Oldal: 21 / 32 ElsőElső ... 11192021222331 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 201 - 210 (317) összesen
Like Tree296Likes

Téma: Hova​ ​tűnt​ ​a​ ​PokerShark?

  1. #201
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 21.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Handvásárlás amúgy filléres beruházás egy nyerő regnek csoporton belül és kívül is. Jó reg ellen amúgy hàtràny ha vásárolt vagy cserélt handeket lát róla az ember. A nagy nyerő stakelteknek meg tizenhúsz asztalon játszva idejük sincs hogy igazán elmélyüljenek a statokban a hudon , olyan gyorsan kell folyamatosan döntéseket hozniuk. Az én stakingemben sem tàmogatják egyébként a dokgot, de egyènileg nem ellenőriznek senkit, viszont akinek van egy csepp józan esze az látva hogy hogy viszonyul mostanában a PS a regekhez , nem fog játék közben vásárolt vagy cserélt handeket használni. Túl lihegitek itt nagyon sokan ezt a hand vásárlást. Biztos mind legál windowst használtok és persze spin regek vagytok. Ja, hogy nem , akkor meg kit érdekel ki mit csinàl?....

  2. #202
    Fanatikus tag kircip avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 26.
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    Az a furcsa, hogy időnként újra megjelennek a "hirdetések", hogy gyertek hozzánk játszani, a különböző csoportoktól. Volt itt már "kötelező" blogolás a résztvevők részéről. Lehet, hogy csak nekem, de unalmas sokszor ugyanezt elolvasni.
    van Gerwen likes this.

  3. #203
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 21.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Annyi történik hogy a kócsok vásárolnak handeket, de nem használják ők sem játék közben , csak átnézik a pop tendencyt, ez alapján finomítgatják a kezdő stratégiát. A stakelt ezután már nem fog vásárolt kezeket használni, csak meg kell tanulnia amit megkapott készen stratégiát. Bárki megteheti ugyanezt saját magának otthon. És legjobb tudomásom szerint egy póker terem sem tiltja hogy távol az asztaloktól pop tendencyt elemezz vásárolt kezek alapján, és ezekből stratégiát építs fel, illetve azt tovább add. A stakelt ezért cserébe keményen jattol ám, és nem is biztos hogy mindenki be tudja építeni a játékába amit kapott, illetve megfelelően tudja alkalmazni. Ja, és nem vagyok pokersharkos, csak így gondolom. A nyílt pókerfórumokon közzétett tananyagok, KKT-k miatt senkinek nem fáj a feje, mert az persze ingyen van.
    idApRO likes this.

  4. #204
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 02. 21.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Az Ocsém tagja volt a ppb-nek es ott a jackpotot csak es kizárólag az edzők játszottak le. Volt olyan,hogy egyszere több edző is ott volt,es ossze is vesztek,hogy mi lenne a helyes lépés ezzel elbaszva a versenyt.
    chapuisat likes this.

  5. #205
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Ilyen viszont nem volt, mindig is az volt a szabály, hogy a kipörgető játékos játszik.
    Idézet Pistabá eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az Ocsém tagja volt a ppb-nek es ott a jackpotot csak es kizárólag az edzők játszottak le. Volt olyan,hogy egyszere több edző is ott volt,es ossze is vesztek,hogy mi lenne a helyes lépés ezzel elbaszva a versenyt.
    Meg is érdemlik. De nyilván te is hazudsz, meg totya is meg a 20-30 barátja, és még sokan mások, akik ezt állítják. Nevetséges.

  6. #206
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Hát, én is tagja voltam a PPB-nek :-) , sőt én hoztam azt az ominózus szabályt (rögtön a spin bevezetésekor), hogy MINDIG a játékos játszik.
    (Ettől még nem kizárt, hogy volt ott edző drukkolni, meg más játékos is. Ettől még a játékos játszik, ő hozza meg a döntéseket. Már csak azért is, mert igen jelentős részben az ő zsebére megy.)

    De - ahogy említettem - lehet jelentkezni a csoportba, és megtapasztalni, hogy hogy van.
    danfiu likes this.

  7. #207
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Btw en is hallottan ilyet egy ppbs tol. De ez amugy nem teljesen egyertelmu mindenkinek? Bevallani sosem fogja senki nyiltan, azt varhatjatok. Egyertelmu az is h. akar egy FT-n is sokan" kicserelodnek" De ezen mi ertelme porogni? Ez az elet rendje a poker evolucioja, eppugy mint a script. Termek hibaja az h ez ellen nem lepnek fel hatekonyan. Egyebkent meg ha ilyet tapasztal valaki az jelentse az oldalnak. Mast nem tudsz tenni. Vagy elfogadod a tényeket es alkalmazkodsz vagy lelepsz.
    Pl ami aktualisabb h scoop FT-n ahol danfiu 2. Lett lehet h elso mar azota mert feltunt neki is meg mas jatekosnak is az FTn h konkretan a gyoztes jateka ft n megvaltozott. Stars azota is vizsgalja az ugyet elvileg. Szoval ez benne van sracok, ne legyetek naivak.
    Utoljára módosítva: naggeri által: 2016. 06. 29. 16:31
    ceewyl and fszt2 like this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  8. #208
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Hol van az a szint, ameddig megeri a sajat renomet rombolni a munder becsuletenek vedelme erdekeben?

  9. #209
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát, én is tagja voltam a PPB-nek :-) , sőt én hoztam azt az ominózus szabályt (rögtön a spin bevezetésekor), hogy MINDIG a játékos játszik.
    (Ettől még nem kizárt, hogy volt ott edző drukkolni, meg más játékos is. Ettől még a játékos játszik, ő hozza meg a döntéseket. Már csak azért is, mert igen jelentős részben az ő zsebére megy.)

    De - ahogy említettem - lehet jelentkezni a csoportba, és megtapasztalni, hogy hogy van.
    A PPB-nél nem úgy van a deal,hogy ev számolás szerint kapják a $?

    Csak kérdezem mert nekem azt is az ismerőseim mondták,hogy nekik tök mindegy,hogy nyeri e vagy sem szinte a jp-t mert abból elvileg szinte alig kapnak én vmi 5-10% környékén tudok de ezt csak tényleg kérdezem mert nekem ezek az infok vannak meg

    És TÉNYLEG ELNÉZÉST HA HÜLYESÉGET KÉRDEZEK ESETLEG.

  10. #210
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Btw en is hallottan ilyet egy ppbs tol. De ez amugy nem teljesen egyertelmu mindenkinek? Bevallani sosem fogja senki nyiltan, azt varhatjatok. Egyertelmu az is h. akar egy FT-n is sokan" kicserelodnek" De ezen mi ertelme porogni? Ez az elet rendje a poker evolucioja, eppugy mint a script. Termek hibaja az h ez ellen nem lepnek fel hatekonyan. Egyebkent meg ha ilyet tapasztal valaki az jelentse az oldalnak. Mast nem tudsz tenni. Vagy elfogadod a tényeket es alkalmazkodsz vagy lelepsz.
    Pl ami aktualisabb h scoop FT-n ahol danfiu 2. Lett lehet h elso mar azota mert feltunt neki is meg mas jatekosnak is az FTn h konkretan a gyoztes jateka ft n megvaltozott. Stars azota is vizsgalja az ugyet elvileg. Szoval ez benne van sracok, ne legyetek naivak.

    Pont ezt írtam tegnap le,és ezért is kezdek csalódni az online pokerben mert sokszor azt gondolom,hogy nem is ugyan az ellen játszok mint mondjuk 20 percel előtte és igenis azért lovagolok ennyire ezen az ügyön mert ha ez tényleg így van akkor ez egyszerűen GUSZTUSTALAN ÉS ETIKÁTLAN.
    OldRknight likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •