Oldal: 93 / 97 ElsőElső ... 43839192939495 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 921 - 930 (970) összesen
Like Tree214Likes

Téma: Twitter üzenetek kommentjei

  1. #921
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    "royalize1 2016/07/05 - 06:36
    Volt par parti, le se irom. 275k @ 5k. 21 ember, ave 166k #Venetian600"

    Ilyenkor vajon miket mákolgathat össze? Persze a bad beatet meg a flipp bukást rögtön dokumentálja, mint iván.

  2. #922
    Lelkes újonc Royalize avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 18.
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    royalize1 2016/07/05 - 00:05
    Co 800, btn call, en bb 75o call. A75dd, co 1100, en cr 3500, o 32k-bol 10,5k, dobtuk 28k @ 400 #Ven600

    Erre rákérdezhetnék?
    Szia!
    Igen, az ellenség egy Venetian-ös tourney regulár volt, emlékszem rá a korábbi évekből is, középkorú úriember, kinézetre standard turista fish, de valójában kb az összes versenyen elindul amin csak tud, elég feszesen játszik, és nagy hibákat nem csinál. Úgy gondoltam, hogy bőven van annyira jó, hogy itt sosem 3betelne flopon AK, AQ, AJ-vel. Szóval vagy nagyon hátul vagyok a set/kétpárjai ellen, vagy enyhén elől a kombodraw-k ellen, totál air, vagy gyengébb húzója kb sosem lesz, ilyen range ellen pedig nagyon rossz lett volna bepakolni flopon alsó kétpárral a 80bb-t, elég szar spot, úgyhogy dobtam.

    Persze az egypontnullás van Gerwen szintű online megmondó emberek ilyenkor cinikusan odahányhatják, hogy "megkérdezte hol áll", de a checkraise-re itt, ilyen sztekkeknél olyan ritkán fogok újabb raise-t kapni, és olyan gyakran kapok value-t húzólapoktól illetve Ax-ektől, hogy utólag átgondolva is a checkraise-fold a legjobb megoldás szerintem.
    Utoljára módosítva: Royalize által: 2016. 07. 05. 11:56

  3. #923
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Köszönöm Bandi!!!! 100%ig igazad van a Gerwen fajtákkal kapcsolatban!:-)
    csikrisz and Macilacika like this.

  4. #924
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Dicsak, mégis olvassa a topikot, remélem, ma is asztalhoz ül, és szórakoztat minket a parádés egypontnullás megjátszásaival, valamint az "édesjóistenemezéssel".
    totya0611 likes this.

  5. #925
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dicsak, mégis olvassa a topikot, remélem, ma is asztalhoz ül, és szórakoztat minket a parádés egypontnullás megjátszásaival, valamint az "édesjóistenemezéssel".
    Szerintem szórakoztatóbbak,mint a másnapos sztorijaid...

  6. #926
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem szórakoztatóbbak,mint a másnapos sztorijaid...
    Állítottam én mást? A te üres 2 szavas röfögéseidnél mondjuk én az sztorijaim is érdekfeszítőbbek.

  7. #927
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Állítottam én mást? A te üres 2 szavas röfögéseidnél mondjuk én az sztorijaim is érdekfeszítőbbek.
    Akiknek azok,azokat sajnálom.....
    De hogy láttad a hsz-em,amikor le vagyok tiltva????

  8. #928
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Pár napja amnesztiában részesítettelek, de hiba volt.

  9. #929
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Minden igaz magyar szív büszkén dobban!!

    https://twitter.com/i/web/status/784093854337073153
    Masters800 likes this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  10. #930
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Idézet Royalize eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    Igen, az ellenség egy Venetian-ös tourney regulár volt, emlékszem rá a korábbi évekből is, középkorú úriember, kinézetre standard turista fish, de valójában kb az összes versenyen elindul amin csak tud, elég feszesen játszik, és nagy hibákat nem csinál. Úgy gondoltam, hogy bőven van annyira jó, hogy itt sosem 3betelne flopon AK, AQ, AJ-vel. Szóval vagy nagyon hátul vagyok a set/kétpárjai ellen, vagy enyhén elől a kombodraw-k ellen, totál air, vagy gyengébb húzója kb sosem lesz, ilyen range ellen pedig nagyon rossz lett volna bepakolni flopon alsó kétpárral a 80bb-t, elég szar spot, úgyhogy dobtam.

    Persze az egypontnullás van Gerwen szintű online megmondó emberek ilyenkor cinikusan odahányhatják, hogy "megkérdezte hol áll", de a checkraise-re itt, ilyen sztekkeknél olyan ritkán fogok újabb raise-t kapni, és olyan gyakran kapok value-t húzólapoktól illetve Ax-ektől, hogy utólag átgondolva is a checkraise-fold a legjobb megoldás szerintem.
    Nyilván mindent meglehet magyarázni ahogy teszi ezt egy óriás elgéééé
    Olyan vagy te is mint az ország viktora nyersz ha kell ha nem

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •