Oldal: 29 / 32 ElsőElső ... 192728293031 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 281 - 290 (317) összesen
Like Tree296Likes

Téma: Hova​ ​tűnt​ ​a​ ​PokerShark?

  1. #281
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Eszembe jut Lucsi hisztije most így hirtelen, aki telesírta utolsó postjában az akadémiát, majd miután megkapta az ezért járó savat, és a jogos kérdésemet, hogy miért nem növesztett gerincet, már inkább törölte a postot és azóta eléggé csöndben van. Tudják itt az emberek, hogy a ti backelitek őt is?
    Lucsi az én privát HU backeltem volt kb másfél évvel ezelőttig.
    Sajnos Lucsi soha nem volt a Pokershark backeltje, ha az lett volna akkor az eredményeit nem lehetne felhozni negativ példaként.

    Amúgy lehet hogy *****szar marketingesek vagyunk (sztem amúgy igen ), de sztem nagyobb probléma hogy emberek public fóruban tényként állitanak másokról olyan információkat aminek a valóságtartalmáról fogalmuk nincs.
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

  2. #282
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nincs olyan jogász aki képes törvényben tiltott dolgot törvényesen szerződni. Az összes ilyen szerződést egészen nyugodtan szét lehet tépni, vagy lehet vele segget törölni. Annyi értelme van, hogy az "okosnakgondolommagammertszerződéstírokszponzor " sakkban tartsa vele a "nincstisztábanajogiháttérreljátékost"
    Ha joggal foglalkozó vagy jogvégzett szakember vagy nagyon szívesen megvitatom veled privátban a szerződésünk tárgyát, különösen az abban vállalt szolgáltatások jogszerűségét.

    Annyit kérek ez esetben, ha kielégítően meg tudom válaszolni az összes kifogásodat, akkor légy szíves, egy fórum hozzászólás keretében jelezd az olvasóknak, máskülönben ugyanis hozzá nem értőnek tűnhetünk.

    üdvözlettel: W.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  3. #283
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezzel a bekezdéseddel vált nyilvánvalóvá számomra is, hogy nem véletlenül van így kitalálva a kapcsolatfelvétel, hogy gyakorlatilag az első percben személyes adatokat loptok attól, aki ebbe belemegy!
    Lebuktunk, a backelés, oktatás, csak fedőtevékenység. Ki kell találnunk új álcát
    aurel likes this.
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

  4. #284
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha joggal foglalkozó vagy jogvégzett szakember vagy nagyon szívesen megvitatom veled privátban a szerződésünk tárgyát, különösen az abban vállalt szolgáltatások jogszerűségét.

    Annyit kérek ez esetben, ha kielégítően meg tudom válaszolni az összes kifogásodat, akkor légy szíves, egy fórum hozzászólás keretében jelezd az olvasóknak, máskülönben ugyanis hozzá nem értőnek tűnhetünk.

    üdvözlettel: W.
    Nem vagyok jogász.
    Üdvözlettel: M.

  5. #285
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet mrj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lucsi az én privát HU backeltem volt kb másfél évvel ezelőttig.
    Sajnos Lucsi soha nem volt a Pokershark backeltje, ha az lett volna akkor az eredményeit nem lehetne felhozni negativ példaként.

    Amúgy lehet hogy *****szar marketingesek vagyunk (sztem amúgy igen ), de sztem nagyobb probléma hogy emberek public fóruban tényként állitanak másokról olyan információkat aminek a valóságtartalmáról fogalmuk nincs.
    Rendben, már nem a te backelted, ellenben az általam ellene felhozott vádak (miszerint, 1.miután elkér egy lobbyt, odaadom kiszed egy másikból is 2. ha rosszul fut fröcsögni kezd a chatben) arra az időszakra datálódnak amikor még bőven a te backelted volt. Az, hogy már nem az bumm, nem érdekel. Azonkívül, hogy már nem a te backelted, ami ebben az esetben lényegtelen, állítottam bármit ami nem igaz? Ugye nem? Esetleg neked is elküldjem a blogját, vagy emlékszel még a parádézására?
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  6. #286
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    A friss PPB-s hozzászólások átkerültek a másik topikba.

    A jövőben csak a PokerSharkkal kapcsolatos dolgokat írjatok ide!

  7. #287
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2016. 07. 05.
    Hozzászólások
    68

    Alapbeállítás

    És melyikbe? Előre is köszi

  8. #288
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 07. 05.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Wasp!
    Azért regisztráltam ide, hogy tudjak veled kontaktolni, szeretnék néhány kérdésemre választ kapni, de nem tudok neked privát üzenetet írni.

  9. #289
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Kolarovo
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Rockett légyszi nekem is küld át,köszi!

  10. #290
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 07. 05.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Rockett, engem is érdekelne!
    köszi

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •