Szavazás eredménye: Szerinted Mac Hine valóban rendelkezik a PPB keretein belül játékosok által, egymás k

Szavazók
198. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen

    159 80,30%
  • Nem

    39 19,70%
Oldal: 14 / 74 ElsőElső ... 412131415162464 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 131 - 140 (738) összesen
Like Tree1319Likes

Téma: Sawwee 100K$os PPB HH megosztós fogadás!

  1. #131
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 07. 05.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Gondolom kicsit többen vannak a ppben mint 20-30 ember, ahogy eddig olvastam jóval 100 fölött vannak.

    Hangsulyoznam, hogy eddig végig azt állítottad, hogy KÖTELEZŐEN meg kell osztani a handeket. Vajon ennyire rendszertelenül működnek ott a dolgok, hogy csak 20-30 ember tartja be a szabályokat?

    Te a rendszerbe, a backing csoportokba próbálsz belekötni, hogy mekkora csalás, hogy megosztják egymást közt a handjeiket. Viszont ha egy csoportnak a 20%a csinál valami olyat amit nem szabadna és azt ráadásul nem is felsőbb utasításra, akkor annak mi köze a csoporthoz?

    200k handet akarsz vinni 20-30 emberről. Az szerintem nincs 1 napi mennyiség sem. Elég gyengén állsz eddig.
    Lord Secret likes this.

  2. #132
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 27.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Ha meglesz a 100K azért rendezel valami bulit vagy összejövetelt, legyen az bográcsozás vagy szalonnasütés, ilyenek, ugye?

  3. #133
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 07. 05.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt, hogy hajlandó vagyok $100.000 dollárban fogadni a Te $1.000 dollárod ellenében abban, hogy nem férsz hozzá "a feltöltött leosztásainkhoz", ugyanis nincs mihez hozzáférni. A PPB tagok nem töltik fel a leosztásaikat sehova.

    Itt van sawwee állítása, én pedig 18:30 kor megcáfolom ezt! Erről szól a fogadás, minden más csak mellébeszéd a részetekről! viszem 20PPB leosztásait, olyanokat akiket kúrvára nem is ismerek.

    Szépen kiforgatod a szavait az biztos

    Valószínűleg azért is mert veled 100kban fogadni és azért mondta azt, hogy "A PPB tagok nem töltik fel a leosztásaikat sehova" mert az számukra tilos és ő nincs is tudatában, hogy ilyen történne.

    HA esetlegesen pár játékos a szabályokkal szembe menve mégis megteszi ezt akkor hol vonható ezért Ő felelőségre. 100k$t próbálsz kicsikarni valakiből azért mert nincs tudatában annak, hogy bárki is szabályt szegne a VOLT csoportjából?

    GG csávó, alvilág!

  4. #134
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt, hogy hajlandó vagyok $100.000 dollárban fogadni a Te $1.000 dollárod ellenében abban, hogy nem férsz hozzá "a feltöltött leosztásainkhoz", ugyanis nincs mihez hozzáférni. A PPB tagok nem töltik fel a leosztásaikat sehova.
    Akkor ennek a cáfolatára viszem a bizonyítékokat amik olyan 15-20-30 PPB játékos leosztásai. Ez a fogadás tárgya, nem a további kavarások!

    Én indulok az 1K val, a leosztásokkal, és további bizonyítékokkal a helyszínre. Továbbra sem tudtam .......-al kapcsolatba lépni. Remélem a megbeszélt helyen leszel a megbeszélt időben.
    Utoljára módosítva: Mac Hine által: 2016. 07. 05. 16:48

  5. #135
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 03. 12.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Sawwee = Mac Hine. Meglesz a " tali " át lesz adva az 1K , a PPB tisztázódott és mindenki happy.
    WINAMAXDONK likes this.

  6. #136
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De egy olyan jöjjön akinek van nem 1 hanem több KFT je meg vagy 10 bejhelentett alkalmazottja.
    Komplexusos ember benyomását kelted ezzel a bekezdéssel, pedig eddig tisztára Chuck Norris-os volt az imidzsed.
    alexandra411 likes this.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  7. #137
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Szerinted bárki el fogja ismerni, hogy neked van igazad, és megkapod a 100k$-t? "Bocsánat Mr. Mac Hine, önnek volt igaza, itt van a pénz, amiben megállapodtunk a fórumon"

  8. #138
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 07. 05.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor ennek a cáfolatára viszem a bizonyítékokat amik olyan 15-20-30 PPB játékos leosztásai. Ez a fogadás tárgya, nem a további kavarások!

    Én indulok az 1K val, a leosztásokkal, és további bizonyítékokkal a helyszínre. Továbbra sem tudtam .......-al kapcsolatba lépni. Remélem a megbeszélt helyen leszel a megbeszélt időben.

    Úgy látszik nem jutott el a csekélyke kis szürkeállományodig, hogy az Admin kérésére ne írj be igazi nevet, pedig még be is likeoltad a posztot..

    sawwee pedig többször is azt hangsúlyozta, hogy semmi ilyesmi nincs kötelezővé téve sőt mitöbb tilos. Elég naív vagy ha azt hiszed fizetni fog azért ha valaki szabályt szeg a VOLT csoportjából.

    Valamint gondolom te sem fizetnél egy ilyen fogadás keretében 1 petákot sem, ha a te 10 alkalmazottodból valaki átbaszná a fejed.
    banoster and danfiu like this.

  9. #139
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet csakezertregeltem eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy látszik nem jutott el a csekélyke kis szürkeállományodig, hogy az Admin kérésére ne írj be igazi nevet, pedig még be is likeoltad a posztot..

    sawwee pedig többször is azt hangsúlyozta, hogy semmi ilyesmi nincs kötelezővé téve sőt mitöbb tilos. Elég naív vagy ha azt hiszed fizetni fog azért ha valaki szabályt szeg a VOLT csoportjából.

    Valamint gondolom te sem fizetnél egy ilyen fogadás keretében 1 petákot sem, ha a te 10 alkalmazottodból valaki átbaszná a fejed.

    tehát akkor olvasd el sawwee mire fogadott, arra, hogy a PPB játékosok nem töltik fel a leosztásaikat. De feltöltik, és megosztják egymással. ha ezek kikerülnek bárkitől külsőshöz akkor a személy 10K$ os büntetést kap.

  10. #140
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 05. 22.
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Sawweet ismertem röviden, szerintem egy szimpatikus, földön járó, normális csávó. Mintha nem is pókeres lenne.
    Ezért kicsit értetlenül állok a topik előtt.
    PPB-s nem voltam. Se másmilyen backelt, viszont régóta pókerezek; a handek megosztása sokkal valószínűbb.
    Viszont a topiknál jogibb szövegeket is lehet csűrni-csavarni tetszőlegesen. Én nagyban mernék arra fogadni, h némi vita/ esetleg fenyegetéseken túl semmi nem lesz, mármint pénzmozgás nem.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •