Szavazás eredménye: Szerinted Mac Hine valóban rendelkezik a PPB keretein belül játékosok által, egymás k

Szavazók
198. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen

    159 80,30%
  • Nem

    39 19,70%
Oldal: 8 / 74 ElsőElső ... 6789101858 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (738) összesen
Like Tree1319Likes

Téma: Sawwee 100K$os PPB HH megosztós fogadás!

  1. #71
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 27.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Ne szórakozz már, 300K leosztással odamész? Az két játékos egy havi mennyisége sok esetben, ezt azért elég meredek PPB-s adatbázisnak nevezni. Azért szerintem te is vidd az 1K$-t...
    danfiu, dismarc and VTomi24 like this.

  2. #72
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 27.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Jah vagy 300.000K? Tehát 300 millió leosztásod van? Vagy nem értem...

  3. #73
    Fanatikus tag Kamanduk avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 02.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Én meg azt hittem, a német-olasz tizenegyes párbajnál már nem lesz jobb kabaré a hónapban...
    trixilw, Gabbbbb, zeoos77 and 9 others like this.
    Nincs bukó session, csak túl rövid session.

  4. #74
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 21.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Ez lesz az akadémia év headsupja.. Csak ki ne derüljön mesínről, hogy a NAV gépezet beépített embere és nem is a pénz kell neki hanem infók? Láthatóan magabiztos, és célja hogy porvokáljon illetve találkozzanak..

  5. #75
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet HUNchampion eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez lesz az akadémia év headsupja.. Csak ki ne derüljön mesínről, hogy a NAV gépezet beépített embere és nem is a pénz kell neki hanem infók? Láthatóan magabiztos, és célja hogy porvokáljon illetve találkozzanak..
    Mekkora csavar lenne! Abban azért biztos vagyok, hogy egyik összeg sem lesz kifizetve a másik felé, erre én is fogadni mernék. Akármennyire is magabiztos sawwee, azért 100k-val dobálózni meg 100:1 oddsokkal fogadni nem túl épkézláb dolog, Selbst kisasszony is éppen bánja a fogadásait.

    De a legnagyobb csavar az lenne, hogy valójában a Pshark áll a fogadás hátterében, akik lepénzelték az embereket, hogy cirkuszt csináljanak, mert már unják a közel 30 oldal fikázódást a rettenetes cikkükről. xD
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  6. #76
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 21.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Pasteboard — Uploaded Image

    A témához bár off, de itt még mindig sawweee neve szerepel elsők közt, illetve ha rákattint az ember, egy ezeréves írás jön fel, ahol sawweee még mint headkócs van feltüntetve. Apróság, de azért illene frissíteni.
    Lord Secret and Fredaster007 like this.

  7. #77
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 21.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mekkora csavar lenne! Abban azért biztos vagyok, hogy egyik összeg sem lesz kifizetve a másik felé, erre én is fogadni mernék. Akármennyire is magabiztos sawwee, azért 100k-val dobálózni meg 100:1 oddsokkal fogadni nem túl épkézláb dolog, Selbst kisasszony is éppen bánja a fogadásait.

    De a legnagyobb csavar az lenne, hogy valójában a Pshark áll a fogadás hátterében, akik lepénzelték az embereket, hogy cirkuszt csináljanak, mert már unják a közel 30 oldal fikázódást a rettenetes cikkükről. xD

    Abban egyetértünk hogy valószínű már megbánták hogy leközölték azt az írást, de nem nyertek ezzel semmit. Ez a szál hiába a ppbről szól, szumma-szummárum az egész póker backing "ipart" húzza le, járatja le. Ezzel nem nyer semmit a Pshark, sőt... butaság lenne azt gondolni hogy ők "mozgatták a szálakat" hogy erre terelődjön a topik
    Utoljára módosítva: HUNchampion által: 2016. 07. 05. 10:26

  8. #78
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet HUNchampion eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Abban egyetértünk hogy valószínű már megbánták hogy leközölték azt az írást, de nem nyertek ezzel semmit. Ez a szál hiába a ppbről szól, szumma-szummárum az egész póker backing "ipart" húzza le, járatja le. Ezzel nem nyer semmit a Pshark, sőt... butaság lenne azt gondolni hogy ők "mozgatták a szálakat" hogy erre terelődjön a topik
    Azt hittem elég smileyt raktam a végére, hogy látszódjon, hogy poénkodom.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  9. #79
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 21.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Ja, bocs reggel van még, az lemaradt

  10. #80
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na akkor gondolom mukodik a heckerkedes, mert mintha en is lattam volna feltoltve. De megnyugatok minden PPB heckert hogy 2 gepen van mar minden info. Tobb 100K leosztassal! Amikor 2 hettol 2-3 honaposokig vannak! 18:30 kor pedig a helyszinen leszunk veluk es sawwee ur orra ala teszem a PPBs skypebeszelgetesevel!
    Kevered a fogalmakat és te a crackkerre gondolsz szerintem mikor a hackereket emlegeted!
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

Oldal: 8 / 74 ElsőElső ... 6789101858 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •