Szavazás eredménye: Szerinted Mac Hine valóban rendelkezik a PPB keretein belül játékosok által, egymás k

Szavazók
198. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen

    159 80,30%
  • Nem

    39 19,70%
Oldal: 1 / 74 1231151 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (738) összesen
Like Tree1319Likes

Téma: Sawwee 100K$os PPB HH megosztós fogadás!

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás Sawwee 100K$os PPB HH megosztós fogadás!

    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnálom, de tökéletesen rosszak az információid.
    Ahogy korábban már írtam, a PPB-ben több mint egy éve szigorúan tiltva van, hogy a játékos bárkivel megossza a hand-jeit.
    Továbbá kizárólag olyan táblázatokat és olyan szoftvereket használ a csoport, amik nem ütköznek a PS policy-jébe. (Erről a PS-t is megkérdezte a PPB, biztos ami biztos.)

    Ja, és nekem nincs semmilyen rendszerem, a PPB több mint fél éve nem tartozik hozzám.
    Hogy mennyire "hányadék" és "Kizsákmányoló" vagy inkább az ellenkezője a csoport, arról talán az tanúskodik a legjobban, hogy a játékosok nagyjából 97%-a marad a csoportnál a szerződése lejárta után is.
    Akkor most én tájékoztatlak téged arról, hogy én nem vagyok a PPB tagja, soha nem is voltam, viszont bármikor hozzá tudok férni a feltöltött leosztásaitokhoz. Ja és azt is meg tudom neked mondani, hogy 1.000$ büntetés járna ezért annak aki kiadja.

    Erre mit tudsz mondani?
    Utoljára módosítva: Mac Hine által: 2016. 07. 05. 00:50

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor most én tájékoztatlak téged arról, hogy én nem vagyok a PPB tagja, soha nem is voltam, viszont bármikor hozzá tudok férni a feltöltött leosztásaitokhoz. Ja és azt is meg tudom neked mondani, hogy 1.000$ büntetés járna ezért annak aki kiadja.

    Erre mit tudsz mondani?
    Azt, hogy hajlandó vagyok $100.000 dollárban fogadni a Te $1.000 dollárod ellenében abban, hogy nem férsz hozzá "a feltöltött leosztásainkhoz", ugyanis nincs mihez hozzáférni. A PPB tagok nem töltik fel a leosztásaikat sehova.

    Nem zárhatom ki, hogy a többszáz játékosból kb. 1 megosztja veled a hand-jeit, amit egyébként valóban szigorúan szankcionál a szerződés, de ha ez esetleg valóban megtörténik, akkor az nem a PPB hibája, hanem az adott játékosé, aki pont a PPB-vel kötött megállapodását szegi meg ezzel. (A büntetési tételt egyébként szintén rosszul tudod.) Ennek megfelelően ne a PPB-n (és végképp ne rajtam), hanem az adott játékoson kérd számon a dolgot.

    Ha érdekel a fogadás, én készen vagyok rá, hajlandó vagyok névvel, a pénzt előre letétbe helyezve, független bírókkal lebonyolítani. Ha nem csak a szád járt, kérlek írj rám privátban, hogy megbeszélhessük a részleteket. (Wasp kérésének megfelelően pedig ezt a topicot ne offoljuk szét.) Köszönöm, várom a jelentkezésedet.
    Utoljára módosítva: sawwee által: 2016. 07. 05. 01:09

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnálom, de tökéletesen rosszak az információid.
    Ahogy korábban már írtam, a PPB-ben több mint egy éve szigorúan tiltva van, hogy a játékos bárkivel megossza a hand-jeit.
    Továbbá kizárólag olyan táblázatokat és olyan szoftvereket használ a csoport, amik nem ütköznek a PS policy-jébe. (Erről a PS-t is megkérdezte a PPB, biztos ami biztos.)

    Ja, és nekem nincs semmilyen rendszerem, a PPB több mint fél éve nem tartozik hozzám.
    Hogy mennyire "hányadék" és "Kizsákmányoló" vagy inkább az ellenkezője a csoport, arról talán az tanúskodik a legjobban, hogy a játékosok nagyjából 97%-a marad a csoportnál a szerződése lejárta után is.
    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor most én tájékoztatlak téged arról, hogy én nem vagyok a PPB tagja, soha nem is voltam, viszont bármikor hozzá tudok férni a feltöltött leosztásaitokhoz. Ja és azt is meg tudom neked mondani, hogy 1.000$ büntetés járna ezért annak aki kiadja.

    Erre mit tudsz mondani?
    Bocs, hogy ezt így kipofáztam külsősként. Elég sokmindent tudok a PPB ről. Ja nem is. Mindent tudok. Meg még itt sokan mások! És te jössz és hazudsz. Szerintem ilyenkor inkább szépen csendben kéne lenni! Elég sok mindenkit ismerek tőletek, vannak köztetek személyes ismerőseim/barátaim. Nekem személy szerint speciel semmi bajom nincs azzal amit csináltok. Engem csak az bosszant, hogy hazudozol.

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Rendben a 100K$ megfelelő ajánlat arra, hogy kiadjam a leosztásokat. De akkor ne csak a szád legyen nagy, hanem tedd ki a 100Kt. Én kiteszem az 1Kt, de nagyon jól gondold meg bele mész e velem ebbe a játékba, mert ha igen, én velem a rosszabnál is rossz lóra teszel ha nem látom a pénzt.

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül

    Nem számoltam meg ennyi volt a zsebemben. Bőven több mint 1K. Vedd magadhoz azt a 100K$ és gyere a király utcába nekem a laptopomon jelen pillanatban is fent vannak a leosztások. Nincs 2 hetes a pakk.

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rendben a 100K$ megfelelő ajánlat arra, hogy kiadjam a leosztásokat. De akkor ne csak a szád legyen nagy, hanem tedd ki a 100Kt. Én kiteszem az 1Kt, de nagyon jól gondold meg bele mész e velem ebbe a játékba, mert ha igen, én velem a rosszabnál is rossz lóra teszel ha nem látom a pénzt.
    Továbbra is teljes mértékben nyitott vagyok a fogadásra.
    Annak érdekében, hogy ne ezt a topicot offoljuk szét, rád írok privátban, beszéljük meg a részleteket. Reméljük, hogy válaszolni fogsz.
    Én a magam részéről azt is vállalom, hogy ha elveszteném a fogadást, akkor azt ebben a topicban - vagy kérésedre bármely más akadémiás topicban - azonnal közzéteszem. Remélem, hogy hasonlót várhatok tőled is.
    Megy a privát üzenet perceken belül, várom a válaszodat ugyanott.

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Továbbra is teljes mértékben nyitott vagyok a fogadásra.
    Annak érdekében, hogy ne ezt a topicot offoljuk szét, rád írok privátban, beszéljük meg a részleteket. Reméljük, hogy válaszolni fogsz.
    Én a magam részéről azt is vállalom, hogy ha elveszteném a fogadást, akkor azt ebben a topicban - vagy kérésedre bármely más akadémiás topicban - azonnal közzéteszem. Remélem, hogy hasonlót várhatok tőled is.
    Megy a privát üzenet perceken belül, várom a válaszodat ugyanott.
    Most lebonyolíthatjuk, én befotóztam neked vagy 700K-t. Megyek privátra. Tartom a tétet. Rendelkezem PPB leosztásokkal!

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Nem megy a privát üzenet küldése nekem valamiért. es számon elérsz. Tartom a tétet! 1K$ a 100K$ al szemben. Soha nem voltam a PPB tagja, de rendelkezem a PPBn megosztott leosztásokkal!
    Utoljára módosítva: Mac Hine által: 2016. 07. 05. 02:43

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Természetesen kifotóztam mindent, innentől kezdve ez a fogadás áll!

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Meg volt telve a privát üzenet postafiókom, most már tudsz írni, illetve elérsz a "pagergo.poker" skype néven is.

Oldal: 1 / 74 1231151 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •