Szavazás eredménye: Szerinted Mac Hine valóban rendelkezik a PPB keretein belül játékosok által, egymás k

Szavazók
198. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen

    159 80,30%
  • Nem

    39 19,70%
Oldal: 2 / 74 ElsőElső 12341252 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (738) összesen
Like Tree1319Likes

Téma: Sawwee 100K$os PPB HH megosztós fogadás!

  1. #11
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Meg volt telve a privát üzenet postafiókom, most már tudsz írni, illetve elérsz a "pagergo.poker" skype néven is.
    Nincs skypeom megadtam a telefonszámomat hívj fel most, ne szarakodjunk skypeal.

  2. #12
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    3 napja húztam le a leosztásokat, megvan a beszélgetés az egyénnel aki kiadta és a link. Hozd a 100K$ om at.

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    3 napja húztam le a leosztásokat, megvan a beszélgetés az egyénnel aki kiadta és a link. Hozd a 100K$ om at.
    Továbbra is várom a jelentkezésedet skype-on vagy a válaszodat a privát üzenetre, amit küldtem. Készen állok a fogadásra, de ha nem jelentkezel, nem fogjuk tudni lebonyolítani.

  4. #14
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 06. 09.
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Továbbra is várom a jelentkezésedet skype-on vagy a válaszodat a privát üzenetre, amit küldtem. Készen állok a fogadásra, de ha nem jelentkezel, nem fogjuk tudni lebonyolítani.
    Ez csapda nehogy jelentkezz Ugyse fizetnének ezt írta sawwe: "Nem zárhatom ki, hogy a többszáz játékosból kb. 1 megosztja veled a hand-jeit, amit egyébként valóban szigorúan szankcionál a szerződés, de ha ez esetleg valóban megtörténik, akkor az nem a PPB hibája, hanem az adott játékosé, aki pont a PPB-vel kötött megállapodását szegi meg ezzel. (A büntetési tételt egyébként szintén rosszul tudod.) Ennek megfelelően ne a PPB-n (és végképp ne rajtam), hanem az adott játékoson kérd számon a dolgot."

  5. #15
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    számom legyél szíves felhívni. Állom a fogadást. a PPB megosztja a leosztásokat, rendelkezem PPB leosztásokkal. Nem tudok privát üzenetet írni, megadtam a számomat most azonnal hívjál fel, vagy küldd el a tied privátban és hívlak én. Most viszem magammal a laptopomat amin megvannak a leosztások, a beszélgetést az emberrel, és a linket ahonnan letöltöttem a leosztásokat.
    Utoljára módosítva: Mac Hine által: 2016. 07. 05. 02:44

  6. #16
    KIT
    KIT nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 12. 12.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Ha már ilyen nagyba megy a játék: valaki tudna adni 50 dollárt? : D

    De komolyra fordítva: Mac Hine, tisztázd le a feltételeket, mert én is azt érzem, hogy kibúvás lesz a vége, arra hivatkozva, hogy csak 1 PPB-s handjeit ismered - ami nem a PPB hibája, hanem egy PPB-s játékosé.

  7. #17
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet noverke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez csapda nehogy jelentkezz Ugyse fizetnének ezt írta sawwe: "Nem zárhatom ki, hogy a többszáz játékosból kb. 1 megosztja veled a hand-jeit, amit egyébként valóban szigorúan szankcionál a szerződés, de ha ez esetleg valóban megtörténik, akkor az nem a PPB hibája, hanem az adott játékosé, aki pont a PPB-vel kötött megállapodását szegi meg ezzel. (A büntetési tételt egyébként szintén rosszul tudod.) Ennek megfelelően ne a PPB-n (és végképp ne rajtam), hanem az adott játékoson kérd számon a dolgot."

    150M et számlázott a cégem tavaly, most így zsebből befotóztam vagy 700K-t. Én nem fogok fizetni?

    Én olyan emberrel mutatok meg beszélgetést, aki más PPBs játékosok leosztását küldte át. Innentől kezdve a PPB megosztja a leosztásokat, és ide hozok olyan PPBst aki szintén alá fogja támasztani az állításomat. Privátban válaszoltam saweenak, elküldtem neki a telefonszámomat itt is és privátban is. Ő mégsem jelentkezik!

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Továbbra sem csörren meg a telefonom! Ha ez a 100K nem lesz kifizetve, a pokerstars megkapja az összes PPBs nevét, és nagyon nagyon komoly, a csoport működésére vonatkozó információkat, úgyhogy jobban jártok ha reggelre össze dobjátok ezt a pénzt.

  9. #19
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Kénytelen vagyok ide is bemásolni a privát üzenetet, amit küldtem:

    "Szia,

    Bocsánat, de épp egy gyerektáborban önkénteskedem, három szobatársam alszik, nem fogunk tudni most beszélni. (Ráadásul nem feltétlenül szeretném kiadni egy idegennek a telefonszámomat mindaddig, amíg egy-két részletet nem tisztáztunk, de tényleg hiába is adnám ki, az említett okokból kifolyólag most nem tudunk beszélni.)
    Mindezzel együtt továbbra is nagyon szívesen állok a fogadás elébe, meglehetősen biztos vagyok a dolgomban. Kérlek, hogy vegyél fel skype-on (felőlem felvehetsz vadiúj accountról is, hogy ne tudjam, hogy ki vagy, ha ez nálad szempont), vagy add meg a skype ID-det, hogy én fel tudjalak venni, vagy esetleg beszéljük meg a részleteket itt. Részemről mindkét megoldás oké.
    Egyébként még kb. 20 percig vagyok ébren, ha az alatt nem sikerül elintézni, holnap este tudjuk folytatni."

    (Itt egyébként már harmadszor kértem az urat, hogy vegyen fel skype-on vagy adja meg a Skype elérhetőségét. Ha mindenképpen ragaszkodik a telefonáláshoz, akkor sajnos keddig várnia kell.)

  10. #20
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Reagáltam számodra privátban, nem kell várni keddig ne húzzuk el addig. Én holnap oda megyek ahol vagy, viszem a laptomoat a bizonyítékokkal. Azért nem adok skypeot, most ide is leírom, mivel pontosan tudom, hogy nagyon komoly informatikai háttérrel rendelkeztek. Nekm a bizonyíték a gépemen, skypeon, és emailen van, nyílván most mindent lementek még 22 helyre, nehogy véletlenül minden eltűnjön a gépemről!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •