Szavazás eredménye: Szerinted Mac Hine valóban rendelkezik a PPB keretein belül játékosok által, egymás k

Szavazók
198. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen

    159 80,30%
  • Nem

    39 19,70%
Oldal: 16 / 74 ElsőElső ... 614151617182666 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 151 - 160 (738) összesen
Like Tree1319Likes

Téma: Sawwee 100K$os PPB HH megosztós fogadás!

  1. #151
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 07. 05.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Teged barmikor becsicskitalak nyugi! En a sawwee fogadasat cafolom meg, nem allitom, hogy kotelezo feltolteni. Azt allitom, higy feltoltik es megosztjak!
    Szerintem ő szimplán rosszul fogalmazott és annak a mondatnak még mindig az volt a lényege, hogy TILOS ilyet csinálni tehát ilyen nem is lehet. De mivel már fél éve nincs a csoportban valszeg fogalma sincs mi történik ott. Te pedig most ebből próbálsz pénzt csinálni.

    Ezt a feltöltik és megosztják dolgot pedig igazából nem is értem miért csinálnák, (addig a pontig elhiszem, hogy lehet, hogy fel vannak töltve valahova a handjeik) de az, hogy ezt megosszák egymással nem értem miért tennék.

    Cáfoljatok meg de tudtommal zoomon kívül minden játék típusra tehát így MTTre is lehet handeket venni. Nem lenne annak sokkal több értelme?
    Utoljára módosítva: csakezertregeltem által: 2016. 07. 05. 18:08

  2. #152
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    @csakezertregeltem

    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt, hogy hajlandó vagyok $100.000 dollárban fogadni a Te $1.000 dollárod ellenében abban, hogy nem férsz hozzá "a feltöltött leosztásainkhoz", ugyanis nincs mihez hozzáférni. A PPB tagok nem töltik fel a leosztásaikat sehova.
    Én, ha jól értem, csak ennyi a fogadás tárgya. Vagyis, ha min. 2 PPb tag bárhova feltölti a handjeit megosztási szándékkal, és a pattogós srác ezt tudja bizonyítani, sawwee bukja a fogadást, amit egyébként ő határozott meg, stb.
    Nottobe and Fredaster007 like this.

  3. #153
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 03. 04.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    Nem volt szép dolog megadni a nickeket (attól függetlenül, hogy nem Te vagy aki hazudik), a többséget ezzel úgy sem tudod meggyőzni. A helyedben biztos nem mutatnék meg semmit a gépemről, mert csak arra kíváncsiak ki az informátorod pénzt biztosan nem fogsz látni. Nem is értem minek erőltetted ezt az egészet. Aki ott van ott volt az tudja mi folyik ott (PPB-n belül), aki nem az meg vagy elhiszi vagy nem! Nem tök mindegy?
    373

  4. #154
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    @csakezertregeltem



    Én, ha jól értem, csak ennyi a fogadás tárgya. Vagyis, ha min. 2 PPb tag bárhova feltölti a handjeit megosztási szándékkal, és a pattogós srác ezt tudja bizonyítani, sawwee bukja a fogadást, amit egyébként ő határozott meg, stb.
    A felsoroltak kozul mindenkitol van leosztasom es nem ismerem egyiket sem. Meg a letolto linket is megkapja sawwee!

    A becsuleten mullik, hogy fizet e! En maximalis tudom minden allitasomat bizonyitani!

    Viszont kicsit be van allva az M3om, megjerlek sawwee, hogy fogyassz el egy kavet ugy nez ki kesek valamennyit.

  5. #155
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 07. 05.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    @csakezertregeltem



    Én, ha jól értem, csak ennyi a fogadás tárgya. Vagyis, ha min. 2 PPb tag bárhova feltölti a handjeit megosztási szándékkal, és a pattogós srác ezt tudja bizonyítani, sawwee bukja a fogadást, amit egyébként ő határozott meg, stb.

    Ez esetben roppantúl szerencsétlenül fogalmazta meg
    Fredaster007 likes this.

  6. #156
    Lelkes újonc RandomRambo avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 21.
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    és mikor érsz oda körülbelül mert én pár száz méterre lakom a helyszíntől és nagyon érdekelne ez a vita.
    Twitter: RandomRambo

  7. #157
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2015. 03. 09.
    Hozzászólások
    541

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Viszont kicsit be van allva az M3om, megjerlek sawwee, hogy fogyassz el egy kavet ugy nez ki kesek valamennyit.

    A következő mi lesz? Baleset van, és lezárják az M3-at? Szánalmas vagy. Ha annyira nagymenő vagy, ahogy állítod, akkor utald át egy alapítványnak az 1K-t, mert tuti, hogy beszopod Sawwee ellen.
    danfiu likes this.

  8. #158
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 27.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Idézet Jymaster111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A következő mi lesz? Baleset van, és lezárják az M3-at? Szánalmas vagy. Ha annyira nagymenő vagy, ahogy állítod, akkor utald át egy alapítványnak az 1K-t, mert tuti, hogy beszopod Sawwee ellen.
    Hirtelen be fogják hívni a pecsenyézőbe dolgozni.
    banoster, Faréj, danfiu and 7 others like this.

  9. #159
    Lelkes újonc RandomRambo avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 21.
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Idézet Jymaster111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A következő mi lesz? Baleset van, és lezárják az M3-at? Szánalmas vagy. Ha annyira nagymenő vagy, ahogy állítod, akkor utald át egy alapítványnak az 1K-t, mert tuti, hogy beszopod Sawwee ellen.
    Hát igen az M3 Hatvan felé kb sosincs beállva maximum a Szerencs utcáig ...
    Twitter: RandomRambo

  10. #160
    Lelkes újonc vityuakqj10 avatara
    Csatlakozott
    2016. 05. 14.
    Hozzászólások
    56

    Alapbeállítás

    apa kezdőőőőőőőődik

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •