Szavazás eredménye: Szerinted Mac Hine valóban rendelkezik a PPB keretein belül játékosok által, egymás k

Szavazók
198. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen

    159 80,30%
  • Nem

    39 19,70%
Oldal: 15 / 74 ElsőElső ... 513141516172565 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 141 - 150 (738) összesen
Like Tree1319Likes

Téma: Sawwee 100K$os PPB HH megosztós fogadás!

  1. #141
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 07. 05.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tehát akkor olvasd el sawwee mire fogadott, arra, hogy a PPB játékosok nem töltik fel a leosztásaikat. De feltöltik, és megosztják egymással. ha ezek kikerülnek bárkitől külsőshöz akkor a személy 10K$ os büntetést kap.

    Azért írta mert TILOS, és ahogy te is írod pénzbüntetés jár utána.

    Na most ha valaki olyat csinál ami tilos akkor miért ő fizessen ezért? Miért kéne tisztában lennie azzal, hogy valaki tilosat csinál ha már fél éve köze sincs a csoporthoz?

    1 pillanatig gondolkozz már ahelyett, hogy már csillog a szemed előtt a pénz amit soha az életben nem fogsz meg kapni egy ilyen dolog miatt.

    Napok óta próbál menni a felelőségre vonás meg a backing csoportok hatalmas leleplezése, mégis most is csak valami olyan dologról van szó ami abszólút a sajátos emberi hülyeség végeredménye (ha már egyáltalán erről van szó mert lehet még ennyiről sem)

    Egy szó mint 100 én egyelőre nem látom, hogy ehhez az egészhez bármi köze lenne magának a PPBnek vagy akár sawweeenak, ezért nem is értem miért próbálsz rajtuk leverni valamit.

  2. #142
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    sry, de nickek kimoderálva, nem szép dolog közzétenni őket (Tir-X) .... ŐK PPBs ek?
    Utoljára módosítva: Tir-X által: 2016. 07. 05. 22:44

  3. #143
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    csak azért kérdem nehogy bebukjam azt az 1K-t! Mert ha nem azok akkor nem is megyek oda!

  4. #144
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    csak azért kérdem nehogy bebukjam azt az 1K-t! Mert ha nem azok akkor nem is megyek oda!
    ...ezzel az erővel, Ő meg akkor nem egy oda, ha azok, nehogy bebukja a 100K-t.
    csiga19794 likes this.

  5. #145
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 07. 05.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nickek kimoderálva (Tir-X) .... ŐK PPBs ek?

    Nekem fogalmam sincs, viszont még mindig csak a PPB játékos állomány egy nagyon kis töredékéről beszélsz. Szerintem nem állja meg a helyét az az állítás, hogy a PPB játékosok megosztják egymással a handjeiket, pláne nem kötelezően és felsőbb utasításra.

    Ha a te 10 alkalmazottad közül valaki megöl valaki akkor mindenki gyilkos lesz?
    Utoljára módosítva: Tir-X által: 2016. 07. 05. 22:44

  6. #146
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    vagy a nickek kimoderálva (Tir-X)? Nekik semmi közük a PPB hez? Akkor nem megyek! Megtartom az 1Kt- akkor írjátko nyugodtan, hogy egy csicska vagyok! 1K ért leszek csicsika! De inkább megyek azért a 100K ért!
    Utoljára módosítva: Tir-X által: 2016. 07. 05. 22:45

  7. #147
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 27.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    vagy a nickek kimoderálva (Tir-X)? Nekik semmi közük a PPB hez? Akkor nem megyek! Megtartom az 1Kt- akkor írjátko nyugodtan, hogy egy csicska vagyok! 1K ért leszek csicsika! De inkább megyek azért a 100K ért!
    Csicska vagy.
    Utoljára módosítva: Tir-X által: 2016. 07. 05. 22:45
    danfiu and aurel like this.

  8. #148
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 05. 05.
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Csicska vagy!
    danfiu likes this.

  9. #149
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Teged barmikor becsicskitalak nyugi! En a sawwee fogadasat cafolom meg, nem allitom, hogy kotelezo feltolteni. Azt allitom, higy feltoltik es megosztjak!

  10. #150
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 09. 01.
    Hely
    Szekszárd
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Indulj mááááááár!!!!!
    watchtheduck likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •