Szavazás eredménye: Szerinted Mac Hine valóban rendelkezik a PPB keretein belül játékosok által, egymás k

Szavazók
198. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen

    159 80,30%
  • Nem

    39 19,70%
Oldal: 6 / 74 ElsőElső ... 456781656 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (738) összesen
Like Tree1319Likes

Téma: Sawwee 100K$os PPB HH megosztós fogadás!

  1. #51
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Nem lesz balhé nem kell izgulni. Oda megyunk bemuatjuk a tétet, a bizonyítékokat, és távozok a 100K$al. Mar ha nem futamodik addig meg sawwee fiu állja a szavát!

  2. #52
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Idézet noverke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amugy tisztában vagy vele, hogy ez zsarolás, büntetőjogi kategória, 1-5 évig terjedő szabadságvesztéssel? A fogadás összegét polgárjogi úton érvényesítheted, így is lehet, de lehet megütöd a bokádat, én biztos feljelentenélek.
    Ugye ezt viccnek szántad!!
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  3. #53
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 27.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Egy kicsit tényleg túlpörögtétek ezt srácok. Sajnos szerintem a fogadásból nem lesz semmi.

    Egyébként mint mondtam én is voltam PPB-s még régebben, amikor Sawwee is a csapatban volt, és akkor meg kellett osztani a handeket kötelező jelleggel (büntetésre nem emlékszem, hogy volt-e). Báár, én azért nem kezelném ezt a dolgot úgy, mint ha a PPB rituális gyilkosságot követett volna el...

    Sőt, igazából Sawwee respect a türelemért, megértem ha megbántad a topicba való belefolyást...

  4. #54
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 27.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem lesz balhé nem kell izgulni. Oda megyunk bemuatjuk a tétet, a bizonyítékokat, és távozok a 100K$al. Mar ha nem futamodik addig meg sawwee fiu állja a szavát!
    Azt megosztod velünk, hogy hány handes az adatbázis? Gondolom ez azért még publikus kategória. Vagy ha nem tudod, akkor azt hogy hány GB-s?

  5. #55
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Ha Sawwee a spines PPB divízióról beszél, Meghájn pedig az mtsng-s pacikról, akkor azért a benyát szétdobjátok majd?
    banoster, danfiu, zeoos77 and 10 others like this.

  6. #56
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Nem mondom meg, majd sawweenak megmutatom szemelyesen 18:30kor.

  7. #57
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Idézet krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha sawwee a spines ppb divízióról beszél, meghájn pedig az mtsng-s pacikról, akkor azért a benyát szétdobjátok majd?
    lol!!
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  8. #58
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Nekem van minden. MTT is meg egy kis spin is. Es akkor most feltoltem a szerzodest is. Hogy lassa Sawwee hogy kovel van dolga! Es kezdje el a kpt ossze szedni!

  9. #59
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Tehát akkor PPB szerződés, amiben szó van arról, hogy meg kell osztani a leosztásokat! Most viszont megyek ceges ugyeket intezni. Este 18:30 ra vagyok a leosztasokkkal kedces Sawwee

    12ig 25K ert kivasarolhatod magad. Nem akarlak 30M ft ra levagni azert mert nagy volt a szad, es halvany sejtesed sem volt arrol, hogy kivel allsz szemben.

    A telefonszamomat tudod, ha ki akarsz szallni hivjal, ha nem hivsz 18:30kor ott vagyok a leosztasokkal amik a PPB bol vannak!



    Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül

  10. #60
    Fáradhatatlan grinder Greyboy avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    737

    Alapbeállítás

    Ez a feltöltés mondjuk nem jött össze...egyébként mi van, ha a tudta nélkül osztották meg egymással a handeket a lovacskák?

Oldal: 6 / 74 ElsőElső ... 456781656 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •