Oldal: 28 / 32 ElsőElső ... 182627282930 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 271 - 280 (317) összesen
Like Tree296Likes

Téma: Hova​ ​tűnt​ ​a​ ​PokerShark?

  1. #271
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet hokuszpoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezek a backing csoportok amúgy cégek, fizetnek társasági adót, ilyesmit? Gondolom mert milyen jogcímen adnak pénzt valakinek ha nem kölcsön keretében. Vagy ez egy privát kölcsönszerződés Pók Sharkndor és Beki Péter között? Ami törvénytelen lenne hiszen ha többet kell visszaadni akkor az uzsorakamat lehet. Szóval valóban nehéz elképzelni hogyan valósulhat ez meg törvényes keretek között, de bizzos vannak ügyes jogászok akiket ezért fizetnek. Ha nagy pénzekről lenne szó előbb utóbb az apeh felfigyelne erre és küldene pár fedett pókerest kémkedni

    Nincs olyan jogász aki képes törvényben tiltott dolgot törvényesen szerződni. Az összes ilyen szerződést egészen nyugodtan szét lehet tépni, vagy lehet vele segget törölni. Annyi értelme van, hogy az "okosnakgondolommagammertszerződéstírokszponzor " sakkban tartsa vele a "nincstisztábanajogiháttérreljátékost"
    Wildcatfish and watchtheduck like this.

  2. #272
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 27.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem megvan, lementettem időben, mert nagyon vicces volt. Elküldtem privátban.
    Légyszi ezt nekem is küldd el! Köszi!

  3. #273
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem megvan, lementettem időben, mert nagyon vicces volt. Elküldtem privátban.
    Ha jól emlékszem ő pont a backing csoportok ellen lázadt, mert mint ha arról panaszkodott volna,h direkt ráülnek játszani,m a videói alapján kiismerték a játékát vagy valami ilyesmi. Nem sokáig volt kint a poszt, pár óráig talán. Szívesen elolvasnám újra én is, köszi.

  4. #274
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Sokan vagyunk akik több 10k-raket termeltünk az akadémiás termekben ,ezt úgy háláljátok meg hogy hirdetitek itt a csoportokat,akik besegítenek az online poker lerombolásában.
    Remélem 10x annyi pénztől estek el a spinre csábított játékosok miatt,mint amennyit fizetnek a hirdetésekért.

  5. #275
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 04. 10.
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mint "a másik" nagy backercsoport volt vezetője tudatom veled, hogy bizony abban a csoportban sem osztja meg a handjeit a másikkal senki, konkrétan tilos.

    Gyakran úgy tűnik, hogy a backing csoportok munkáját közelről (vagy épp távolról sem) ismerő játékosok fejében nagyon más él arról, hogy mit csinál egy ilyen csoport, mint ami valójában a helyzet. Mindkét hazai csoportról (és mellesleg több külföldi csoportról is) tudom, hogy rendkívül szigorúak a termek szabályzatainak betartásában és betartatásában. Ennek két-három oka van: egyrészt kellően komoly munka folyik ahhoz, hogy önmagában az is elég legyen a kiváló eredmények eléréséhez, egyszerűen nincs szükség csalásra. Másrészt iszonyatos rizikót jelentene bármiféle központosított csalás, hiszen minden további nélkül az egész csoport lekapcsolásával, a számlák bezárásával és a rajta lévő pénz elkobzásával járhatna, ezt a kockázatot egyszerűen senki nem engedheti meg magának.
    A harmadik pedig pedig egyfajta etikai ok, adott esetben még ilyesmi is szorult egy-egy backerbe. Meg egyébként sem olyan extrém feltételezés, hogy éreznek némi felelősséget a póker iránt, ami a megélhetésüket adja.
    De ha a morális kérdéseket félre is tesszük, akkor is ott az előző két ok: nincs szükség csalásra, és végképp nincs szükség a csalást jelentő kockázatokra.
    Bármilyen hihetetlen, ezek a csoportok azért tudnak eredményeket elérni, mert valóban jók.
    Reped a plafon Sawweee ekkorát hazudni... A pofám szétszakad! Még azért is büntetés jár ha nincs feltöltve a hand időben! Miről beszélsz? Lapítani kéne ilyen helyzetben, nem pedig ekkorát hazudni!!!
    watchtheduck and ewoksamurai like this.

  6. #276
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 04. 10.
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még az előző témához egy-két mondat erejéig:
    Az elmúlt egy-két évben különböző programozók / programozói csoportok több alkalommal keresték meg "a másik" backing csoportot (és valószínűleg nem csak őket) olyan - már kész, vagy épp fejlesztés alatt lévő - programokkal, amik létezését el sem tudtam képzelni, és amelyek szó szerint hatalmas előnyt biztosítanának a játékban. Amit ezek a programok kínáltak, az alapján komolyan elkezdtem aggódni az online póker jövőjéért.
    És mégis: a csoport minden egyes alkalommal visszautasította az ilyen jellegű megkereséseket, a játékosokig még csak a megkeresésről szóló információ sem jutott el, nem hogy bármiféle csaló szoftver.

    Egyszerűen a csoportok tulajdonosai nem engedhetnek meg maguknak bármiféle csalással járó kockázatot, és ahogy az eredmények mutatják, ilyesmire szükség sincs.
    Hihetetlen. Nem létezik nálatok "dinamikusan változó" táblázat hadsereg Spin-re igaz? Soha nem is volt ilyen, igaz? Nem volt programozótok aki még a HRC-t is feltörte nektek, igaz? Elég legyen a hazudozásból!!!!! Nem létezik külön szoftver a handek... hagyjuk is. Úgy csaptok le minden ilyen egyes lehetőségre mint gyöngytyúk a takonyra! Remélem egyszer borulni fog a bili, és a hányadék kizsákmányoló-etikátlan-csaló rendszered ellen fordul majd!

  7. #277
    Fanatikus tag uav_online avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Hozzászólások
    398

    Alapbeállítás

    Ha az ember csatlakozna ilyen csoporthoz akkor melyikhez érdemes PS vs PPB? vagy van esetleg más is?

  8. #278
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Idézet Gagalo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Reped a plafon Sawweee ekkorát hazudni... A pofám szétszakad! Még azért is büntetés jár ha nincs feltöltve a hand időben! Miről beszélsz? Lapítani kéne ilyen helyzetben, nem pedig ekkorát hazudni!!!
    Idézet Gagalo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hihetetlen. Nem létezik nálatok "dinamikusan változó" táblázat hadsereg Spin-re igaz? Soha nem is volt ilyen, igaz? Nem volt programozótok aki még a HRC-t is feltörte nektek, igaz? Elég legyen a hazudozásból!!!!! Nem létezik külön szoftver a handek... hagyjuk is. Úgy csaptok le minden ilyen egyes lehetőségre mint gyöngytyúk a takonyra! Remélem egyszer borulni fog a bili, és a hányadék kizsákmányoló-etikátlan-csaló rendszered ellen fordul majd!
    Sajnálom, de tökéletesen rosszak az információid.
    Ahogy korábban már írtam, a PPB-ben több mint egy éve szigorúan tiltva van, hogy a játékos bárkivel megossza a hand-jeit.
    Továbbá kizárólag olyan táblázatokat és olyan szoftvereket használ a csoport, amik nem ütköznek a PS policy-jébe. (Erről a PS-t is megkérdezte a PPB, biztos ami biztos.)

    Ja, és nekem nincs semmilyen rendszerem, a PPB több mint fél éve nem tartozik hozzám.
    Hogy mennyire "hányadék" és "Kizsákmányoló" vagy inkább az ellenkezője a csoport, arról talán az tanúskodik a legjobban, hogy a játékosok nagyjából 97%-a marad a csoportnál a szerződése lejárta után is.
    Utoljára módosítva: sawwee által: 2016. 07. 04. 15:28

  9. #279
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha jól emlékszem ő pont a backing csoportok ellen lázadt, mert mint ha arról panaszkodott volna,h direkt ráülnek játszani,m a videói alapján kiismerték a játékát vagy valami ilyesmi. Nem sokáig volt kint a poszt, pár óráig talán. Szívesen elolvasnám újra én is, köszi.
    Ment, jól kiakasztottátok a postafiókom is.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  10. #280
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet Gagalo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hihetetlen. Nem létezik nálatok "dinamikusan változó" táblázat hadsereg Spin-re igaz? Soha nem is volt ilyen, igaz? Nem volt programozótok aki még a HRC-t is feltörte nektek, igaz? Elég legyen a hazudozásból!!!!! Nem létezik külön szoftver a handek... hagyjuk is. Úgy csaptok le minden ilyen egyes lehetőségre mint gyöngytyúk a takonyra! Remélem egyszer borulni fog a bili, és a hányadék kizsákmányoló-etikátlan-csaló rendszered ellen fordul majd!
    Szia,

    Tisztelettel kérnélek, téged, és a más hasonló felvetéseket idehozó fórumtársakat, hogy ebbe a topicba kizárólag olyan kritikákat hozzatok, amik közvetlenül a PSharkot (azaz minket) érint. Úgy vélem, nincs sem lehetőségünk, sem jogunk például a PPB irányába megfogalmazott vádakra válaszolnunk, annyit tudunk kijelenteni, hogy mi minden, picit is kétséges esetben, kivétel nélkül azt a megoldást választottuk, ami a törvényes, policy-nak megfelelő, általánosságban fairnek mondható úton maradás irányába mutatott.

    Kérem, más backer csoportokat érintő észrevételeiteket tegyétek meg annak a csoportnak a topicjába.

    Köszönöm előre is.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •