Szavazás eredménye: Szerinted Mac Hine valóban rendelkezik a PPB keretein belül játékosok által, egymás k

Szavazók
198. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen

    159 80,30%
  • Nem

    39 19,70%
Oldal: 27 / 74 ElsőElső ... 17252627282937 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 261 - 270 (738) összesen
Like Tree1319Likes

Téma: Sawwee 100K$os PPB HH megosztós fogadás!

  1. #261
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet Palesz76 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha már papucs, Marcow lehet ,hogy a tied?
    Minden papucsügyet kivizsgálok! Ez jelentem nem az enyém, 1K-t teszek rá!
    banoster, Faréj, zeoos77 and 5 others like this.

  2. #262
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minden papucsügyet kivizsgálok! Ez jelentem nem az enyém, 1K-t teszek rá!
    Megveszem neked, készítsd az 1k-t
    kircip and alexandra411 like this.

  3. #263
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet VTomi24 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megveszem neked, készítsd az 1k-t
    Nem fogadom el! Készítsd a 100K-t!

  4. #264
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem fogadom el! Készítsd a 100K-t!
    Már majdnem megvan
    Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül
    Marcow likes this.

  5. #265
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    be van allva az M3om

    Mi az, hogy 3om? A kettőt hogy írod, 2ő vagy 2tő? És az egyet? A négy gondolom 4gy.

    Én a helyedben inkább visszaülnék még kicsit az iskolapadba abból a pénzből, nem fogadásokat kötnék

  6. #266
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    280

    Alapbeállítás

    Akkor a sztori vége tényleg nem fog sosem kiderülni?

  7. #267
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Mi az, hogy 3om? A kettőt hogy írod, 2ő vagy 2tő? És az egyet? A négy gondolom 4gy.

    Én a helyedben inkább visszaülnék még kicsit az iskolapadba abból a pénzből, nem fogadásokat kötnék
    Hát ezt a fogadást, úgy néz ki, megnyerte, majd visszaül a nyert lóvéból, mert arra gondolni sem merek, hogy a "közösség" ennyire "megbecsült" tagja azok után, hogy napokig hazudott, még csak ne is fizessen ki egy fogadást.
    De neked is külön gratulálok, hogy beálltál a nyelvtannácik táborába, valóban ez a leglényegesebb kérdés a sztoriban.

  8. #268
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    ÁÁÁÁ ez így nem jó! Megbeszéltük Sawweeval személyesen, hogy innentől kezdve privátban intézzük ezt a dolgot, de én nekem nem megy ezeknek a privát üzeneteknek a kezelése, vagy elolvasni, vagy válaszolni nem tudok az üzenetekre. Már amikor oda mentem hatvanba sawwee már akkor régen kiszállt a fogadásból, csak én nem tudtam róla, mert azt privátban tette meg.

    Tehát a fogadás erre a hozzászólásra köttet.

    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt, hogy hajlandó vagyok $100.000 dollárban fogadni a Te $1.000 dollárod ellenében abban, hogy nem férsz hozzá "a feltöltött leosztásainkhoz", ugyanis nincs mihez hozzáférni. A PPB tagok nem töltik fel a leosztásaikat sehova.

    Nem zárhatom ki, hogy a többszáz játékosból kb. 1 megosztja veled a hand-jeit, amit egyébként valóban szigorúan szankcionál a szerződés, de ha ez esetleg valóban megtörténik, akkor az nem a PPB hibája, hanem az adott játékosé, aki pont a PPB-vel kötött megállapodását szegi meg ezzel. (A büntetési tételt egyébként szintén rosszul tudod.) Ennek megfelelően ne a PPB-n (és végképp ne rajtam), hanem az adott játékoson kérd számon a dolgot.

    Ha érdekel a fogadás, én készen vagyok rá, hajlandó vagyok névvel, a pénzt előre letétbe helyezve, független bírókkal lebonyolítani. Ha nem csak a szád járt, kérlek írj rám privátban, hogy megbeszélhessük a részleteket. (Wasp kérésének megfelelően pedig ezt a topicot ne offoljuk szét.) Köszönöm, várom a jelentkezésedet.

    Én ezt a fogadást fogadtam el!

    Ez után Sawwee privátban írt, de én azokat az üzeneteket nem nagyon olvastam el, volt amit csak munka közben megnyitottam de akkora volt, hogy rögtön be is zártam.

    Kaptam egy privát üzenetet, amire válaszoltam valahogy, és így már nem találom. Ez van, pancser vagyok ezen a téren! Abban olyan kikötések voltak, hogy csak 1 évnél fiatalabb leosztások lehetnek, csak olyan játékosok akik jelen pillanatban tagjai a PPB nek, nem 1 hanem több játékos leosztásai, és még különböző dolgok....

    Az egy évnél fiatalabbat azért kötötte ki, mert kicsit több mint 1 éve, kb másfél éve, mindenkinek kötelezően fel kellett töltenie a leosztásait. Elérérsi utat kellett biztosítani a leosztásokhoz, és valamilyen programba be lettek importálva a leosztások. (gondolom valami elemző programba) Az ITs aki ezt intézte jelenleg már nincs a PPB.nél, valamiért elküldték, meg talán már az a program sem üzemel.

    Erre én válaszoltam most amikor haza értem, hogy Sawwee nem gond, ezeknek a feltételeknek is maximálisan eleget tudok tenni.

    Aztán most nézegetem a privát üzeneteket tovább, és akkor olvastam el ezt. Ezt az üzenetet, munka közben én valóbban megnyitottam, de csak most olvastam végig.

    Szia,

    Sikerült pár percre géphez jönnöm.
    Látom, hogy meglehetősen magabiztos vagy a dolgodban, és mivel magamról tudom, hogy én is az vagyok, jelen pillanatban leginkább arra tudok gondolni, hogy valami részletet illetően nem ugyanarról beszélünk. Ezért javaslom, hogy mielőtt útnak indulsz, tisztázzunk néhány részletet, hogy ne itt derüljön ki, hogy nem ugyanaz a fogadás tárgya nálad és nálam. Egyébként pont ezt szerettem volna megtenni már éjjel is, ezért kértem a skype-odat, de mivel azt nem akartad megadni, marad a kevésbé interaktív megoldás: tisztázzuk a részleteket itt, privát üzenetekben.

    Azt állítom és azt állítottam, hogy a PPB-sek nem osztják meg a hand-jeiket egymással. Az állításomat tartom továbbra is. Tisztázzunk néhány definíciót, csak hogy ezek se képezzék félreértés tárgyát:

    - PPB-s játékosnak az minősül, aki jelen pillanatban szerződésben áll a PPB-vel, azaz a PPB csoportjában backelt. A csoporthoz már nem tartozó egykori PPB-sekről illetve a PPB-ben sosem játszott játékosokról nyilván nem tudok nyilatkozni.
    - Hand megosztásnak az számít, ha a játékos kiadja másik játékosok számára a saját maga által játszott leosztások hand history-ját. Nyilván nem tartozik ide, amikor az eredményei ellenőrzése végett vagy pedig a játéka fejlesztése céljából átküldi a leosztásait az edzőjének. Az edzők természetesen nem osztják tovább az adott játékos hand-eket más játékosokkal.
    - Egy spin&go backingről szóló fórumtopicban beszéltünk, spin&go-ról szóló hozzászólások alkották a kontextust. Jómagam a PPB Spin&Go részlegéért voltam felelős a PPB-nél, a más részlegekben folyó munkát legfeljebb nagyon érintőlegesen ismerem. Ennek megfelelően én a Spin&Go-s dolgokért tudok felelősséget vállalni, az említett állításom is a spines részlegre vonatkozik, fogadni is csak erre vonatkozólag tudok.
    - Ahogy azt több alkalommal említettem, nem minősül PPB-s megosztásnak az, ha egy vagy néhány játékos a PPB tudta nélkül és a PPB akarata ellenére megosztotta egymással a leosztásait. Annak érdekében viszont, hogy ez ne lehessen kibúvó a számomra (hiszen könnyen mondhatnám bármire, hogy "erről nem tudott a PPB"), vállalom azt, hogy ha a játékosok ötöde vagy annál nagyobb része megosztotta egymással a hand-jeit, akkor abban az esetben is általam elveszítettnek veszem a fogadást, ha a dolog a ppb vezetőségének tudta nélkül történt. (Ha valóban igazak lennének az általad felhozott vádak, azaz a PPB hand megosztást szervezne a játékosai között, akkor nyilván közel minden játékos megosztaná a leosztásait, tehát ezzel a 20%-kal gondolom bőven jók vagyunk.)

    - Ahogy szintén említettem több alkalommal, egy bő éve élnek a hand megosztás tiltására vonatkozó szabályok a PPB-ben. Hogy előtte ki mennyire osztotta meg a leosztásait, arra vonatkozólag nincs infóm, de tudok arról, hogy előfordult ilyen (épp ezért kellett elkezdenünk tiltani.) Ennek megfelelően a fogadás tárgyát az 1 évesnél fiatalabb leosztások képzik.

    Továbbá néhány kérés és észrevétel:

    - Bár nekem nem ártasz a dologgal, kérem és javaslom, hogy tartózkodj az olyasmiktől, mint például a PPB szerződéseinek nyilvános kiteregetése. Egyrészt a szerződést nem érinti a fogadásunk (és Te magad is láthatod, hogy nincs benne semmi olyasmi, miszerint a hand-eket meg kéne osztani egymással), másrészt pedig a szerződés egy olyan fél szellemi tulajdona, aki nem résztvevője ennek a fogadásnak. Azaz a PPB-jé. Te nem a PPB-vel fogadsz, hanem velem, akinek már nincs tulajdonrésze a PPB-ben és aki semmilyen tisztséget nem tölt be a csoportnál. A PPB teljes joggal kérheti számon, ha kiadod olyan adatait, amik nem tartoznak a nyilvánosságra, miközben a fogadást nem ők kötik.

    - Ahogy említettem, egy gyerektáborban vagyok, rákos és leukémiás gyerekeket. Egy ilyen helyre az ember rendszerint nem hoz magával 100K-nyi KP-t, én sem tettem. Mivel ez egy önkéntes munka, ezért az itteni keresetemmel sem számolhatunk. Ennek megfelelően nem tudom ígérni, hogy a pénz ma nálam lesz. Sőt, egészen biztosan nem lesz nálam, mint ahogy ezt nem is ígértem eddig sem. Pénzügyekkel kedden fogok tudni foglalkozni, remélem, hogy el tudod fogadni, hogy nem 100K-val a zsebemben megyek mindenhova.

    Jelezz vissza kérlek, hogy egyetértesz-e a fent leírtakkal, annak érdekében, hogy ne a találkozásunkkor derüljön ki, ha nem.

    Üdv,

    sawwee

    Tehát akkor menjünk pontról pontra.

    -
    - PPB-s játékosnak az minősül, aki jelen pillanatban szerződésben áll a PPB-vel, azaz a PPB csoportjában backelt. A csoporthoz már nem tartozó egykori PPB-sekről illetve a PPB-ben sosem játszott játékosokról nyilván nem tudok nyilatkozni.

    20-25-30 PPB-s jelenleg is aktív/élő szerződéssel rendelkező játékos leosztásai állnak a rendelkezésemre.

    - Hand megosztásnak az számít, ha a játékos kiadja másik játékosok számára a saját maga által játszott leosztások hand history-ját. Nyilván nem tartozik ide, amikor az eredményei ellenőrzése végett vagy pedig a játéka fejlesztése céljából átküldi a leosztásait az edzőjének. Az edzők természetesen nem osztják tovább az adott játékos hand-eket más játékosokkal.

    -Igen, ennek a pontnak is meg tudok felelni! A játékosok azért töltik fel a leosztásaikat, hogy azokat össze gyűjtsék, és ezek után megosszák egymással.

    -
    - Egy spin&go backingről szóló fórumtopicban beszéltünk, spin&go-ról szóló hozzászólások alkották a kontextust. Jómagam a PPB Spin&Go részlegéért voltam felelős a PPB-nél, a más részlegekben folyó munkát legfeljebb nagyon érintőlegesen ismerem. Ennek megfelelően én a Spin&Go-s dolgokért tudok felelősséget vállalni, az említett állításom is a spines részlegre vonatkozik, fogadni is csak erre vonatkozólag tudok.

    -Na itt kezd a dologból kifele bújni de még itt sem tud. A fórumtopic nem spind and go backingről szól hanem a pokershark csoportról akik foglalkoznak egyéb játékokkal is, nem csak spin and go val.

    -
    - Ahogy azt több alkalommal említettem, nem minősül PPB-s megosztásnak az, ha egy vagy néhány játékos a PPB tudta nélkül és a PPB akarata ellenére megosztotta egymással a leosztásait. Annak érdekében viszont, hogy ez ne lehessen kibúvó a számomra (hiszen könnyen mondhatnám bármire, hogy "erről nem tudott a PPB"), vállalom azt, hogy ha a játékosok ötöde vagy annál nagyobb része megosztotta egymással a hand-jeit, akkor abban az esetben is általam elveszítettnek veszem a fogadást, ha a dolog a ppb vezetőségének tudta nélkül történt. (Ha valóban igazak lennének az általad felhozott vádak, azaz a PPB hand megosztást szervezne a játékosai között, akkor nyilván közel minden játékos megosztaná a leosztásait, tehát ezzel a 20%-kal gondolom bőven jók vagyunk.)

    -na és akkor ezzel teljesen kihúzta magát a felelősség alól. Fogalmam sincs hány ilyen játékosa van a csoportnak, azt se tudom kik ezek a játékosok.

    Ez az a pont ahol Sawwee teljes mértékben kihátrált a fogadásból, a 3. "módosításra" Innentől kezdve számomra és szerintem mindenki számára egyértelmű, hogy egy vicc ember vagy! Ezt a feltételt, egész egyszerűen nem tudom teljesíteni, mert fingom nincs arról, kik a spin and gó csoportok tagja! Azt tudom hogy vannak spin and gó leosztásaim, de ezt a % os dolgot nem tudom magabiztosan állítani!

    Rendelkezésemre áll 20-25-30 jelenleg is aktív szerződéssel rendelkező játékos, egy évnél nem régebbi, (de régebbi is) leosztása. Spin and gó is, de szerintem java részt MTT, MTSNG.

    -
    - Ahogy szintén említettem több alkalommal, egy bő éve élnek a hand megosztás tiltására vonatkozó szabályok a PPB-ben. Hogy előtte ki mennyire osztotta meg a leosztásait, arra vonatkozólag nincs infóm, de tudok arról, hogy előfordult ilyen (épp ezért kellett elkezdenünk tiltani.) Ennek megfelelően a fogadás tárgyát az 1 évesnél fiatalabb leosztások képzik.

    -A leosztásaim java része 2016 os! (Itt is azért említi meg az 1 évnél nem régebbit, mert másfél éve volt a kötelező feltöltős sztori!)

    -
    - Bár nekem nem ártasz a dologgal, kérem és javaslom, hogy tartózkodj az olyasmiktől, mint például a PPB szerződéseinek nyilvános kiteregetése. Egyrészt a szerződést nem érinti a fogadásunk (és Te magad is láthatod, hogy nincs benne semmi olyasmi, miszerint a hand-eket meg kéne osztani egymással), másrészt pedig a szerződés egy olyan fél szellemi tulajdona, aki nem résztvevője ennek a fogadásnak. Azaz a PPB-jé. Te nem a PPB-vel fogadsz, hanem velem, akinek már nincs tulajdonrésze a PPB-ben és aki semmilyen tisztséget nem tölt be a csoportnál. A PPB teljes joggal kérheti számon, ha kiadod olyan adatait, amik nem tartoznak a nyilvánosságra, miközben a fogadást nem ők kötik.

    - Láttál engem, megjelentem, és pontosan tudod hogy én innentől kezdve ezt nem hagyom annyiban! Mint privátban is megírtam neked, számomra ez a kérdés innentől kezdve nem pénz hanem presztízs kérdés!

    -
    - Ahogy említettem, egy gyerektáborban vagyok, rákos és leukémiás gyerekeket. Egy ilyen helyre az ember rendszerint nem hoz magával 100K-nyi KP-t, én sem tettem. Mivel ez egy önkéntes munka, ezért az itteni keresetemmel sem számolhatunk. Ennek megfelelően nem tudom ígérni, hogy a pénz ma nálam lesz. Sőt, egészen biztosan nem lesz nálam, mint ahogy ezt nem is ígértem eddig sem. Pénzügyekkel kedden fogok tudni foglalkozni, remélem, hogy el tudod fogadni, hogy nem 100K-val a zsebemben megyek mindenhova.

    - Az összes gyereknek jobbulást kívánok, sok éve támogatom őket anyagilag! Természetesen nem gondoltam, hogy van nálad 100K$ kp ban. Te azt mondtad 18:30 körül végzel, én oda mentem, és te azt mondtad, 15 perced lenne erre a történetre, ami egyértelműen nem elég semmire. Számot cseréltünk, és megbeszéltük, hogy privátban folytatjuk az egyeztetést, és megkértél arra, hogy nézzem meg a privát üzeneteimet a feltételeiddel kapcsolatban.

    Azt mondtam rendben, ha haza érek gépen kersztül talán képesek leszek privátokat olvasni. Haza jöttem, és megnéztem. Az első "módosításod" szintén igent mondtam!

    De én felajánlottam neked, hogy vásárold ki magad 50K ért, mivel nagyon szimpatikus, hogy a beteg gyerekkel foglalkozol. Azt mondtam 25K-t adj nekem, 25K-t pedig a gyerekeknek, a jövő évi nyaralásra.

    Én végig abban a tudatban voltam, hogy ez a "második" módosítás volt csak, aztán néztem, hogy mit válaszolsz erre, de nem találtam meg az alap üzenetet sem, majd valami profi akadémiás ebben segíthetne, hogy az az üzenet amire válaszolok, hova tűnik....

    Aztán ahogy nyitogattam meg az üzeneteket akkor találkoztam ezzel a harmadik verzióval, amiben egyértelműen kitérsz a fogadás elől!

    Azért osztom meg itt, mert szerintem ez így az alap megnyilvánulásodból amire a fogadás köttetett már egy nagyon nagyon lényeges változás!

    Szeretném ha tisztességes lennél, és nem vinnél ilyen csavart a történetbe, hogy ez egy spin and gos topic, meg egy spin and gos csoport, mert egyértelműen nem az, és hogy nekem ezért a PPBs spin ang go csoport 20% nak a leosztásaival kell rendelkeznem! Mert ez képtelenség! Nem tudom hányan játszanak spin and got a PPB nél, de tuti vannak 100 an vagy többen is.

    Ez az oka annak, hogy vissza tértem a fórumra a témával kapcsolatban, mert ez egy olyan csavar, ami az eredeti, majd 2. változathoz képest is egy nagyon lényeges változás a feltételeket illetően!

    Tehát tartom a tétet mindenben, kivétel a spin and gos részt. Szó nem volt sehol csak spin and go ról!

  9. #269
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Szóval még ahhoz a megállapodásotokhoz sem vagy képes tartani magad, hogy privátban beszélitek meg mostantól a részleteket, és csak úgy közzéteszed ezeket az üzeneteket.
    Nem gondolod, hogy így nehéz komolyan venni, tisztelettel kezelni téged és érdemben tárgyalni bármiről?

    Egyébként szerintem nem húzta ki magát semmi alól, csak konkretizálta a feltételeket, és teljesen jogosak, arról szólnak, amiről amúgy is szó volt. De én a helyében innentől nem is foglalkoznék veled. Megszegted, amiben megállapodtatok.
    Utoljára módosítva: Tir-X által: 2016. 07. 05. 22:39
    watchtheduck likes this.

  10. #270
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szóval még ahhoz a megállapodásotokhoz sem vagy képes tartani magad, hogy privátban beszélitek meg mostantól a részleteket, és csak úgy közzéteszed ezeket az üzeneteket.
    Nem gondolod, hogy így nehéz komolyan venni, tisztelettel kezelni téged és érdemben tárgyalni bármiről?

    Szerintem nem én vagyok itt az az ember aki nem tartja magát a dolgokhoz megírtam, hogy ezért tértem vissza a fórumra, a témával kapcsolatban! Szerintem ez egy elég fontos része a dolognak!

    Én a megbeszélt időben a megbeszélt helyen megjelentem! (10 perc késéssel, amiről időben tájékoztattam)

    Innentől újfent tartom magam ahhoz, hogy hajlandó vagyok privátban folytatni ezt a az egyeztetést, de ez egy olyan csavar, ami egy elég fontos a fogadás egészére nézve, és itt kérték is, hogy majd legyen a végéről tájékoztatás. Lehet, hogy ez a vége, mert Sawwee nem tartja magát ahhoz amit kijelentett!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •