Szavazás eredménye: Szerinted Mac Hine valóban rendelkezik a PPB keretein belül játékosok által, egymás k

Szavazók
198. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen

    159 80,30%
  • Nem

    39 19,70%
Oldal: 4 / 74 ElsőElső ... 234561454 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (738) összesen
Like Tree1319Likes

Téma: Sawwee 100K$os PPB HH megosztós fogadás!

  1. #31
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet noverke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amugy tisztában vagy vele, hogy ez zsarolás, büntetőjogi kategória, 1-5 évig terjedő szabadságvesztéssel? A fogadás összegét polgárjogi úton érvényesítheted, így is lehet, de lehet megütöd a bokádat, én biztos feljelentenélek.
    OK! állok elébe! de hidd el nem fog.

  2. #32
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Más meg azt nem érti, hogy neked miért nem jó a skype. Azt mondod, hogy szerinted röhejes viselkedés, hogy nem hajlandó felhívni téged éjjel 2-kor, ráadásul úgy, hogy nem otthon ücsörög. Most komolyan, ezt átgondoltad?
    Nem sokkal röhejesebb az a viselkedés, amit te művelsz, hogy márpedig nem jó a skype, mert azzal "beengeded a gépedre" és majd a csúnya hackerbanda PPB mindent letöröl a és megfertőz?

    Segítek: De. K**va röhejes

    Szerintem nagyon rápörögtél most erre az egészre, és már nem tudsz tisztán gondolkozni, inkább pihenj egy nagyot Vagy ha ez a tisztán gondolkozós állapotod, akkor a jó Isten segítsen utadon
    persze, nem minden nap pottyan az ember ölébe 30M FT. te is rápörögnél!

  3. #33
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Természetesen nem reggel, hanem este fél 7-re várlak, az időpont ne legyen kifogás.
    Elég érhetően leírtam, hogy miért nem tudlak felhívni ebben a pillanatban telefonon, de keddtől telefonálhatunk amennyit csak szeretnél, vagy ha sürgős a dolog, akkor továbbra is elérsz itt privát üzenetben. (A skype-ot már nem merem említeni, hogy nehogy "bejussunk a gépedre", LOL.)

    (A zsarolási kísérleted egyébként nem csak azért vicces, mert nincs és nem is lehet semmi a kezedben, amivel ártani tudnál a PPB-nek, hanem azért is, mert - ahogy sok alkalommal megírtam, és ahogy a rendkívül bennfentes információidnak köszönhetően tudnod kéne - nekem több mint fél éve nincs közöm a PPB-hez, úgyhogy nem velem szúrnál ki még akkor sem, ha valóban tudnál ártani.)

  4. #34
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Istenem, de jó topik, rég szórakoztam már ennyire jól, abba na hagyjátok. Kicsit fura mondjuk, hogy én örülök, ha holnap este futja majd vagy 2 sörre meg egy beteg mixre, ti meg zsebből kirázzátok a 700K HUF-ot a 100K dollár ellenében, beszarok, gógó vamóóó.
    Flush67, danfiu, zeoos77 and 5 others like this.

  5. #35
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Természetesen nem reggel, hanem este fél 7-re várlak, az időpont ne legyen kifogás.
    Elég érhetően leírtam, hogy miért nem tudlak felhívni ebben a pillanatban telefonon, de keddtől telefonálhatunk amennyit csak szeretnél, vagy ha sürgős a dolog, akkor továbbra is elérsz itt privát üzenetben. (A skype-ot már nem merem említeni, hogy nehogy "bejussunk a gépedre", LOL.)

    (A zsarolási kísérleted egyébként nem csak azért vicces, mert nincs és nem is lehet semmi a kezedben, amivel ártani tudnál a PPB-nek, hanem azért is, mert - ahogy sok alkalommal megírtam, és ahogy a rendkívül bennfentes információidnak köszönhetően tudnod kéne - nekem több mint fél éve nincs közöm a PPB-hez, úgyhogy nem velem szúrnál ki még akkor sem, ha valóban tudnál ártani.)

    Az este fél7 et azt 18:30 nak írják.... 100 szónak is egy a vége, valóbban felesleges itt az off. Abban igazatok van, hogy túlpörögtem, ennek az oka az volt, hogy nem tudtam neked privátot írni, és hogy nagyon biztos vagyok a dolgomban! Holnap megbeszélünk egy találkozót már privátban, állom a fogadást!

  6. #36
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az este fél7 et azt 18:30 nak írják.... 100 szónak is egy a vége, valóbban felesleges itt az off. Abban igazatok van, hogy túlpörögtem, ennek az oka az volt, hogy nem tudtam neked privátot írni, és hogy nagyon biztos vagyok a dolgomban! Holnap megbeszélünk egy találkozót már privátban, állom a fogadást!
    Remek, várom nagyon!

  7. #37
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 15.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Természetesen nem reggel, hanem este fél 7-re várlak, az időpont ne legyen kifogás.
    Elég érhetően leírtam, hogy miért nem tudlak felhívni ebben a pillanatban telefonon, de keddtől telefonálhatunk amennyit csak szeretnél, vagy ha sürgős a dolog, akkor továbbra is elérsz itt privát üzenetben. (A skype-ot már nem merem említeni, hogy nehogy "bejussunk a gépedre", LOL.)

    (A zsarolási kísérleted egyébként nem csak azért vicces, mert nincs és nem is lehet semmi a kezedben, amivel ártani tudnál a PPB-nek, hanem azért is, mert - ahogy sok alkalommal megírtam, és ahogy a rendkívül bennfentes információidnak köszönhetően tudnod kéne - nekem több mint fél éve nincs közöm a PPB-hez, úgyhogy nem velem szúrnál ki még akkor sem, ha valóban tudnál ártani.)
    Lehet hogy mar keso van, es faradt vagyok, de nem ertem miert kockaztatsz ennyi penzt, valamint miert allsz ki egy csoportert amihez fel eve nincs kozod?

  8. #38
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Idézet svajcifiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet hogy mar keso van, es faradt vagyok, de nem ertem miert kockaztatsz ennyi penzt
    Mert nem kockáztatok. Olyat állít a srác, amiről 100%-os biztonsággal tudom, hogy nem igaz. Akár a teljes vagyonomat fel merném tenni ellene.

    Idézet svajcifiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    valamint miert allsz ki egy csoportert amihez fel eve nincs kozod?
    Már én is sajnálom, hogy belefolytam ebbe a topicba, hiszen nem rólam és még csak nem is a PPB-ről szól, kár volt erre ennyi időt pazarolni. De ha már úgy alakult, hogy mit sem sejtve válaszoltam egy hozzászólásra még a topic elején, akkor onnantól nem szeretnék kibújni a hozzám intézett kérdések elől.
    (A topicra szánt időért egyébként még esetleg kárpótolhat majd az, ha Mac Hine kolléga netán valóban állja a szavát, és megadja majd az 1K-t, amikor elveszíti a fogadást. )
    Utoljára módosítva: sawwee által: 2016. 07. 05. 03:14

  9. #39
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    [QUOTE=sawwee;689174]Mert nem kockáztatok. Olyat állít a srác, amiről 100%-os biztonsággal tudom, hogy nem igaz. Akár a teljes vagyonomat fel merném tenni ellene.


    Nem irok tobbet igerem ez az utolso. Allitasod szerint mar nem vagy a csapat tulajdonosa. En nekem legbelso informacioim es bizonyitekaim vannak arra, hogy a PPB ben megosztjak egymassal a leosztasokat. Nekem tobb 10K ilyen leosztasom van, ami nincs ketto hetes. Tovabbra is allom a 100K ellen az 1Kt! De te aludd ki magad, es ha akarod vasarold ki magad egy tisztesseges osszegert. Megdonthetetlen bizonyitekaim vannak erre vonatkozoan! Nem beszelek felre hidd el! Jo8!

    Tovabba elnezest kerek a pokerakademia minden tisztelt tagjatol es a shark topic erintetjeitol azert mert itt a forimtopickban tulporogtem. De ritkan pottyan az ember olebe 30M ft.
    Nottobe likes this.

  10. #40
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése


    Nem irok tobbet igerem ez az utolso. Allitasod szerint mar nem vagy a csapat tulajdonosa. En nekem legbelso informacioim es bizonyitekaim vannak arra, hogy a PPB ben megosztjak egymassal a leosztasokat. Nekem tobb 10K ilyen leosztasom van, ami nincs ketto hetes. Tovabbra is allom a 100K ellen az 1Kt! De te aludd ki magad, es ha akarod vasarold ki magad egy tisztesseges osszegert. Megdonthetetlen bizonyitekaim vannak erre vonatkozoan! Nem beszelek felre hidd el! Jo8!

    Tovabba elnezest kerek a pokerakademia minden tisztelt tagjatol es a shark topic erintetjeitol azert mert itt a forimtopickban tulporogtem. De ritkan pottyan az ember olebe 30M ft.
    Továbbra is állom a fogadást, várlak holnap 18:30-kor. A címet tudod, elküldtem.

    Ja, és még valami: "több 10K leosztás"-t említesz. Nos, egy átlagos spin&go regulár teljesen egyedül is "több 10K leosztást" játszik le minden egyes hónapban. Egy nagyobb backer csoport - pl. a PPB - tagsága a "több 10K"-nál két nagyságrenddel több leosztást játszik le minden egyes hónapban, ha tehát a "PPB-sek megosztják egymással a hand-jeiket", sőt ez "kötelező" (ezt is Te írtad? Vagy ez valaki más volt?), akkor gondolom legalább néhány millió, de inkább néhány tízmillió leosztás van a birtokodban, hiszen ennyi leosztást néhány hét alatt lejátszik egy backer csoport tagsága.

    Vagy esetleg mégsem arról van szó, hogy a PPB osztja meg a handeket, hanem legfeljebb arról, hogy kb. 1 játékos megosztja a handjeit veled, a PPB tudta nélkül? Vagy esetleg még erről sem? A hand-ek darabszáma nagyon erősen erre utal. (Egyébként arra is kíváncsi lennék, hogy Neked vajon mire kellettek az állítólagos cserélt hand-ek, egyszer majd ezt is megírhatod, hogy akkor itt most ki a csaló, de nem akarom elterelni a témát, erre ráérsz majd később válaszolni.)

    Részemről továbbra is áll a fogadás, de hogy lásd kivel van dolgod, felajánlom, hogy Te egyetlen bocsánatkéréssel kivásárolhatod magad. Én a részemről nem kívánom kivásárolni magam, továbbra is állom a fogadást.
    Utoljára módosítva: sawwee által: 2016. 07. 05. 03:38
    danfiu and Lord Secret like this.

Oldal: 4 / 74 ElsőElső ... 234561454 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •