Oldal: 7 / 9 ElsőElső ... 56789 UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (86) összesen
Like Tree37Likes

Téma: TheHUNuT9s Scoop % eladás

  1. #61
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Fogd fel késedelmi kamatnak

  2. #62
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Jó, én elhiszem neked. De a te figyelmetlenséged a te figyelmetlenséged. Nekem küldd el azt a 10%ot, és majd hajniiii val te beszéld meg a hogyan továbbot.

  3. #63
    Fáradhatatlan grinder TheHUNuT9s avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 12.
    Hozzászólások
    611

    Alapbeállítás

    skype:mdrsne

  4. #64
    Fáradhatatlan grinder TheHUNuT9s avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 12.
    Hozzászólások
    611

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fogd fel késedelmi kamatnak
    hallottál a kamatfizetési szokásaimról?

  5. #65
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet TheHUNuT9s eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    skype:mdrsne
    Nincs skypeom és nem is akarok csinálni. Hál istennek nem kenyérkérdés az a 40$. Ha az lenne, nem küldtem volna a -80 ra még +40 et. Nekem mindegy, hogy mikor fizeted ki, ha kell 1-2 hónap semmi gond. De a te problémád legyen ez a dolog ne az enyém. Hajniiii nyilván valóan nem fogja vissza küldeni sem neked, sem pedig nekem.

  6. #66
    Fáradhatatlan grinder TheHUNuT9s avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 12.
    Hozzászólások
    611

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó, én elhiszem neked. De a te figyelmetlenséged a te figyelmetlenséged. Nekem küldd el azt a 10%ot, és majd hajniiii val te beszéld meg a hogyan továbbot.
    Én pedig sajnálom és mondhatom, hogy a te üzleted hajnival a te üzleted hajnival, nem figyelmetlenség egyszerűen csak ignoráltam a topikot hasznosabbnak éreztem az energiáim arra fordítani, hogy pénzt keressek a mielőbbi visszafizetés érdekében ahelyett, hogy olvasgatom a kárörvendő, vicceskedő, okoskodó kommenteket olyanoktól akik nem is érintettek a témában.
    Évente kb 30* építek fel rollt és bustozom ennek eredményeként sokszor kérek kölcsön és 1k+ kamatot kifizetek évente kölcsönökre, nekem mind1 kinek fizetem ha gondolod van rá lehetőséged, hogy keress rajtam 50$-t, vagy akár többet, de sajnálom csak úgy nem fogok kétszer fizetni főleg nem a hajnika részét.

  7. #67
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet TheHUNuT9s eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én pedig sajnálom és mondhatom, hogy a te üzleted hajnival a te üzleted hajnival, nem figyelmetlenség egyszerűen csak ignoráltam a topikot hasznosabbnak éreztem az energiáim arra fordítani, hogy pénzt keressek a mielőbbi visszafizetés érdekében ahelyett, hogy olvasgatom a kárörvendő, vicceskedő, okoskodó kommenteket olyanoktól akik nem is érintettek a témában.
    Évente kb 30* építek fel rollt és bustozom ennek eredményeként sokszor kérek kölcsön és 1k+ kamatot kifizetek évente kölcsönökre, nekem mind1 kinek fizetem ha gondolod van rá lehetőséged, hogy keress rajtam 50$-t, vagy akár többet, de sajnálom csak úgy nem fogok kétszer fizetni főleg nem a hajnika részét.
    Ezt most vedd úgy hogy nem olvastam el....

    Én nem fogok itt irkálni neked, és könyörögni 40$-ért, én lesz@rtam volna azt is, ha 120$al vagyok rövidebb. Ez a topic a tied volt, ez az üzlet is a tied volt, és én kivásároltam Hajniiit a részéből, amit meg is osztottam veled a te topicodban. Ha vissza olvasod (nyilván már megtetted), akkor láthatod, hogy én semmi rosszat nem írtam rád, sőt miután az a kis majom itt cirkuszolt, én inkább kivásároltam őt! A Te üzletedben, mert ez a topic a Te üzleted része, erre neked maximálisan oda kellett volna figyelned! Ezt úriemberként jeleztem is neked, hogy ha hajlandó vagy fizetni, akkor nekem 30% ot küldjél. Nem azt mondtam, hogy nekem most már 30% al tartozol. Nem ócsároltalak egyszer sem, nem szerdáztam egyszer sem, nem mondtam olyanokat, hogy eláslak....

    Én azt szeretném kérni tőled, hogy legyél úriember, és bukd be ezt a 40$-t, mert én úgy gondolom, tisztességes voltam veled végig és még vagyok most is.

    Ha nem tudod most megoldani, mert idő kell én elfogadom, nekem nem sürgős, vagy azt is elfogadom, hogy ha leterelsz megint a dumáddal, hogy én oldjam meg hajnival.

    Hogyan tovább?

  8. #68
    Fáradhatatlan grinder TheHUNuT9s avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 12.
    Hozzászólások
    611

    Alapbeállítás

    Az én dumámnak azért ne nevezzük eszembe nem jutott volna, te jöttél azzal első körben, hogy én beszéljem meg hajnival a hogyan továbbot holott mindketten tudjuk, hogy...
    természetesen nem feltételeztem rólad, hogy bármi rosszat írtál (hogy is tehetném annak fényében, hogy átvállaltad ismeretlenül is a tartozásom egy részét) és senki másról sem aki még vett ezért írtam, hogy a nem érintettek, te pedig a kelleténél is jobban érintett vagy sajnos.(ezen felül természetesen nem is befolyásolná az állásfoglalásomat, ezt a tényt csak azért írtam, hogy tudj róla, hogy miért nem láttam a változást)

    mint mondtam új deal keretein belül vagyok csak hajlandó kifizetni másképp nem, 250-re adok 50 kamatot egy hónapra, 1$/nap késedelmi kamattal, ha jó-jó ha nem-nem.

    Látom a te igazad is természetesen, de nekem az nonszensz, hogy azért fizessek plussz $43 mert valaki egy olyan embernek küld $-t mint hajni.

  9. #69
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 23.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    274

    Alapbeállítás

    Akkor itt most hajni kapott +43$? Agybaj!!! Semmi kozom hozza de meg igy is felbas z.

  10. #70
    Fáradhatatlan grinder TheHUNuT9s avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 12.
    Hozzászólások
    611

    Alapbeállítás

    Idézet ÁrpiCsótány eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Facebookon csontos csabiival beszeljetek. Ott van a penzetek.
    Mivel van egy srác akit ugyanígy hívnak és azoknak akik ezt olvassák könnyen lehet, hogy ő jut eszébe, NEM RÓLA VAN SZÓ!

Oldal: 7 / 9 ElsőElső ... 56789 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •