Oldal: 1389 / 1746 ElsőElső ... 38988912891339137913871388138913901391139914391489 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 13.881 - 13.890 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #13881
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 08. 22.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Bocsi, hogy belegázoltam a lelki világotokba,hogy ide mertem írni .Csak gondoltam ide leírom már ha nem tetszik ne olvasd el. 15 perc alatt kaptam 2 flop pokert (nálam is kézbe pár nála is mind a 2x nálam a nagyobb flop all in) 1 flop fullt meg 2 flop színt. Nyilván felment a pumpa meg tudom a szokásos szöveget ilyen a poker... hát persze főleg a PokerStarson maradok az Everestnél.

  2. #13882
    Tag
    Csatlakozott
    2015. 03. 16.
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    Idézet Eriksan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bocsi, hogy belegázoltam a lelki világotokba,hogy ide mertem írni .Csak gondoltam ide leírom már ha nem tetszik ne olvasd el. 15 perc alatt kaptam 2 flop pokert (nálam is kézbe pár nála is mind a 2x nálam a nagyobb flop all in) 1 flop fullt meg 2 flop színt. Nyilván felment a pumpa meg tudom a szokásos szöveget ilyen a poker... hát persze főleg a PokerStarson maradok az Everestnél.
    Megnyugtatlak, hogy az Everesten is ugyanúgy elfognak picsázni időnként csúnyán, és hihetetlenül megfogja viselni a kis lelkivilágod. Tehát naivság lenne abban a hitben lenni, hogy nem lesznek ilyen szituk, csak a PS-en..

  3. #13883
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Eriksan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bocsi, hogy belegázoltam a lelki világotokba,hogy ide mertem írni .Csak gondoltam ide leírom már ha nem tetszik ne olvasd el. 15 perc alatt kaptam 2 flop pokert (nálam is kézbe pár nála is mind a 2x nálam a nagyobb flop all in) 1 flop fullt meg 2 flop színt. Nyilván felment a pumpa meg tudom a szokásos szöveget ilyen a poker... hát persze főleg a PokerStarson maradok az Everestnél.
    Öszintén kit érdekel hol játszol, mivel, kivel , senkit. De jó hír hogy nem fogsz tovább offolni.

  4. #13884
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne panaszkodj wcf! Ha más nem,arra jó volt,hogy leírtál egy piszok hosszú mondatot és alig van benne hiba:-)
    Ha már szo-pattok ezzel a helyesírással, amit elismere hogy van alapja, másoljátok oda a postom pls. pirossal kijavitva a hibákat.

    Megigérem mindet 20x le fogom írni papirra, hogy megtanuljam mi a helyes.

  5. #13885
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Kedves Adminok! Irjatok lecci cikket, h a PS milyen piacokrol lep ki mostanaban vagy tette meg!

  6. #13886
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Adminok! Irjatok lecci cikket, h a PS milyen piacokrol lep ki mostanaban vagy tette meg!
    Én 2 pokernews-os hírt találtam Izrael és Szlovénia. De gondolom te is olvastad Patrick Leonard twitterét.

    Patrick Leonard ‏@plenopads 15 ó15 órával ezelőtt
    officially gg Israel, Slovenia, Czech Republic and unofficially yet confirmed Poland. Bad week for online poker.
    danfiu and imike12 like this.

  7. #13887
    Fáradhatatlan grinder Csoszogi33 avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 03.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    849

    Alapbeállítás

    Idézet sakkos000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én 2 pokernews-os hírt találtam Izrael és Szlovénia. De gondolom te is olvastad Patrick Leonard twitterét.

    Patrick Leonard ‏@plenopads 15 ó15 órával ezelőtt
    officially gg Israel, Slovenia, Czech Republic and unofficially yet confirmed Poland. Bad week for online poker.
    "and that we have no further plans to withdraw services from any other regions in the foreseeable future."

    "We do not currently expect to withdraw services from any other locations in the foreseeable future"

    posted by PokerStars Michael J Head of PokerStars PR

    A 2+2 szlovén kilépős topicjába jöttek ezek a válaszok. Remélhetőleg a PS pr vezetője nem bullshitel (bár nyilván nem tudhatjuk közeljövő nálunk mekkora idő intervallumot takarhat )
    sakkos000 likes this.

  8. #13888
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 17.
    Hozzászólások
    289

    Mérges

    A 215$-os SM spin&go kuponnal korábban be tudtam regelni másik hasonló buy-in-es versenyre, most nem enged. Csak én nem tudok vagy ez egy újabb meglepi a PS-től?

  9. #13889
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Jaja errol jo lenne 1 reszletes cikk
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  10. #13890
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet pokeryorki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A 215$-os SM spin&go kuponnal korábban be tudtam regelni másik hasonló buy-in-es versenyre, most nem enged. Csak én nem tudok vagy ez egy újabb meglepi a PS-től?
    Lehet eddig volt bugos, de a support majd válaszol.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •