Szavazás eredménye: Szerinted Mac Hine valóban rendelkezik a PPB keretein belül játékosok által, egymás k

Szavazók
198. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen

    159 80,30%
  • Nem

    39 19,70%
Oldal: 11 / 74 ElsőElső ... 9101112132161 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (738) összesen
Like Tree1319Likes

Téma: Sawwee 100K$os PPB HH megosztós fogadás!

  1. #101
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Jó utat!
    Lord Secret likes this.
    "Sokat gyakoroltam a szurkolást és a pozitív hozzáállást, azóta 65%-ban nyerem a flipeket"
    /Aptok/

  2. #102
    Fanatikus tag Steal_ avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    397

    Alapbeállítás

    Tudod sawwee (és a többi PPB-s és PokerSharkos vezető) az senkit nem érdekel, hogy bármilyen formában megosztotok/osztottatok hh-kat, annak aki kicsit is komolyan foglalkozik az online pókerrel nem meglepő, nagyjából minden regular vesz/vett handeket.

    Az viszont elég mókás, hogy magukat kőkemény üzletembereknek bemutató, és jogászokkal egyeztető úriemberek az első kvázi névtelen hsz-re magyarázkodni kezdtek, sőt, ilyen nevetséges fogadásokba is belementek, még ha nyilván nem is lesz ebből semmi. Ez számomra azért is meglepő, mert eddig te voltál a PPB részéről nagyjából az egyetlen, aki korrekt mód válaszolt mindenre és még mlm stílusú kommentekre se emlékszek tőled.

    Nem értem, miért éri meg ez az egész neked: ha nem osztottatok meg sosem adatbázist akkor miért reagálsz alaptalan vádakra huszadjára is? Ha pedig mégis megosztottatok (mert azért gyanús, hogy már a sokadik ember állítja, hogy ő biztos forrásból tudja), minek tagadni?

    Arról nem is beszélve, ha kiszálltál miért reagálsz fél év elteltével is a PPB-s vádakra. Feltételezem a jelenlegi tulajok sem ma kezdték az ipart, majd ők válaszolnak ha úgy látják jónak.

    Popcorn mindenesetre bekészítve, reméljük lesz helyzetjelentés az esti találkával kapcsolatban

  3. #103
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 27.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Én is írtam már egyszer, régen volt ott hand megosztás, mindenkinek el kellett küldeni. Nem valakim valakije mondta, hanem én voltam ott beckelt. De igazából tök mindegy, én nem érzem ezt egy kaliberünek a ghostinggal mondjuk.

    Mac Hine : a 200K-s "adatbázissal" csak lejáratod magad, igazából én még 2M handdel is kinevetnélek. Itt egy backet csoporttal próbálsz bizniszelni, nem 3-4 játékossal akik megosztják egymással a handeket. Csak gondolkozz már kicsit. Szerintem a PPB-nek van legalább 50 beckeltje, ha mindegyik játszik havi 100K leosztást a 200 ezres leosztásod 1 napi "adatbázis"... De menj el, már tényleg kiváncsi vagyok...
    VTomi24 and Mac Hine like this.

  4. #104
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Nem volt szo arrol hany leosztast vigyek, nincs szuksegem 20M leosztasra. Viszem tobb PPB leosztasat is nyugi. Nem egyet, nem kettoet, tobbet. Es szeretnem ha sawee felhivna a megadott mobilszamon.

  5. #105
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Na ne viccelj már. Én bármikor termet váltottam 500k mineolt handet vettem cashgamehez. Ez meg egy X száz fós backer csoport.

  6. #106
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 27.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem volt szo arrol hany leosztast vigyek, nincs szuksegem 20M leosztasra. Viszem tobb PPB leosztasat is nyugi. Nem egyet, nem kettoet, tobbet. Es szeretnem ha sawee felhivna a megadott mobilszamon.
    Ez egyre nevetségesebb lesz. Megnézném ahogy elkéred 4-5 PPB-s haverod handjeit és kéred a 100K$-odat...
    Tir-X and VTomi24 like this.

  7. #107
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Vajon, amikor én voltam gyerekként nyári táborban, akkor is 100k-s fogadásokat kötöttek a táboroztató srácok, csak nekem nem tűnt fel a foci-főttkukorica-strand háromszög bűvkörében?
    banoster, ouchi, danfiu and 16 others like this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  8. #108
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet sakkos000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na ne viccelj már. Én bármikor termet váltottam 500k mineolt handet vettem cashgamehez. Ez meg egy X száz fós backer csoport.
    Nem akarok beleszólni egy ilyen nagypénzes fogadásba, aminek nem vagyok tagja, de sztem a srácnak igaza van, ha több, mint 3 PPB-s nem mine-olt handjeit viszi (még akkor is, ha 1 db spines sincs köztük), + a PPB-s szerződést (ha az kimondja, hogy bárhova fel kell tölteni a handeket), akkor ő nyerte a fogadást.

  9. #109
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 07. 05.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem volt szo arrol hany leosztast vigyek, nincs szuksegem 20M leosztasra. Viszem tobb PPB leosztasat is nyugi. Nem egyet, nem kettoet, tobbet. Es szeretnem ha sawwee felhivna a megadott mobilszamon.
    Eddig read onlyba voltam a fórumon, de Te kihoztad belőlem, hogy regeljek.

    Akár igazad lesz az ügy kapcsán akár nem, kb a 10 hozzászólásodból amit itt elolvastam, csak annyi jött le, hogy egy igazi pofozni való csicska vagy. Szállj magadba kicsit szerintem.
    Utoljára módosítva: Tir-X által: 2016. 07. 05. 16:43
    Krono, Tir-X, Lord Secret and 5 others like this.

  10. #110
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet sakkos000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na ne viccelj már. Én bármikor termet váltottam 500k mineolt handet vettem cashgamehez. Ez meg egy X száz fós backer csoport.

    Milyen ne vicceljek már? 1 et nem tölthetnétek fel, hogy utána abbol pakkor csináljatok és vissza lehessen tölteni.

    az .......... PPBs mappák mondanak valamit?

    Megjegyzem fogalmam sincs az ............. kicsoda, de a mappák egy részét ő rakja össze.

    18:30 kor én a helyszínen leszek a pénzért, a megdönthetetlen bizonyítékkal. És kúrva felesleges arról patogni, hogy 200K vagy 300K de amúgy foglalmam sincs pontosan mennyi csak kb ra mondom, mert 1 et sem lehet feltölteni, és utána azokat vissza osztani. Mert ez a PPB nél megtörténik, és ez sawweenak súlyos 100K$ ba kerül.

    Leszarom a kis komment huszarokat, akinek baja van jöjjön oda egészen nyugodtan és akkor mondja a szemembe egészen nyugodtan hogy én egy hülye vagyok.

    De egy olyan jöjjön akinek van nem 1 hanem több KFT je meg vagy 10 bejhelentett alkalmazottja.

    Meg aki elég bátro, mert most Sawwee meglehetősen rossz emberbe szállt bvele! Felőlem az egész PPB oda jöhet garantálom, hogy világgá fogtok szaladni!

    Kis hülye gyerekek! Lehet jönni! ahányan csak tudtok!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •