul, kivul tokmind1. Pokersharkkal nincs tapasztalatom, sawweee bejegyzesei kicsit bosszantoak, en voltam naluk es persze, h volt handcsereles. Nem ertem miert kell ezt tagadni vagy masoknak ezt tamadni, handcsereles vagy vetel kozosen tok normal dolog a mai pokerben, felesleges alszenteskedni mind2 oldalnak tobbszaz hozzaszolason keresztul.
    Volt idő, amikor volt, több mint egy éve szigorúan tiltva van. (Ezzel együtt én is képmutatónak érzem, hogy olyan dolgok miatt támadják a backing csoportokat, amiket a regek 95%-a csinál. Főként úgy, hogy a maradék 5%-ot mostanság épp a backing csoportok teszik ki.)

  2. #192
    Újonc
    Csatlakozott
    2015. 10. 08.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Volt idő, amikor volt, több mint egy éve szigorúan tiltva van. (Ezzel együtt én is képmutatónak érzem, hogy olyan dolgok miatt támadják a backing csoportokat, amiket a regek 95%-a csinál. Főként úgy, hogy a maradék 5%-ot mostanság épp a backing csoportok teszik ki.)
    Csak én látom úgy, hgoy eddig épp az ellenkezőjét állítottad?

    Akkor felteszem még egyszer a kérdést. Volt idő, amikor a nagy JP-okat az edzők játszották le a kipörgető helyett?
    Nottobe likes this.

  3. #193
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ewok, had hívjam fel a figyelmedet egy ősi jogelvre ártatlanság vélelmének szokták fordítani. Nem Wasp dolga hogy cáfolja a vádjaidat. A te dolgod hogy bebizonyítsad. Azaz ahogy az angolszász esküvőn mondják: Should anyone here present know of any reason that this couple should not be joined in holy matrimony, speak now or forever hold your peace...
    Nincs sem részvényem sem érdekeltségem náluk csak kezd zavarni, hogy valaki teljesen civilizáltan próbál érvelni, erre folyamatosan vádakat kap.
    ezek Zrt.-k?

  4. #194
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Idézet izémizé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak én látom úgy, hgoy eddig épp az ellenkezőjét állítottad?
    Igen, szerintem csak te látod úgy, legalábbis én jelen időben írtam azt, hogy a játékosok nem osztják meg a handjeiket.

    Idézet izémizé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor felteszem még egyszer a kérdést. Volt idő, amikor a nagy JP-okat az edzők játszották le a kipörgető helyett?
    Ilyen viszont nem volt, mindig is az volt a szabály, hogy a kipörgető játékos játszik.

  5. #195
    Újonc
    Csatlakozott
    2015. 10. 08.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, szerintem csak te látod úgy, legalábbis én jelen időben írtam azt, hogy a játékosok nem osztják meg a handjeiket.


    Ilyen viszont nem volt, mindig is az volt a szabály, hogy a kipörgető játékos játszik.
    akkor továbbra is azt állítod, hogy azok a volt barátok/ismerősök hazudnak akik megfordultak valamelyik backer csoportban, és pont az ellenkezőjét állítják?

  6. #196
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Idézet izémizé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    akkor továbbra is azt állítod, hogy azok a volt barátok/ismerősök hazudnak akik megfordultak valamelyik backer csoportban, és pont az ellenkezőjét állítják?

    Nem teljesen tudom, hogy a kettő közül most melyikre vonatkozik a kérdés, úgyhogy inkább leírom még egyszer:
    A csoportokban nincs hand csere, ghosting pedig sosem volt.

    (Szegény PokerSharknak meg csúnyán szétoffoljuk a topicját.)
    Utoljára módosítva: sawwee által: 2016. 06. 29. 14:30

  7. #197
    Újonc
    Csatlakozott
    2015. 10. 08.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt hol is állítottam? Idézd légy szíves.
    Annyit merészeltem említeni, hogy a csoportokban nincs (így, jelen időben írtam) hand csere. Ehhez tartom magam a továbbiakban is. Sajnálom, hogy ez ennyire felzaklatott.
    Nem a handcseréről van szó jelen időben, hanem a Jackpot edző általi lejátszásáról, múlt időben.

  8. #198
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Bocs, félreértettem először, azóta javítottam a hozzászólásomat.
    Igen, kezdettől fogva az volt a szabály mindig is, hogy a játékos játszik, ő hozza a döntéseket, stb.
    Drukkolni - ahogy eddig is írtuk - ér.

  9. #199
    Újonc
    Csatlakozott
    2015. 10. 08.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bocs, félreértettem először, azóta javítottam a hozzászólásomat.
    Igen, kezdettől fogva az volt a szabály mindig is, hogy a játékos játszik, ő hozza a döntéseket, stb.
    Drukkolni - ahogy eddig is írtuk - ér.
    Remélem nem haragszol, ha továbbra is inkább a barátaim szavának hiszek, mint ennek a "bullshitnek". Off vége, további jó munkát mindenkinek.

  10. #200
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Idézet izémizé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Remélem nem haragszol, ha továbbra is inkább a barátaim szavának hiszek, mint ennek a "bullshitnek". Off vége, további jó munkát mindenkinek.
    Haragudni nem haragszom akkor sem, ha azt gondolod, hogy a nap kering a föld körül, de ettől még a tények tények maradnak.

    GL!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •