Oldal: 27 / 32 ElsőElső ... 172526272829 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 261 - 270 (317) összesen
Like Tree296Likes

Téma: Hova​ ​tűnt​ ​a​ ​PokerShark?

  1. #261
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 04. 08.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Nos. Az a probléma ezzel a cikkel, hogy nem szól semmiről. Ha tényleg annyira ****ányosan tudjátok mit hogy kell csinálni, miért nem bírtatok $50-et rászánni arra, hogy egy íráshoz/interjúhoz értő ember rittyentsen nektek valamit amit érdemes ide kirakni? Nem azzal van a baj, hogy nincsenek nevek meg számok, hanem hogy ennek így nincs semmi értelme. Nem baszogatásból írtam.

    Wasp, riszpekt a türelmedért hogy mindenkinek válaszolsz.

    GL
    Utoljára módosítva: aurel által: 2016. 07. 03. 20:12
    Wasp likes this.

  2. #262
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    A cikk hasznossága valóban vitatható, de a hozzá tartozó fórum hozzászólásokból egész sokat meg lehetett tudni a témáról. Talán #259-es bejegyzés a legütősebb, ami egy mondattal zúzza szét az addig is ingatag lábon álló érvrendszert.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  3. #263
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezzel a bekezdéseddel vált nyilvánvalóvá számomra is, hogy nem véletlenül van így kitalálva a kapcsolatfelvétel, hogy gyakorlatilag az első percben személyes adatokat loptok attól, aki ebbe belemegy!
    A véleményed fontos számunkra.

    Tudomásul vettük, hogy te máshogy vezetnél egy backing csoportot, mint ahogyan PShark vezetői teszik, de egyelőre sajnos nem áll módunkban a játékosfelvételi irányelvektől eltérni a javaslataid alapján.

    1. Továbbra sem tárgyalunk névtelen és arctalan jelöltekkel.
    2. Továbbra sem helyezünk ki pénzt és oktatásot olyan játékosokhoz, akik nem adják meg nekünk a személyes adataikat.

    A lopással kapcsolatos vádadat visszautasítom, és kérem, hogy tartózkodj az efféle megnyilvánulásoktól.


    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha ti cég formában működtök, akkor kell rendelkezzetek...
    Működésünk jogszerű.

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kíváncsi volnék, hogy hány szerződésszegő backelttel van folyamatban bíróságon kártérítési vagy egyéb peretek, ahol a szerződésben leírtakat érvényesítitek.
    Ilyen jellegű információt nem áll módunkban kiadni.

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem láttam még ilyen szerződést, de ijesztgetésen kívül másra biztosan nem alkalmas.
    Ez a két tagmondatból álló állításod viszont részben valószínűleg igaz.

    GL HF
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  4. #264
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet RegGeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A cikk hasznossága valóban vitatható, de a hozzá tartozó fórum hozzászólásokból egész sokat meg lehetett tudni a témáról. Talán #259-es bejegyzés a legütősebb, ami egy mondattal zúzza szét az addig is ingatag lábon álló érvrendszert.
    Privátban válaszoltam a kollégának, remélem, azt is leírja, ha érveimet valóban kevésbé látja ingatag lábon állónak mint te. Publikus vitát nem látom értelmét felvállalni jogszabály-, gyakorlat-, és irányelvértelmezési témakörben. Természetesen ha szakember vagy, szívesen folytatok veled is privátban szakmai vitát.

    GL HF
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  5. #265
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet aurel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nos. Az a probléma ezzel a cikkel, hogy nem szól semmiről. Ha tényleg annyira ****ányosan tudjátok mit hogy kell csinálni, miért nem bírtatok $50-et rászánni arra, hogy egy íráshoz/interjúhoz értő ember rittyentsen nektek valamit amit érdemes ide kirakni? Nem azzal van a baj, hogy nincsenek nevek meg számok, hanem hogy ennek így nincs semmi értelme. Nem baszogatásból írtam.

    Wasp, riszpekt a türelmedért hogy mindenkinek válaszolsz.

    GL
    Szia,

    kérdésedre több magyarázat is lehetséges:
    - nincs ötven eurónk a cikk megírására
    - nem gondoljuk annyira gagyinak mint például te
    - más elsődleges szempontott vettünk figyelembe a cikk megalkotásakor, mint te vettél volna figyelembe.
    aurel likes this.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  6. #266
    Fáradhatatlan grinder asdator avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 07.
    Hozzászólások
    633

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Privátban válaszoltam a kollégának, remélem, azt is leírja, ha érveimet valóban kevésbé látja ingatag lábon állónak mint te. Publikus vitát nem látom értelmét felvállalni jogszabály-, gyakorlat-, és irányelvértelmezési témakörben. Természetesen ha szakember vagy, szívesen folytatok veled is privátban szakmai vitát.

    GL HF
    Megkaptam az üzenetet és az alapján úgy tűnik, hogy jogi oldalról is sikerült megfelelően körüljárni a témát a PokerShark csapatának, ami egy profi csapattól el is várható.

    Sok sikert a továbbiakban is!
    Wasp likes this.

  7. #267
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet asdator eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megkaptam az üzenetet és az alapján úgy tűnik, hogy jogi oldalról is sikerült megfelelően körüljárni a témát a PokerShark csapatának, ami egy profi csapattól el is várható.

    Sok sikert a továbbiakban is!
    Köszönjük és respect a public válaszért!
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  8. #268
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A véleményed fontos számunkra.

    GL HF
    Ezen mondat ismétlésével komoly karriert futhatnál be telefonos ügyintézőként, nem gondoltál még rá?


    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia,

    kérdésedre több magyarázat is lehetséges:
    - nincs ötven eurónk a cikk megírására
    - nem gondoljuk annyira gagyinak mint például te
    - más elsődleges szempontott vettünk figyelembe a cikk megalkotásakor, mint te vettél volna figyelembe.
    Az első magyarázat helytálló lehet egy backercsoport vezetőjeként. A második-harmadik magyarázat csak azt igazolja, hogy lövésetek sincs a marketingről. Tudod egy hirdetésnek az a célja, hogy az embereket meggyőzze, hogy az adott termék/szolgáltatás ***** jó. Nem az, hogy a hirdetés feladójának tetsszen. Tökéletesen mindegy, hogy szerinted gagyi-e, vagy hogy te mást látsz benne, mint az akinek szól. Csak vagy annyira egoista, hogy párszáz fikázó hozzászólás után se ismerd el, hogy a cikk szar lett. Én tudom, hogy érdemes tagadni a backing ellen felhozott vádakat is, hiába van x ember aki egyiket, másikat bizonyítja saját tapasztalatai alapján, mert rossz színben tüntetne fel benneteket, ha kiderülne, hogy igazak.

    Eszembe jut Lucsi hisztije most így hirtelen, aki telesírta utolsó postjában az akadémiát, majd miután megkapta az ezért járó savat, és a jogos kérdésemet, hogy miért nem növesztett gerincet, már inkább törölte a postot és azóta eléggé csöndben van. Tudják itt az emberek, hogy a ti backelitek őt is?
    RegGeri likes this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  9. #269
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezen mondat ismétlésével komoly karriert futhatnál be telefonos ügyintézőként, nem gondoltál még rá?




    Az első magyarázat helytálló lehet egy backercsoport vezetőjeként. A második-harmadik magyarázat csak azt igazolja, hogy lövésetek sincs a marketingről. Tudod egy hirdetésnek az a célja, hogy az embereket meggyőzze, hogy az adott termék/szolgáltatás ***** jó. Nem az, hogy a hirdetés feladójának tetsszen. Tökéletesen mindegy, hogy szerinted gagyi-e, vagy hogy te mást látsz benne, mint az akinek szól. Csak vagy annyira egoista, hogy párszáz fikázó hozzászólás után se ismerd el, hogy a cikk szar lett. Én tudom, hogy érdemes tagadni a backing ellen felhozott vádakat is, hiába van x ember aki egyiket, másikat bizonyítja saját tapasztalatai alapján, mert rossz színben tüntetne fel benneteket, ha kiderülne, hogy igazak.

    Eszembe jut Lucsi hisztije most így hirtelen, aki telesírta utolsó postjában az akadémiát, majd miután megkapta az ezért járó savat, és a jogos kérdésemet, hogy miért nem növesztett gerincet, már inkább törölte a postot és azóta eléggé csöndben van. Tudják itt az emberek, hogy a ti backelitek őt is?
    Én bírtam Lucsit, de ez a sírása nem ugrik be. Mikor volt ez pontosan, a törlés ellenére megtalálható még valahol? Szívesen elolvasnám.

  10. #270
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én bírtam Lucsit, de ez a sírása nem ugrik be. Mikor volt ez pontosan, a törlés ellenére megtalálható még valahol? Szívesen elolvasnám.
    Nekem megvan, lementettem időben, mert nagyon vicces volt. Elküldtem privátban.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •