Oldal: 30 / 32 ElsőElső ... 202829303132 UtolsóUtolsó
Eredmény: 291 - 300 (317) összesen
Like Tree296Likes

Téma: Hova​ ​tűnt​ ​a​ ​PokerShark?

  1. #291
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Idézet zzzzz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Wasp!
    Azért regisztráltam ide, hogy tudjak veled kontaktolni, szeretnék néhány kérdésemre választ kapni, de nem tudok neked privát üzenetet írni.
    Szia, ha nem tudsz privát üzenetet küldeni, akkor a pokershark.eu | Pokershark: Cápa legyél ne halacska weboldalon át, vagy az info@pokershark.eu emailen keresztül is elérsz minket.

  2. #292
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 07. 05.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    nem kössz, jelentkezni nem akarok, ha le akarnám osztani a bevétel felét, akkor inkább egy profibb csapatnál próbálkoznék, nagyobb és korrekten ismert nevekkel, tudod, akikkel interjúkat szoktak csinálni stb.
    ez a wastp álnév nem mond nekem semmit

    szerk: bocsánat, találtam rólad egy videót youtuben... egy szerényke kis otthonmatyizós tipusú csávó dirigáljon nekem, aki egy pár tinédzser mellől elbújik? duplán nem


    a többi kritikát az összeokádott főcikkre már korrekten megkaptad. egy normális cikket ha nem képes megírni a csapat, ami valszeg egy fizetett hirdetés a részetekről, /vagy jó kapcsolat hatására/ mindegy, de általában aminek szar a reklámja, szar a tartalma is.
    Utoljára módosítva: zzzzz által: 2016. 07. 05. 15:29
    Wasp, Lola and RegGeri like this.

  3. #293
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet zzzzz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem kössz, jelentkezni nem akarok, ha le akarnám osztani a bevétel felét, akkor inkább egy profibb csapatnál próbálkoznék, nagyobb és korrekten ismert nevekkel, tudod, akikkel interjúkat szoktak csinálni stb.
    ez a wastp álnév nem mond nekem semmit

    szerk: bocsánat, találtam rólad egy videót youtuben... egy szerényke kis otthonmatyizós tipusú csávó dirigáljon nekem, aki egy pár tinédzser mellől elbújik? duplán nem

    a többi kritikát az összeokádott főcikkre már korrekten megkaptad.
    Ezért megérte akkor regelni végülis, veregesd vállon magad Legközelebb is gyere!

  4. #294
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 03. 23.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Idézet zzzzz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem kössz, jelentkezni nem akarok, ha le akarnám osztani a bevétel felét, akkor inkább egy profibb csapatnál próbálkoznék, nagyobb és korrekten ismert nevekkel, tudod, akikkel interjúkat szoktak csinálni stb.
    ez a wastp álnév nem mond nekem semmit

    szerk: bocsánat, találtam rólad egy videót youtuben... egy szerényke kis otthonmatyizós tipusú csávó dirigáljon nekem, aki egy pár tinédzser mellől elbújik? duplán nem


    a többi kritikát az összeokádott főcikkre már korrekten megkaptad. egy normális cikket ha nem képes megírni a csapat, ami valszeg egy fizetett hirdetés a részetekről, /vagy jó kapcsolat hatására/ mindegy, de általában aminek szar a reklámja, szar a tartalma is.
    Te valamiért nagyon haragszol a pokersharkra vagy Waspra. Nem akarok Wasp fogadatlan prókátora lenni, de azért Ő is és mrj is eléggé ismert és elismert hu játékos és coach. Cikkeket, videókat, és interjúkat nagy számban találhatsz, de szerintem ezt te tudod.

  5. #295
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 07. 05.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    haragudni, és az alja mocskot a pofánkba vágó suttyóság szóvátevése között van különbség

    igazad van, mrj-ről találtam interjút. wasp-ról továbbra sem semmi találat

  6. #296
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 07. 05.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    haragudni, és az alja mocskot a pofánkba vágó suttyóság szóvátevése között van különbség

    igazad van, mrj-ről találtam interjút. wasp-ról továbbra sem semmi találat

    egyébként az 1 hszeddel inkább valami pokersharkos aktivistának tűnsz, fölöslegesen írod hogy nem akarsz prókátor lenni... le sem tagadhatnád hogy a csókosuk vagy

  7. #297
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 03. 23.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Idézet zzzzz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    haragudni, és az alja mocskot a pofánkba vágó suttyóság szóvátevése között van különbség

    igazad van, mrj-ről találtam interjút. wasp-ról továbbra sem semmi találat
    Barátom, azért a 21. században már kéne tudni használni az internetet.
    Nottobe and Krejdül like this.

  8. #298
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 03. 23.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Idézet zzzzz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    egyébként az 1 hszeddel inkább valami pokersharkos aktivistának tűnsz, fölöslegesen írod hogy nem akarsz prókátor lenni... le sem tagadhatnád hogy a csókosuk vagy
    lebuktam

  9. #299
    Lelkes újonc iDonkey avatara
    Csatlakozott
    2015. 08. 24.
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    Most olvassam el ezt is? remélem jobb, mint a $100K-s fogadás.....

  10. #300
    Idegen
    Csatlakozott
    2016. 07. 05.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Idézet bow1e eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Barátom, azért a 21. században már kéne tudni használni az internetet.

    Kedves wasp/ wasp bérence
    Nem, nem találni waspról semmit. Ha elllenben mégis, bocsánatot kérek, ellenben ha nem tudsz bizonyítani valami hihetőt, grafikon, komoly interjú stb formájában, a bocsánatkérést viszont tőled várom el.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •