Oldal: 22 / 32 ElsőElső ... 122021222324 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 211 - 220 (317) összesen
Like Tree296Likes

Téma: Hova​ ​tűnt​ ​a​ ​PokerShark?

  1. #211
    Fanatikus tag zvar19 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    305

    Alapbeállítás

    Idézet totya0611 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A PPB-nél nem úgy van a deal,hogy ev számolás szerint kapják a $?

    Csak kérdezem mert nekem azt is az ismerőseim mondták,hogy nekik tök mindegy,hogy nyeri e vagy sem szinte a jp-t mert abból elvileg szinte alig kapnak én vmi 5-10% környékén tudok de ezt csak tényleg kérdezem mert nekem ezek az infok vannak meg

    És TÉNYLEG ELNÉZÉST HA HÜLYESÉGET KÉRDEZEK ESETLEG.
    ez van, amikor a "nagyon sok spines backelt ismerősöd"-től megszerzett információk elavultak/nem igazak/nem úgy vannak, és szóbeszéd alapján kreáljátok azok a "tényeket", ami miatt aztán össze vissza fröcsög a fél akadémia és kell a tulajdonosoknak órákat cáfolni.
    Utoljára módosítva: zvar19 által: 2016. 06. 29. 15:47
    sawwee likes this.

  2. #212
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Idézet zvar19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez van, amikor a "nagyon sok spines backelt ismerősöd"-től megszerzett információk elavultak/nem igazak/nem úgy vannak, és szóbeszéd alapján kreáljátok azok a "tényeket", ami miatt aztán össze vissza fröcsög a fél akadémia és kell a tulajdonosoknak órákat cáfolni.

    Ezt értem,de akkor miért mondják ezt?mert azért elhiszed,hogy van jobb dolgom is mint evvel foglalkozni. és hid el igen is sokat ismerek nem kell idézőjelbe rakni.

  3. #213
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Idézet totya0611 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A PPB-nél nem úgy van a deal,hogy ev számolás szerint kapják a $?

    Csak kérdezem mert nekem azt is az ismerőseim mondták,hogy nekik tök mindegy,hogy nyeri e vagy sem szinte a jp-t mert abból elvileg szinte alig kapnak én vmi 5-10% környékén tudok de ezt csak tényleg kérdezem mert nekem ezek az infok vannak meg

    És TÉNYLEG ELNÉZÉST HA HÜLYESÉGET KÉRDEZEK ESETLEG.
    Tényleg nem akarom ellopni a topicot, ez mégis csak egy PokerShark topic volna, nem egy PPB-s hirdetés, de azért röviden a lényeg: Nem, top jackpot esetén osztás alá esik a nyeremény, tehát a játékos több, mint a felét megkapja. (Hogy pontosan mennyit, az az osztási %-ától függ, ami meg EV-ROI-tól és lejátszott mennyiségtől függ.)

    (((És akkor három zárójelben, mert én sem fightolni akarok, ráadásul látom, hogy közben már más is megírta: ha hasonló pontosságúak a ghostolásra vonatkozó infóid is, akkor végül is nem meglepetés, hogy ott is jelentősen másról tudsz, mint ami valóban a helyzet.)))

    Peace.

  4. #214
    Fanatikus tag zvar19 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    305

    Alapbeállítás

    Idézet totya0611 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt értem,de akkor miért mondják ezt?mert azért elhiszed,hogy van jobb dolgom is mint evvel foglalkozni. és hid el igen is sokat ismerek nem kell idézőjelbe rakni.
    nem tudom, hogy kik az ismerőseid, de ha ezeket az infokat mondják, akkor nem spines ppb-sek az hétszentség.

  5. #215
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tényleg nem akarom ellopni a topicot, ez mégis csak egy PokerShark topic volna, nem egy PPB-s hirdetés, de azért röviden a lényeg: Nem, top jackpot esetén osztás alá esik a nyeremény, tehát a játékos több, mint a felét megkapja. (Hogy pontosan mennyit, az az osztási %-ától függ, ami meg EV-ROI-tól és lejátszott mennyiségtől függ.)

    (((És akkor három zárójelben, mert én sem fightolni akarok, ráadásul látom, hogy közben már más is megírta: ha hasonló pontosságúak a ghostolásra vonatkozó infóid is, akkor végül is nem meglepetés, hogy ott is jelentősen másról tudsz, mint ami valóban a helyzet.)))

    Peace.
    köszi a választ, akkor ma megyek és elküldöm a picsába barátomat/barátaimat akik a ppb vannak (nem ismerősök) hogy ilyen hülyeséget mondanak nekem.

  6. #216
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet totya0611 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pont ezt írtam tegnap le,és ezért is kezdek csalódni az online pokerben mert sokszor azt gondolom,hogy nem is ugyan az ellen játszok mint mondjuk 20 percel előtte és igenis azért lovagolok ennyire ezen az ügyön mert ha ez tényleg így van akkor ez egyszerűen GUSZTUSTALAN ÉS ETIKÁTLAN.
    Oke, lehet h gusztustalan es etikatlan, de a kerdes az h ezen tullepsz es elfogadod e h ez a mai jatek velejaroja, mivel a szabalyok nem tiltjak (lsd scripting a mai napig) vagy a siteok nem foglalkoznak a betartasaval.
    Az meg h backing csoportok h mukodnek arrol meg spekulalhattok itt, lenyeg h amit nem szabad elfelejteni h ez az egyennek is elony. Egy ev alatt ha szorgalmas vagy olyan szintre fejlodhetsz/kapcsolatok stb amire nem lett volna egyenileg eselyed sem. Utana meg ha ugy latod akkor kilephetsz es tolod sajatbol vagy meglatod.
    Tir-X likes this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  7. #217
    Újonc
    Csatlakozott
    2015. 10. 08.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Idézet zvar19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem tudom, hogy kik az ismerőseid, de ha ezeket az infokat mondják, akkor nem spines ppb-sek az hétszentség.

    A helyzet az, hogy a legtöbb pókeresnek volt/van bent jó barátja-ismerőse. És bármennyire is szeretnétek megakadályozni, hogy bizonyos infók kijussanak, nem tudjátok.
    Ez az infó annyi helyről jutott ki, hogy nem lehet hazugság.

    Abban biztos vagyok, hogy mióta megváltozott a Stars T&C és rá is koppintottak 1-2 backeltre már tiltott minden ilyesmi, de attól, hogy most nem csináljátok a közelmúltban ez parancsba volt adva.

    Le lehet még 15ször írni, hogy nem igaz, de ha így lenne 10-ed ennyi energiát sem ölne bele senki hogy cáfolgasson.

  8. #218
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Oke, lehet h gusztustalan es etikatlan, de a kerdes az h ezen tullepsz es elfogadod e h ez a mai jatek velejaroja, mivel a szabalyok nem tiltjak (lsd scripting a mai napig) vagy a siteok nem foglalkoznak a betartasaval.
    Az meg h backing csoportok h mukodnek arrol meg spekulalhattok itt, lenyeg h amit nem szabad elfelejteni h ez az egyennek is elony. Egy ev alatt ha szorgalmas vagy olyan szintre fejlodhetsz/kapcsolatok stb amire nem lett volna egyenileg eselyed sem. Utana meg ha ugy latod akkor kilephetsz es tolod sajatbol vagy meglatod.
    Persze,hogy simán túl tudok ezen lépni mindig minden megoldottam az életben. De a csalást azt soha nem tudom elfogadni pl egy rövid történet a LURDYBA azért nem járok mostanában, mert a versenyek során olyan szinten játszottak össze az emberek,hogy már az a nevetséges volt de a vezetőség semmit nem tett/tesz ellene. de így sem tudnak mit kezdeni velem

  9. #219
    Fanatikus tag zvar19 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    305

    Alapbeállítás

    Idézet izémizé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Le lehet még 15ször írni, hogy nem igaz, de ha így lenne 10-ed ennyi energiát sem ölne bele senki hogy cáfolgasson.
    ha te tulajdonos lennél és egyes, sőt inkább majdnem az összes komment (akik NEM BENT LÉVŐ játékosoktól érkeznek szóbeszéd alapján) negatívan befolyásolná a toborzásodat és/vagy a backing csoport renoméját, akkor nem cáfolnád meg és írnád le a saját és tagjaid védelmében az álláspontod és a hivatalos verziót?

  10. #220
    Újonc
    Csatlakozott
    2015. 10. 08.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Idézet zvar19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha te tulajdonos lennél és egyes, sőt inkább majdnem az összes komment (akik NEM BENT LÉVŐ játékosoktól érkeznek szóbeszéd alapján) negatívan befolyásolná a toborzásodat és/vagy a backing csoport renoméját, akkor nem cáfolnád meg és írnád le a saját és tagjaid védelmében az álláspontod és a hivatalos verziót?
    Mely tulajokra gondolsz MRJ-n és Wasp-on kívül?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •